Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra wiem że nie można zmieniać kraju w koncie PSN czy SEN. Załozyłem nowe konto na PL a to co mam jeszcze z PS3 mam na UK. Zapodałem na tym PL 14 dniowy PS+ i na koncie UK mogę grać po necie i grać w gry. Ale pytanie czy w ten sam sposób działa zapisywanie sejwów w chmurze ?. Więkoszość gier kupuję w Polskiej dystrybucji więc bedzie jakiś problem z DLC albo coś takiego ? Prosze o info ?. Ogolnie to najlepiej jak by się dało przenieść to konto na PL bez kombinowania ale widze ze nie ma takiej zgody od sony :(.

Odnośnik do komentarza

Zdziwilbys sie jakie promocje czasami daja.

 

Na przyklad w USA podczas black friday ps plus 12 miechow 30$. W EU tez moga dac cos podobnego, albo jak poprzednio dorzucic 90 dni gratis, to jest oszczednosc 60zl

Abo mam do końca grudnia i własnie miałem czekać z myślą ze będą jakieś promocje.Z racji ze dopiero tak na stałe przy marce Sony jestem od PS4 to nie wiedziałem czego sie można spodziewać.Czy będą jakieś promocje czy tez nie.

 

I dzisiaj tak z głupa sprawdzałem skrzynkę mailowa a tam jakieś promocje w  sklepie Euro Rtv itd.... czyli nuda 

Lecz tym razem wszedłem na login na stronie Euro Rtv patrze a w zakładce kupony rabatowe jest kupon ze zniżka 50 zł.Wiec przywaliłem rocznego plusa za 145 zł :) Myśle ze to dobra cena :)

 

p.s.Tą zniżkę można wykorzystać również na gry tylko w przypadku gier one będą tanieć tak czy siak ale z Plusem to raczej będzie stała cena i warto na niego wykorzystać.

 

Kupon rabatowy jest ważny jak dobrze pamiętam od 26 Listopada do 8 Grudnia.

Działajcie :) Piwo sie należy :)

 

p.s.2 Aby mieć kupon trzeba było przed daną promocja mieć login na stronie Euro Rtv.Nowo załozenii użytkownicy nie dostaną tego rabatu niestety.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście mam problem, jako że wczesniej nigdy nie korzystalem z PlayStation Plus chciałem wykorzystac 14 dniową wersje. Wszystko ok tylko musze dodać informacje o swojej karcie kredytowej. Jako że posiadam karte internetową BZ WBK chciałem wklepać z niej te dane ale wywala mi cały czas żeby podać prawidłowy numer karty. Czemu tak się dzieje? co robię źle. Karta ta bez problemu przechodziła w AppStore czy Google Play a tutaj oczywiscie jakis problem.

 

Czy jak kupie subskrypcje na PS+ w normalnym sklepie to też będą odemnie wymagać tej karty? Żeby się nie okazało że nie moge wykorzystać tego kodu?

Edytowane przez tomek1906
Odnośnik do komentarza

Parę dni temu rejestrowałem tą kartę, jest to karta jak rozumiem Mastecard?

 

Ogółem trzeba mieć odblokowane transakcje internetowe, trzeba mieć chyba złotówkę na koncie by system pobrał na test (potem odda). Dane karty drukowanymi literami, dobry kod PUK i wpisując adres też drukowanymi ulica i numer tylko w pierwszym polu (bez polskich liter) i w dopiero potem reszta gdzie masz kod pocztowy i miasto wpisujesz poprawnie. Robisz to przez menu konsoli w "informacji o rachunku". Jeśli chcesz cokolwiek kupić na PS Store to musisz mieć tą kartę podpiętą. Możesz też skorzystać ze zdrapki do kupowania, ale chyba Plus trial nie zadziała wtedy...

 

A co do promocji, to hamburgery mają (czy miały?) Ni no Kuni za niecałe dziesięć dolców w Plusie, to może u nas niebawem wyląduje albo w promocji, albo do kolekcji ;)

Odnośnik do komentarza

Parę dni temu rejestrowałem tą kartę, jest to karta jak rozumiem Mastecard?

 

Ogółem trzeba mieć odblokowane transakcje internetowe, trzeba mieć chyba złotówkę na koncie by system pobrał na test (potem odda). Dane karty drukowanymi literami, dobry kod PUK i wpisując adres też drukowanymi ulica i numer tylko w pierwszym polu (bez polskich liter) i w dopiero potem reszta gdzie masz kod pocztowy i miasto wpisujesz poprawnie. Robisz to przez menu konsoli w "informacji o rachunku". Jeśli chcesz cokolwiek kupić na PS Store to musisz mieć tą kartę podpiętą. Możesz też skorzystać ze zdrapki do kupowania, ale chyba Plus trial nie zadziała wtedy...

 

A co do promocji, to hamburgery mają (czy miały?) Ni no Kuni za niecałe dziesięć dolców w Plusie, to może u nas niebawem wyląduje albo w promocji, albo do kolekcji ;)

 

Dzieki zaskoczyło w koncu przelalem wiecej kasy na to konto i pisalem wszystko drukowanymi - pomoglo.

Odnośnik do komentarza

Czy kupując zdrapkę z keye też trzeba wpisywać dane do karty kredytowej jak w trialu , czy można kupić śmiało kod i po prostu go wklepać ? ;p Aktualnie nie posiadam karty i nie mam czasu w tygodniu się wybrać do banku wyrobić taką kartę a w ciemno też bym nie chciał brać..z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem kod na roczny abonament PS Plus i... nie działa. Wyskakuje mi błąd za każdym razem, jak go wpisuję. Ktoś wie, o co może chodzić? W sensie, sprawdziłem w necie kod błędu (E-82000156) i ludzie mieli podobne przypadki, ale zastanawiam się, czy tak często się zdarza i czy to chwilowe, czy nie...

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

Kupiłem kod na roczny abonament PS Plus i... nie działa. Wyskakuje mi błąd za każdym razem, jak go wpisuję. Ktoś wie, o co może chodzić? W sensie, sprawdziłem w necie kod błędu (E-82000156) i ludzie mieli podobne przypadki, ale zastanawiam się, czy tak często się zdarza i czy to chwilowe, czy nie...

Poczekaj dzień lub 2 i spróbuj albo wpisz poprzez vite lub ps3 jak masz. Ja miałem ten błąd ostatnio i wpisałem kod na vicie a nie na ps4 i wszystko śmiga.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No i wszystko jasne odnośnie gierki na styczeń w PSN dla PS4 i innych platform:

 

1491701_603868053014023_1377166822_n.png

 

Może być ciekawe, aczkolwiek, szału nie ma IMO. Za miesiąc lub dwa jak na mój nos będzie Driveclub, więc przygotowują grunt pod coś mocnego.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...