Skocz do zawartości

Sunset Overdrive


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, Bzduras napisał:
1 godzinę temu, Yakubu napisał:

ograłbym jeszcze raz, ale się nie da xd

Hę?

Zapewne chodzi mu o to, że gierka nie ma opcji rozpoczęcia nowej gry, gdy już raz się zacznie rozgrywkę. O ile dobrze pamiętam.

Ale nic nie stoi nic na przeszkodzie, by zacząć grać na nowym profilu. :potter:

 

@Ficuś Podstawka na jakieś 15h, w zależności od tego jak grasz i ile dodatkowych pierdół będziesz robił, no i czy forumek się skrzyknie na multiplayer, bo podejrzewam, że z matchmakingu wiele już nie ugrasz. Ja jakby co jestem chętny na mordowanie purchaw.:lapka:

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Hum napisał:

Zapewne chodzi mu o to, że gierka nie ma opcji rozpoczęcia nowej gry, gdy już raz się zacznie rozgrywkę. O ile dobrze pamiętam.

A, to. Tej grze w zasadzie brakuje tylko New Game + i byłby mesjasz gejmingu na 110%.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Ficuś napisał:

na ile to godzin?

 

10h-13h sam story (z punktu A do B itd.). Ale zabawa jest w zbieraniu wszystkich znajdziek, bo wtedy musisz kombinować najwięcej z poruszaniem się po mieście - tak nabiłem 70h.

 

I kup przynajmniej DLC z robotami, bo ma kapitalnego bossa :D (z jajem)

Edytowane przez Pacquiao
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
Godzinę temu, XM. napisał:

Ja gdzieś w 10h przeszedłem. Super gra i movement ale jak ktoś ma wyje.bane na milionowe zbieractwo to nie ma co tu robić. 

Może, ale horda w singlu i maksowanie wyzwań, dlc były ok. Zbieractwo było na tyle przyjemne przez zaje.bisty movement, że ani sekundy się nie nudziłem a horda z forumem to :banderas: 

Odnośnik do komentarza

Też mocno bawiłem się w zbieractwo (nabijając przy tym 50h w gierce), co jest do mnie całkowicie niepodobne.  Głównie ze względu na wspominany świetny movement postaci, dający masę mozliwości i dodającą klimatu muzykę, ot odpalasz gierkę i ciśniesz dla czystego funu, bez robienia jakichkolwiek zadań. Czyli coś, co dawniej oferowały Tony Hawki oraz Jet Set Radio, gdy już można było zwiedzać całe miasto w poszukiwaniu ukrytych graffiti. 

Edytowane przez Hum
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Czyżby gra miała w końcu trafić na PC? :ohboy:

Cytat

Produkcja w wydaniu zmierzającym na komputery osobiste pojawiła się w bazie koreańskiej agencji odpowiedzialnej za przyznawanie kategorii wiekowych grom. Wpis związany z tytułem dodano dzisiaj, a więc 23 maja.

https://www.eurogamer.pl/articles/2018-05-23-sunset-overdrive-trafi-na-pc

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...