Skocz do zawartości

Ratchet & Clank: Into the Nexus


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

A dla mnie nie, ponieważ:

- kosztował 70zł co jest ceną kompletnie nieproporcjonalną do jakości i długości

- nie można upgrad'eować broni (jak sięgam pamięcią :P)

- nie ma nowych broni, ani nawet wszystkich

- nie ma Game+

- wszystkie obiekty i tekstury były w ToD, nic nowego nie dodali

 

Wyciągacz kasy. Za 10-20zł można się szarpnąć, ale wtedy to był absurd.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

No QFB kompletnie nie był wart swojej ceny, ale nie zmienia to faktu, że był super. Chyba nawet bardziej mi się podobał niż ToD (w CiT jeszcze nie grałem)
Ale z tego co ktoś zacytował na poprzedniej stronie, to gra jest o wiele większa niż qfb, więc pewnie będzie coś między qfb a pełnoprawną, dużą kontynuacją.

Mimo wszystko nadal nie jestem przekonany. Po dwóch poprzednich częściach seria podupadła trochę dla mnie i straciła moje zaufanie. Tutaj widać, że powrócili ze starym desingiem postaci, ale nadal niepokoi mnie fakt, że to nie jest "duży" Ratchet. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Mogliby teraz właśnie do nich powrócić i zrobić misje rodem z ACIII - czyli wspaniałe bitwy morskie "z jajem" jak na to uniwersum przystało. Po All4One i Załodze Q seria może wreszcie wraca na właściwe tory. Czekam tylko na zapowiedź odsłony, która pozamiata mną na PS4 tak jak swojego czasu ToD na PS3.

Ale jak bitwy morskie ? Chyba kosmiczne / powietrze bitwy?. Piraci ci się pomylili bo w Ratchecie to byli powietrzni piraci.

 

Edit ale fakt motyw z piratami był mega w sumie też piraci zrobili dobrą robotę, chyba w drugim Raymanie.

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Co prawda nie do końca dotyczy to akurat tej odsłony ale....

Scenarzysta serii Ratchet & Clank odchodzi z Insomniac Games

 

Ratchet-Clank.jpg

Jeśli przypadły Wam do gustu wszystkie odsłony serii Ratchet & Clank, jakie trafiły do sprzedaży w ciągu ostatnich siedmiu lat, to nie mam dla Was dobrej wiadomości. Ich scenarzysta - TJ Fixman poinformował bowiem, że jego współpraca ze studiem Insomniac Games dobiegła końca.

 

TJ Fixman odpowiadał za scenariusze takich gier, jak Ratchet & Clank games – Future: Tools of Destruction, Future: Quest for Booty Future: A Crack in Time, All 4 One, Q-Force oraz Nexus, a także drugiej odsłony serii Resistance.

Scenarzysta twierdzi, że poszukuje obecnie nowych wyzwań i o ile nie zamierza kończyć z grami, chciałby spróbować swoich sił w telewizji oraz... filmach.

 

Jeszcze przez jakiś czas będzie musiał współpracować z Insomniac nad filmowym Ratchet & Clank.

 

Cóż, nie pozostaje nic innego, jak życzyć powodzenia.

http://www.ps3site.pl/scenarzysta-serii-ratchet-clank-odchodzi-z-insomniac-games/161287

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

 

Gra wychodzi 12 listopada (13tego w EU).

Podałeś amerykańską premierą (ciekawe po co?), a zapomniałeś o cenie - 30 Euro.

Cena dwa razy większa od premierowej ceny QfB - mam nadzieję, że rozgrywka też będzie przynajmniej dwa razy dłuższa.

 

 

Podałem obie daty, nie wiem co w tym takiego strasznego.

 

 

btw nowy trailer :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=RhcDDemkKaQ

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...