Skocz do zawartości

The Crew


Rekomendowane odpowiedzi

Do pewnego czasu calakowałem The Crew na blaszaka. Niestety Ubi pocięło w uja i na moim komputerze już gierki nie mogę odpalić. Kupiłem więc port na PS4, jakby ktoś chciał się pościgać to dodawać mnie do znajomych z odpowiednią adnotacją. Zaczynam od zera, wolno idzie bo jak wiecie TC to masywny tytuł i zanim się dochrapię do konkretnych wózków sporo jeszcze czasu minie

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Warto. Zdecydowanie niewykorzystany potencjał, ale tytuł ma parę zalet. Sama jazda wypada tak sobie, natomiast pomysł z dodaniem do gry skompresowanej wersji USA był w założeniu świetny i nawet jeśli wykonanie nie wyszło aż tak dobrze, to nadal mamy tu jeden z najlepszych otwartych światów w ścigałce, szczególnie po ostatniej aktualizacji. Paradoksalnie w większym stopniu jest to gra dla osób wzdychających za podróżą za ocean niż dla fanów motoryzacji - sam lepiej bawiłem się odwiedzając charakterystyczne miejscówki niż ścigając się.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Kupiłem niedawno TC z Wild Runem za marne gorsze i kurde dobre toto. Jedynie na razie ceny furek wydają mi się chore, kilka ciekawych bryk za prawdziwe pieniądze, ale na te co są da się po godzinach grania dorobić. 

Tuning spodobał mi się od pierwszego zwiastuna. Model jazdy byłby jak najbardziej OK, gdyby nie to, ze fizyka dostaje czasami szału. No i widok z wnętrza trochę sknocili, ale i tak lepszy niż ten z WD. No i soundtrack też mizerny. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Gra ktoś w tę betę? Czytam opinie z zagranicy i podobno jest duży postęp w porównaniu do jedynki. Nawet są opinie w stylu "Forza Horizon w końcu ma konkurencję".

 

Nie powiem, jestem ciekaw bo idea stojąca za grą jest fajna, ale czuć było że pierwszej części sporo zagrało nie tak jak powinno.

 

Odnośnik do komentarza

Niektóre zdjęcia z photomode naprawdę dają radę. Przykładowy album:

 
 

 

 

Tak swoją drogą  po wyłączeniu TC, ABS, ESP jest całkiem znośnie. Wiadomo nie poziom Horizon, ale jeździ się przyjemnie.

Edytowane przez gamerTHC
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...