Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Sami jesteście crapowaci. Don't Starve to bardzo dobra gra. Do czego to dochodzi, żeby xbot i rycerz blachy musiał bronić oferty Sony przed własnymi fanami ;/. To, że indyk i 2D to nie znaczy, że crap od razu.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Sami jesteście crapowaci. Don't Starve to bardzo dobra gra. Do czego to dochodzi, żeby xbot i rycerz blachy musiał bronić oferty Sony przed własnymi fanami ;/. To, że indyk i 2D to nie znaczy, że crap od razu.

 

 jak widać dla niektórych jeśli w plusie nie dostanie się gry z milionowych budżetem  to crap :)

Odnośnik do komentarza

Don't starve to jedna z lepszych gier w jakie grałem w tym roku. Twórców shanka i mark of ninja . Polecam na pewno lepsze niż DMC którego na xboxie nie skończyłem, i soul sacrifice które mnie znudziło i sprzedałem swoją kopię. Jedynie z borderlands 2 spędziłem więcej czasu niż z don't starve. Musicie ludzie inaczej patrzeć na indyki. Ostatnimi czasy indyki są o wiele bardziej miodne niż gry od ea czy activ. Tam macie odgrzewane kotlety tu macie oryginalny pomysł i wykonanie :)

 

 

Powiem wam ja będę się cieszyć jak przez cały 2014 rok będę dostawał jakiegoś wypasionego indyka co miesiąc.

Odnośnik do komentarza

No, Resogun wymiata, prawda. Szkoda, że nie zawsze te indyki dawane przez Sony tak bardzo dają radę (vide Contrast). No ale zobaczymy. Po cichu w ofercie lutowej liczę już na DC, później w marcu Second Son no i już jakoś poleci.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem narzekań na Don't Starve na PS4 w PlayStation Plus - świetna survivalowa gierka, którą już dawno chciałem kupić na PC, ale wstrzymałem się gdy usłyszałem, że będzie też na PS4. Tak na marginesie, już od jakiegoś czasu było wiadomo, że Don't Starve pojawi się w styczniu w PS Plus, a w kolejce są kolejne indyki, czyli The Binding of Isaac: Rebirth i Secret Ponchos:

http://www.eurogamer.net/articles/2013-11-13-the-binding-of-isaac-rebirth-dont-starve-and-secret-ponchos-will-be-free-on-ps

 

Naprawdę, nie oczekujcie już wysokobudżetowych gier na PS4 w PS Plus - nawet DriveClub w Plusie będzie tylko okrojoną wersją gry dostępnej w sklepach. Konsola dopiero co się ukazała na rynku i dopiero za kilka miesięcy możemy liczyć na jakieś głośniejsze tytuły w Plusie.

 

Jak dla mnie kolejny bardzo dobry miesiąc - Borderlands 2 i DMC: Devil May Cry na PS3 czy Soul Sacrifice na PS Vita to świetne tytuły :) .

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem narzekań na Don't Starve na PS4 w PlayStation Plus - świetna survivalowa gierka, którą już dawno chciałem kupić na PC, ale wstrzymałem się gdy usłyszałem, że będzie też na PS4. Tak na marginesie, już od jakiegoś czasu było wiadomo, że Don't Starve pojawi się w styczniu w PS Plus, a w kolejce są kolejne indyki, czyli The Binding of Isaac: Rebirth i Secret Ponchos:

No, ale nie wytłumaczysz tego ludziom, którzy na to mówią gry "indy" i wiedzą, że gra to gów.no mimo, że nawet w nią nie grali.

Odnośnik do komentarza

wystarczy że grałem w resogun, dziękuje postoje za takie prezenty, nie jestem indyfanem, chyba żeby zrobili odświeżone klasyki takie jak giana sisters, space invaders, defender itp itd

 

Jakbyś był taki zainteresowany, to wiedziałbyś że odświeżone Giana Sisters niedawno wyszło i nawet jest w tym "indykowym" plusie. Szkoda pisać....

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się że największy problem z oferta p+ na ps4 maja tzw growe janusze / cebulaki. "No bo jak to wydalem 2k na konsole 200pln na plusa i oni gier AAA nie będą dawać ? Mam jeszcze do tego gry kupić chyba ich powalilo bo na ps3 same goty dajo..."

 

Ja tam się bardzo cieszę z don't strave i wspolczuje osoba które myslały ze dostaną bf4 lub NFS rivals

Odnośnik do komentarza

Ja zdecydowanie wolałbym grywalnego indyka niż crapowatego Knacka. Zresztą w PS PLUS nie ma jakichś obostrzeń, że gra musi mieć średnią recek powyżej 80% czy coś? A na ps3 świetny zestaw.

Akurat są, muszą mieć 70% wg Metacritic. Samo Sony sobie to narzuciło.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...