Skocz do zawartości

KęKę - prawicowy rap o wódzie i du.peczkach


Rekomendowane odpowiedzi

Temat o najlepszym zawodniku na scenie.

Na jesień wychodzi pierwszy legal, na razie promowanym sympatycznym singlem

 

Gdyby ktoś obawiał się, że KęKę stracił formę (bo części wiary bit nie podchodzi i w ogóle walą jakieś smuty) to zachęcam do zapoznania się z najlepszym gościnnym występem w tym roku, na płycie Kubiego , bo Kędzior leci tu jak poj.ebany.

 

Temat służy podgrzewaniu hajpu przed najlepszą płytą tego roku oraz jaraniu się starszymi kawałkami, jak np.jeden z moich ulubionych Po Horyzont czy "Od zawsze na zawsze"

 

Tematykę utworów Kędziora oddaje wers z kawałka Chorch, gdzie sam mówi o sobie "raper, alkoholik, erudyta".

 

Jestem psychofanem, gość nie nagrał słabego numeru. Płyta zniszczy system. A jak doda drugie CD z luźnymi kawałkami z przeszłości, to świat prawdopodobnie oszaleje ze względu na natężenie hitów w jednym pudełku.

Odnośnik do komentarza

Z Kedziorem pione zbilem, chwile pogadalem i jest IMO jednym z najbardziej autentycznych raperow na tej scenie, karzel yebany :v

Oczywiscie rowniez jestem psychofanem i czekam z reka wiadomo gdzie na plyte.

https://www.youtube.com/watch?v=vgFCYJXBzaA

zarzuce to tu prawilnie, ciary zawsze leca jak slucham tego kawalka, no nie ma (pipi)a lepszego rapera w naszym kraju w tym momencie, moze z mesem w szranki stawac :]

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Od wczoraj śmiga nowy singiel:

 

Pany, jak mi się to wkręciło. KęKę na zawsze, bit Zioła też zniszczył.

PŁYTA DEKADY JEST JUŻ ZNANA!

Tylko okładka słaba:

K%C4%99K%C4%99+ok%C5%82adka.jpg

 

Znana też od dawna jest tracklista. Pojawia sie kilka znanych numerów, ale drugiej płyty z hiciorami niestety nie będzie.

1. Nigdy dość

2. Zostaję

3. Ja się pytam

4. Nie wiedziałaś

5. Iskra

6. Z boku

7. Sama powiedz

8. Jeden kraj

9. Dużo nie trzeba

10. Trasa (BraKaKa)

11. Wszystko pięknie

12. Chwila

13. Znakomicie

14. Krucjata

15. Dziękuję

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

czy "jeden kraj" postuluje przywrócenie ziem litewskich i ukraińskich i powrót WIELKIEJ POLSKI? bo nie rozumiem tej prawicowej retoryki.

Tam jest postulat przywrócenia ziem polskich oczywiście.

 

Liczę, że KęKę da koncert na tegorocznym Marszu Niepodległości.

Oczami wyobraźni widzę ja wjeżdżają "Jeden kraj" i "Iskra", a tłumy ruszają na wschód odbierać to co nasze.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...