Skocz do zawartości

PS Store nie działa


Leatherface

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak w temacie PS store nie chce się włączyć. Gdy chcę wejsc do sklepu pojawia sie logo ps store następnie wyskakuje torba z zakupami, znika i pozniej juz nic, trzeba resetowac albo wychodzic przyciskiem PS. Dodam jeszcze może, że niedawno zakupilem kod na allegro na PS Plus i wszystko działało ładnie cacy, pobralem kilka gier i wgl wszystko było git. Jakos bodajże 4-5 dni temu wszedłem do sklepu i chciałem pobrac gre ale w tym samym momencie brakło prądu, pozniej juz się nie dało wejsc (nie wiem czy moze to miec jakis związek ale na wszelki wypadek pisze). Wszystko inne dziala yt, ipla, wyszukiwarka, w tescie tez wychodzi ,że jest git.Nie wiem może jakoś da się zresetowac ustawienia sieciowe albo system tylko nie wiem jak a nic innego mi nie przychodzi do głowy. Ma ktoś jakieś propozycje jak to naprawic ?

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.