Skocz do zawartości

The Crew


Rekomendowane odpowiedzi

Racja menu robi robotę, łatwo się odnaleźć i szybko przeklikac do pożądanych funkcji. Jedyne czego mi brakuje to pvp. Ile było zabawy w krola w jedynce śmigając małym, zwinnym Fiatem 500.

 

Jestem też z zdziwiony jak szybko ładuje się mapa. Na koksie moment i możemy jechać.

Edytowane przez gamerTHC
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Masamune napisał:

Hah, słabo, grywalnościowo mamy jedną z lepszych ścigałek ostatnich czasów, tym czasem branżowe dziennikarstwo i tak ocenia wg jakichś niewiadomych kryteriów.

Na pewno brak pvp przez pół roku będzie obniżał oceny. Podobnie jak skromna w porównaniu z konkurencją liczba aut. Z kolei bonus za mapę USA jest subiektywny. Ja jarałem się tym już w poprzedniej części, więc ode mnie oczywiste oczko w górę do oceny. Ale dla niektórych nie będzie to wyjątkową zaletą. Niemniej skompresowane, zróżnicowane i pełne znanych miejsc USA moim zdaniem jest ciekawsze niż nieco mały wycinek Australii w Horizonie 3, chociaż z oczywistych względów odbija się to na poziomie detali.

 

Mnie po 6 godzinach gra się świetnie, zmieniam dyscypliny i kolejne okazują się udane - właśnie bawiłem się motocyklami terenowymi. Czyli co się okazuje? Patent ze zmianą pojazdów się sprawdza. Patent z mapą USA się sprawdza. Gra wciąga i daje frajdę. IMO tyle już wystarczy do zakupu. Na pewno TC2 zasługuje na lepszą sprzedaż niż ostatnie NFS'y.

Odnośnik do komentarza

Ja w betę grałem powyżej 12h. Głównie podobało mi się właśnie zróżnicowanie terenu. W becie głównie skupiałem się na Street Racing'u, ale liznąłem trochę pierwszych dyscyplin pozostałych kategorii maszyn i o ile w stocku są nudnawe, to już jak trochę ulepszy się maszyny to każda dyscyplina pokazała pazur. 

Ogólnie coś mi się obiło o uszy że progres z bety przenosi się do fulla, prawda to?

Odnośnik do komentarza

Ten ogrom terytorium, tym razem przy całkiem fajnych widoczkach, jest jednak wyróżnikiem gry. W Horizonie na tych autostradach ledwo się rozpędzisz i zaraz koniec - z miasta na lotnisko dociera się przy 300-400 bardzo szybko. A tutaj jedziesz 40 minut między krańcami mapy. I jaki fajny był event z Harleyem z Vegas do parku Yosemite, co za frajda na serpentynach pod koniec.

 

Testowałem drifty, też świetna zabawa. Aż się NFSU2 przypomina. Recenzenci trochę lipę odwalają - mamy udane odrodzenie trybów drift i drag, motocykle, samoloty, łodzie, a ci narzekają na pustawą mapę. Naprawdę szkoda, że Ubi skopało sprawę z tym PvP na premierę, bo średnia ocen mocno na tym poleci, a ludzie szybko przestaną grać po przejściu singla. I wcale nie jest powiedziane, że w grudniu wrócą.

Odnośnik do komentarza

Ja mam wrażenie że recenzenci nie zagłębiają się właściwie w każdy ze sportów. Zarzuty są takie że Street Racing daje radę, ale reszta to słabizna. Miałem podobne zdanie w becie, zanim nie zdobyłem jakichś konkretnych ulepszeń do samolotu czy motorówki. Moje ostatnie przygody w becie to triki w samolocie. Zrobiłem trochę zawodów, wygrałem części i mój samolot dopiero zaczynał zapierdzielać. Szybkość i sterowność znacznie się polepszyły i można było szaleć. Ale bez tych ulepszeń rzeczywiście mógłbym powiedzieć że ten samolot to lipa jakaś.

Także te recki to mam wrażenie że na kolanie pisane, szybko bo kolejną grę trzeba recenzować. No i wychodzi takie 7/10. 

 

Na koniec ponowie pytanie - czy progres z bety przechodzi do fula?

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.06.2018 o 00:26, Masamune napisał:


Zasadniczo wyłącz martwą strefę sterowania, nieliniowość daj na jedno-dwa oczka mniej niż maksymalna wartość. Możesz też poeksperymentować z nieliniowością gazu i hamulca - początek skali oznacza, że przycisk będzie bardziej czuły w początkowej fazie, koniec skali oznacza, że przycisk będzie bardziej czuły w końcowej fazie ruchu.

 

Jeszcze jedna ważna sprawa, to asysty. W menu tuningu samochodu otwierasz "ustawienia dla zaawansowanych" i tam wyłączasz ESP, kontrole trakcji (opcjonalnie), i wspomaganie wychodzenia z poślizgu.

 

Na koniec pokombinuj z ustawieniem przyczepności tył/przód, znajduje się w tym samym menu co asysty. Warto zmniejszyć przód, tył zostaw wyżej, dzieki temu samochód nie będzie tak skręcać jak szalony przy każdym ruchu analogiem.

 

 

Możesz kolego wrzucić screena jak masz to poustawiane? bo ja mieszam ustawiam a i tak się słabo jeździ...

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, PlastikowySmalec napisał:

 

 

Możesz kolego wrzucić screena jak masz to poustawiane? bo ja mieszam ustawiam a i tak się słabo jeździ...

Lepiej wrzuć swoje ustawienia, powiem ci co zmienić. Beta już nie działa a ja gierki nie mam jeszcze.

Edytowane przez Masamune
Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Hej - mam pytanie wałkowane pewnie od miesięcy - kupiłem grę The Crew2 na PSstore przy uruchomieniu pojawia się błąd 0_1 bla bla bla - jakieś pierdoły pisze o połączeniu z internetem - już próbowałem rozwiązać problem na podstawie youtube - wył/wł internet itp ale to nie pomogło - czy może komuś udało się rozwiązać ten problem na PS4 ?

Dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Nie znalazłem tematu o The Crew 2 - aż takie to niepopularne? Pograłem wczoraj w demko ograniczone czasowo i jeżdżąc sobie około 2 godziny po mapie USA bawiłem się doskonale. Pewnie na dłuższą metę to typowe Ubi, ale jako luźny odstresowywacz bez większego angażowania się, wydaje się fajne.

Na Metacritic opinie są dość spolaryzowane, dużo świetnych, dużo słabych, ogólnie średniak. Coś w tej grze jest jakoś mega skopane, że po paru godzinach dopiero mnie odrzuci, czy o co biega?

Na razie jedyne czego mi brakowało to porządne kolizje - trochę pudełkowate są te zderzenia. Ale mapka, nawigacja, brak loadingów podczas wycieczki pomiędzy Nowym Jorkiem a San Francisco (!) to przecież coś zajebistego.

Odnośnik do komentarza

Gra jest po prostu nudna, a najlepsze jej elementy to te niezwiązane z samochodami. Najlepiej się bawiłem w samolotach i motorówkach, wszystkie partie jeżdżone są słabe, ponieważ model jazdy, mówiąc krótko, ssie pałkę. Drift również pozostawia wiele do życzenia. Chyba, że coś pozmieniali od czasu premiery, ale jak znam Ubi to wątpię. Pewnie każdy spodziewał się czegoś na wzór Forzy, ale niestety koło FH to nawet nie leżało.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Demko robilem na szybko żeby zmieścić się w czasie trwania triala. Wybralem byle jaką postać, skipowalem tutoriale i cut scenki.

 

Odinstalowalem demo, wyhaczyłem sobie fulla na płycie, a teraz okazuje się, że muszę kontynuowac wątek ta sama postacią i nie mogę zresetowac progresu, ktory synchronizuje się do chmury Ubisoftu :facepalm: Co to za design gry, ze raz wybrane decyzje zostają na zawsze, ja jebie ale mi się odechcialo grać.

 

edit:

byłem przekonany, że te sejwy zachowują się w chmurze Ubi, a nie nigdzie w PSN. Więc z ciekawości:

- odpiąłem PSN od konta Ubi

- na koncie Ubi zmieniłem maila na zastępczy (by uwolnić mój główny) po czym założyłem nowe konto Ubi na tym moim głównym mailu

- udało się założyć, podpiąć pod PSN

 

Włączam grę. Dalej mam ten sam progress. Poddaję się, informatyka mnie pokonała. 

Byłem przekonany, że nowe konto Ubi spięte z tym samym profilem PSN wyczyści sejwy ubisoftowe eeh.

Odnośnik do komentarza

Nieważne, no jak gra może po początkowym wyborze udupić nas na zawsze z konfigiem? Demo odpaliłem na szybko, wszystko skipnąłem, dialogi, scenki, wybory aut, postaci etc. byleby tylko zobaczyć model jazdy. A teraz zamierzałem na spokojnie usiąść od nowa i pomyśleć :nosacz: Tak już mam, ale dupa, nie da się.

Trochę tak jakbyś w jakimś Cyberku czy innym Wieśku nie mógł zacząć od nowa inną postacią, bo wybór już trafił do chmury i powiązał się na zawsze z profilem. Tak się nie robi :[

 

Odnośnik do komentarza

No zgadzam się, że to idiotyczne. 

 

Ale cóż, postać jest jaka jest, a scenki możesz nadrobić na yt, chociaż akurat dużo nie straciłeś. Początkowe auta i tak zaraz zastąpisz czymś innym.

 

Miłej gry, ja od pierwszej cześci staram się jej bronić, a sequel kupiłem na premierę i z przyjemnością scalakowałem. Ta wielka mapa jest naprawdę czymś wyjątkowym, a alternatywne pojazdy mogą dać dużo frajdy. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.