Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Ograłem poprzedniego Hitmana z Plusa (PS3) i nawet wbiłem platynę. Gra mnie urzekła. Obiecywałem sobie, ze sprawdzę tego odcinkowego. Nawet przeszedłem te początkowe rozdziały. Ostatecznie jednak nie znalazłem wystarczająco dużo chęci aby grać w grę, która każe mi się praktycznie cały czas skradać. Teraz jak jest w plusie to na pewno zaliczę bo potraktuję to jako znak od losu 

Co do For Honor to nie mogli mnie lepiej ustrzelić. Przy okazji premiery oglądałem kilka streamów i nawet bardzo mi się podobały. W owym czasie jednak nie widziałem u siebie miejsca na tą grę. Teraz jak mam 3 osobowa online-ekipę to będziemy w to grać do upadłego.
 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
2 minuty temu, Hendrix napisał:

Ostatnia środa miesiąca. Dlaczego ludzie oczekują gier na Ps3 i Vitę? 8 marca kończy się usługa dla tych konsol, gry z lutego zamiast do 5-go można ściągać do 8-go - to tyle. Szkoda, że ludzie nie czytają wiadomości :|

Ehh chodziło mi o sztosy na PS4 po zabiciu usługi na PS3 i Vitę już posta poprawiam.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Ma_niek napisał:

No tak średnio bym powiedzial

Ja akurat kupiłem MW jakieś 3 tyg temu i multi jest tam naprawdę świetne, miodne i takie zayebiście oldschoolowe. Do tego gra masa ludzi a teraz widzę będzie kupa nowych noobów to odstrzału :D

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Rozi napisał:

Codziszcze wjedzie jak złoto, super kampania, a i multi odżyje.

Multi tam żyje cały czas. Gram w to prawie codziennie i do TDM matchmaking trwa moment. Ba, znajduje nawet graczy to tego poyebanego trybu gdzie jeden team zamienia się w elementy otoczenia a inni muszą ich znaleźć xD Jedyby minus to że grają tam niezłe koty i czasami człowiek nie zdąży puścić bąku a już ma z 5 fragów plecy no ale czasami nie jest źle no i marcowy napływ noobów może trochę wyrówna szanse :D

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Piękne w ciula robionko przez sony, reklama promocji ps plusa.. wielki napis 25% tańszy ps plus do 25 marca. No to leci doładowanko 200zł i co? Nie da sie dodać do koszyka,  mały druczek mówi mi "nie dla psa kiełbasa", znaczy sie nie dla graczy co mają aktywnego plusa. K im w żyć za takie chamskie zagrania

 

Nie powinno to być jakoś karane? jeżeli w szyldzie reklamowy nie ma o takich drobnych szczegółach mowy?

Edytowane przez grabipl
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...