Skocz do zawartości

envie89

"Zielony jak ta trawa" - V.Vita

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki. Szkoda, ale trudno. Ale może i nawet lepiej, bo wziął mnie szał zakupów i chciałem cyfrowo drugi raz kupić coś, co już mam w pudle... ;>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiesz, zawsze moge sie mylic, ale jak wbijalem platynki z roznych regionów tej samej gry to nigdy save'y sie nie widziały i musialem od zera leciec. Kilka nowelek mialo cross-save to wtedy dzialalo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niedawno dopiero założyłem psn i mam parę pytań. Czy gdy usunę zakupioną grę z karty pamięci to będę mógł ją znowu pobrać już bez opłat? Czy może być to na inną kartę pamięci? Czemu na swoim profilu nie widzę gier które kupiłem w wersji pudełkowej chociaż mam zdobyte w nich trofea? Może i głupie pytania ale jestem kompletnie zielony jeśli chodzi o psn gdyż wcześniej mnie nie interesował ani nie był potrzebny. Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. Czy gdy usunę zakupioną grę z karty pamięci to będę mógł ją znowu pobrać już bez opłat?

Tak

2. Czy może być to na inną kartę pamięci?

Owszem

3. Czemu na swoim profilu nie widzę gier które kupiłem w wersji pudełkowej chociaż mam zdobyte w nich trofea?
Gry w wersji pudełkowej a te pobrane z psn to dwa osobne byty i konsola widzi je zupełnie inaczej. Dziwnie sformułowałeś pytanie, bo nawet jeśli wbiłeś trofki na pudełkowej wersji gry, to powinny być widoczne na profilu. Spróbuj połączyć konsolę z siecią i zsynchronizuj trofea.

Edytowane przez columbo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Konsola musi być ta sama na którą poprzednio pobrałem grę czy może być inna?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może być inna, ale musisz mieć na niej aktywne konto PSN z którego zakupiłeś daną grę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z PS Store zawsze tak wolno pobiera? Mam szybkie łącze, a na New 'n Tasty muszę ponad 30 minut czekać...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z PS Store zawsze tak wolno pobiera? Mam szybkie łącze, a na New 'n Tasty muszę ponad 30 minut czekać...

Internet w UPC?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak. Internet w Inei, wszystko zapier,dala jak złe tylko PSN ma problem. Internet w Niemczech, 1und1, wszystko zapier,dala tylko PSN ma problem. To nie jest wina dostawcy, to wina zje,banych serwerów Sony. Czasami jak masz szczęście albo serwery nie są obciążone to leci szybko może.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Internet Virgin Media w UK. 5 filmow po ponad 2gb sciagniete w niecale 30 minut także tak jak raven pisze wina Sony :-/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Od długiego czasu miałem problem z baterią w Vicie. Mianowicie ładowałem konsole na maksa, a po niedługim czasie gry poziom naładowania spadał do minimum, po czym można było grać kilka godzin. Teraz planuję sprzedać konsolkę, więc sformatowałem kartę pamięci i przywróciłem system, trochę sobie pograłem w Football Managera i póki co jest wszystko w porządku. Możliwe, że samo się naprawiło? Nie chcę sprzedawać konsoli, żeby po kilku dniach ktoś się zgłosił z tym problemem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie naprawilo, trzeba rozlaczyc baterie na pare minut i potem bedzie juz ok, nie bedzie dawala znac, ze jest pusta jak jest pelna.

• Plusik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chce sobie w najblizszym czasie kupic ps vita. Mam ochote grac w podrozach na grach pudelkowych.

Internet moge udostepniac z telefonu. Ile gb karta jest potrzebna? Czy karta sim jest potrzebna? Czy potrzebna jest karta pamieci? 

Z gory dziekuje za pomoc

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
23 godziny temu, Smokle napisał:

Chce sobie w najblizszym czasie kupic ps vita. Mam ochote grac w podrozach na grach pudelkowych.

Internet moge udostepniac z telefonu. Ile gb karta jest potrzebna? Czy karta sim jest potrzebna? Czy potrzebna jest karta pamieci? 

Z gory dziekuje za pomoc

Karty sim nie potrzebujesz jeśli udostępniasz internet z telefonu jako przenośne wifi. Karta pamięci to już zależy od gry, ale lepiej żeby jakaś była.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta