Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Czy kody PS Plus z Amazona normalnie u nas w Polsce działają? Mają na dzisiaj promocje na roczny PS+ za 30 dolarów.

 

http://www.amazon.com/1-Year-PlayStation-Plus-Membership-Digital/dp/B004RMK5QG/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1385735513&sr=8-1&keywords=playstation+plus

 

Właśnie doczytałem:

Currently, this item is available only to customers located in the United States and who have a U.S. billing address.

Edytowane przez Mariollo
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

jesteś jakiś okreslony dzień w miesiacu kiedy ogłaszaja jakie gierki będą w ps+? kiedy teraz sie zmienia oferta, i wiadomo cos co będzie następne? nie chce kupić czegoś co będzie w plusie :P

Odnośnik do komentarza

Pytania za 100 dinarksów. Mam konto na Wielką Brytanie. Jak kupię kod w polskiej dystrybucji to zadziała mi z kontem z UK ?. Jak nie to gdzie kupić taki kod aby działał. Albo może lepiej jak mam 2 konto na PL to tam kupić ?. Gdzie taniej wychodzi. Jak kupię na PL to jak zrobić abym mógł się cieszyć grami na swoim koncie UK. ?? Które konto ma być główne ?. 

Odnośnik do komentarza

Pytania za 100 dinarksów. Mam konto na Wielką Brytanie. Jak kupię kod w polskiej dystrybucji to zadziała mi z kontem z UK ?. Jak nie to gdzie kupić taki kod aby działał. Albo może lepiej jak mam 2 konto na PL to tam kupić ?. Gdzie taniej wychodzi. Jak kupię na PL to jak zrobić abym mógł się cieszyć grami na swoim koncie UK. ?? Które konto ma być główne ?. 

nie, nie zadziała.. a jeżeli chcesz, żeby chodziły ci gry z innego konta na którym zakupisz gry np.PL to musisz te konto ustawić jako konto główne, wówczas w tedy będziesz mógł grac w ta gre ze wszystkich kont na konsoli, łącznie z UK. na konsoli możesz mieć kilka kont głównych(IE, UK, PL, jakie dusza zapragnie). pamiętaj tylko, ze jezeli masz gre KZ wydana w UK to dodatki ze sklepu PL nie beda Tobie chodziły.

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

 

Pytania za 100 dinarksów. Mam konto na Wielką Brytanie. Jak kupię kod w polskiej dystrybucji to zadziała mi z kontem z UK ?. Jak nie to gdzie kupić taki kod aby działał. Albo może lepiej jak mam 2 konto na PL to tam kupić ?. Gdzie taniej wychodzi. Jak kupię na PL to jak zrobić abym mógł się cieszyć grami na swoim koncie UK. ?? Które konto ma być główne ?. 

nie, nie zadziała.. a jeżeli chcesz, żeby chodziły ci gry z innego konta na którym zakupisz gry np.PL to musisz te konto ustawić jako konto główne, wówczas w tedy będziesz mógł grac w ta gre ze wszystkich kont na konsoli, łącznie z UK. na konsoli możesz mieć kilka kont głównych(IE, UK, PL, jakie dusza zapragnie). pamiętaj tylko, ze jezeli masz gre KZ wydana w UK to dodatki ze sklepu PL nie beda Tobie chodziły.

 

Czyli co na koncie PL zapodaje ps+, robię to konto jako główne konto. na nim kupuję gierki i DLC itp. A na koncie UK gram ile dusza zapragnie. Jezeli na przykład kupiłem KZ z polskiej dystrybucji to nie bedzie problemow z dodatkami bo DLC bedzie z polskiego konta. tak ??.  Macie gdzies jakiś plan wydawniczy co wyjdzie do marca na ps4 ? daty ? 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem gdzie zadać to pytanie, więc zapytam tutaj. Jeśli kupię na PSS na swoim koncie FIFĘ 14 i dokupię kod na PS4 to to będzie działać, czy trzeba mieć grę na płycie? I jeśli to ma działać to czy jak dam passy do swojego konta bratu to on też będzie mógł grać na swojej PS4?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...