Skocz do zawartości

The Crew


Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem trochę w Betę i powiem tak 

 

- Grafika miast to tragedia i chyba trzeba przesunąć premierę o jakieś 6 miesięcy by to dopracować, co do reszty to jest niezła zabawa. Niestety grę skasowałem bo już dwa razy się tak zwiesiła że jedynie wyłączenie PS4 z prądu coś pomogło. Ogólnie z wielkich zapowiedzi wyszło coś przeciętnego chyba że ten bulid jest bardzo stary i na premierę dostaniemy zupełnie coś innego.

Odnośnik do komentarza

mi gra ani razu sie nie zawiesiła, wczoraj chrześniakowi właczyłem aby pograł, za kilka minut woła mnie "wujek nie moge wyjechać"

patrze,  a on wjechał pomiedzy 2 słupy podtrzymujące most i nie mógł wyjechać, zaklinował sie :D

aż sam sie uśmiałem, trzeba było zamknąć aplikacje (gre) i uruchomić jeszcze raz

 

co do wyłaczanie PS4 z pradu to nie polecam, bo można tak sobie system uszkodzić, nie robiła Ci sie po tym aktualizacje firmware?

Odnośnik do komentarza

Przedłużyli betę z 4 do 6

Nie wiem kto tam w ubi o tym decydował, ale rozpoczęcie bety w środku tygodnia i zakończenie w sobotę ... ktoś sporo musiał poimprezować żeby wpaść na taki pomysł ;)

Niech teraz jeszcze tylko przedłużą do środy i do premiery Driveclub będzie co robić ;)

 

ps. czy można w becie osiągnąć wyższy niż 10 lvl i kupić jakieś bardziej egzotyczne auta? jakieś włoskie lambo albo ferrarki?

Odnośnik do komentarza

W niedzielę dałem tej becie drugą szansę i w sumie zdanie nieco się polepszyło. Z początku odrzuciła mnie paskudna grafika, ale zagrałem wczoraj półtorej godzinki i podróżując po Stanach stwierdzam, że jest bardzo, bardzo klimatycznie. Jazda z NY do LA to magia, mimo kiepskiego modelu jazdy jechało się baardzo przyjemnie. Co prawda na premierę nie biorę, ale kiedyś ogram na pewno. W sumie to już się doczekać nie mogę, bo przecież nie zdążyłem zwiedzić Las Vegas, Miami i paru innych miejscówek, szoda, że w weekend sobie odpuściłem :(

Odnośnik do komentarza

Miałem tak samo :) olałem grafikę i cieszyłem się wyzwaniami i jazdą, i było mi nawet żal że nie mogę wbić po wyżej 10 lvl :). Gierka bardzo wciąga i daje dużo frajdy a chyba to się liczy, do grudnia raczej nie ma szans na polepszenie grafiki otoczenia więc zakup na późniejszy termin. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

nie chce nikogo obrażać, ale ta beta w która grałem w sierpniu była dla mnie totalnie nieakceptowalna, pograłem 1h i nie mogłem sie zmusić aby włączyć to kolejny raz, grafika jak sprzed 3 lat i model jazdy, który nie istnieje w tej grze, NFS Underground miał lepszy model. nie po prostu Nie :)

 

ale wiem, że niektórym gra sie podoba, ja jestem zbyt wymagającą osobą jeśli chodzi o takie rzeczy

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Dobrze rozumiem, że Ci co wcześniej testowali betę nie muszą jej pobierać ponownie? Wystarczy ją ponownie uruchomić i pobierze się jakaś aktualizacja? A Ci co nie pobierali wcześniej, to po prostu ściągną ją 6.11 jak się pojawi na PSN?

 

No i każdy otrzyma trzy dodatkowe kody na bete dla znajomych?

Odnośnik do komentarza

Dobrze rozumiem, że Ci co wcześniej testowali betę nie muszą jej pobierać ponownie? Wystarczy ją ponownie uruchomić i pobierze się jakaś aktualizacja? A Ci co nie pobierali wcześniej, to po prostu ściągną ją 6.11 jak się pojawi na PSN?

 

No i każdy otrzyma trzy dodatkowe kody na bete dla znajomych?

Też tak rozumuje, w mailu piszą że będzie dostępna ponownie więc pewnie na tym samym slocie
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...