Skocz do zawartości

F1 2013


Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne odsłony F1 od Codemasters stały się tradycją na miarę corocznego NFS'a. Tym razem nie może być inaczej. Już jutro Codies wypuszczą info na temat tegorocznej edycji swojego "symulatora" F1. Póki co graficzny teaser:

 

934607_10151693618759070_924380950_n.jpg

 

Premiera zapewne w okolicach 20 września jak to bywało w przypadku poprzednich części.

 

Sądząc po środkowej okładce będzie jakaś limitowana albo niby super coś tam edition.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Edition okazała się być Classic z historyczną zawartością:

 

F1 Classics: 1980s Content includes:

  • Five iconic cars from Ferrari, Williams & Lotus
  • Ten legendary drivers including Nigel Mansell, Mario Andretti, Emerson Fittipaldi, Gerhard Berger and others
  • Circuito De Jerez – Former host of the Spanish GRAND PRIX™
  • Brands Hatch – Legendary former home of the British GRAND PRIX

F1 Classics: 1990s Pack Content includes:

  • Six Iconic cars from Ferrari & Williams
  • A host of famous drivers including David Coulthard, Eddie Irvine, Alain Prost, Jacques Villeneuve and others

Classic Tracks Pack includes:

  • Imola – Former host of the San Marino GRAND PRIX
  • Estoril – Past home of the Portuguese GRAND PRIX
  • All The Official 2013 Content Reflecting what is shaping up to be one most exciting seasons yet, F1 2013 will feature all the cars, circuits and stars from the 2013 FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP™.

http://youtu.be/F6nDP9QghBw

 

NEW Classic Content

F1 2013: CLASSIC EDITION breaks new ground to include official classic FORMULA ONE content for the first time in the series in an expansive brand new game mode introduced by legendary broadcaster Murray Walker. F1 Classics allows players to race against a mixture of original drivers and renowned team legends in iconic cars and features four historical circuits. Classic content can be enjoyed across a range of game modes including quick race, a custom championship, time trial and in split-screen and online multiplayer modes. Players will race on grids featuring FORMULA ONE cars and drivers from different eras, experiencing the differing handling characteristics and feeling the evolution of technology over the years, providing an eye-opening contrast to the cars simulated from the 2013 season.

 

Co do samej F1 2013:

 

http://youtu.be/hO332BWmR2c

http://youtu.be/iTF3jQg8Png

 

Mid-Session Saves

Mid-session saves allows players to experience a complete long race weekend at their own pace rather than commit the 180 minutes plus session time required to complete a race weekend in one go.

 

Grand Prix Mode Returns

F1 2013 reinstates the Single Player Championship Mode. Players can once again step into the shoes of their favourite driver and race in a single race or complete a full or custom FORMULA ONE season in the pursuit of racing glory.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Wersja Classic daje rade, głównie jeździłem online na Brands Hatch. Fajnie prowadzi się bolidy, widok z kokpitu rewelacyjny bez porównania do współczesnych wyścigówek gdzie nic prawie nie widać ze środka, trochę przypomniały mi się stare czasy z GP Legends na pc. Fajny bajer jest na stronie racenet.codemasters.com można zakładać własne eventy dla znajomych, które później widać w grze, przynajmniej takie jest założenie bo jeszcze nie miałem okazji sam sprawdzić.  

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Gość pawel_k

na psstore jest promocja na grę (zresztą nie tylko na tą grę, u mnie wskoczyło jeszcze kilka innych) - przez jeszcze kilka dni kosztuje chyba 100zł albo coś w okolicach ;) już się ściąga, mam nadzieję że na kierownicy gra da radę i będzie konkurencja dla GT6 ;)

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

Seria F1 mi sie bardzo podoba.

Ale z kierownica niespecjalnie sie sprawdza.

W edycje 2013 nie gralem ale poprzednie mialy IMO beznadziejny FFB.

niestety FFB jest denny, bolidu moim zdaniem nie czuć wcale. do tego straszna czułość utrudnia grania, ale da się to trochę wyeliminować w ustawieniach...

 

pograłem godzinę z każdą minutą coraz bardziej żałowałem wydanej kasy :( po przełączeniu się na pada gra się może odrobinę lepiej, ale przyjemność dla mnie to niezbyt duża - model jazdy (i na kierownicy i na padzie) dla mnie za bardzo trąci arcade, i to mimo wyłączenia wszelkich asyst. a szkoda bo bardzo brakowało mi gry która ma tak dużą otoczkę symulacyjną (pełny weekend z treningami i kwalifikacjami, kary, zniszczenia mechaniczne itd). ale co z tego jak model jazdy nie jest zachęcający do grania :( w GT5 często odpalałem tylko po to żeby bolidem Ferrari robić serie kilkudziesięciu okrążeń w time trial masterując czasy i jadąc dla samej przyjemności i modelu jazdy, ale tam model jazdy być 100x lepszy niż w F1 2013 i było idealnie czuć co się dzieje z bolidem. tutaj jest gumowo.

 

do tego gra wygląda jak kupa - niestety ale przywykłem do poziomu GT6 i mimo że na grafice w tej grze można parę rzeczy zarzucić to jednak w porównaniu do takich gier jak F1 2013 to jednak gra w innej lidze.

 

sam nie wiem czy będę w tą grę grał, pewnie dam jej jeszcze szansę, ale jednak mistrzem tracenia czasu w time trial będzie GT6.

Edytowane przez pawel_k
Odnośnik do komentarza

ja od premiery gram w edycję 2011, bo nie widze sensu wydawania hajsu na nowe, nic nie wnoszące odsłony ;)

 

jak kiedys gra stanieje tak do 70/80zł to kupię dla klasycznych torów (chociaż Imola była w F1: CE od Sony :D)

 

 

edit:

@paweł

ta edycja na PSS to jest ta zwykła, bez zawartości edycji Classic?

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k
@paweł

ta edycja na PSS to jest ta zwykła, bez zawartości edycji Classic?

hmm, wszedłem w tryb F1 Classics, wybrałem Grand Prix, jakieś stare Ferrari, tor Brands Hatch i mogłem jeździć, więc chyba jest zawartość Classic ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Zastanawiam się nad grą z promo na XBL za 66 zł. Grałem w wersje 2011 na PC i mi się podobało dość. Jednak nie jestem pewien czy zawiera pełny tryb Classic, bo w opisie Jest napisane:

"Ciesz się niedostępnymi wcześniej, klasycznymi wyścigami z lat 80., a także bolidami, gwiazdami i torami znanymi z 2013 FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP™. F1 2013 zawiera tryb F1 Classics, w ramach którego zasiądziesz za kierownicą słynnych aut ze stajni Ferrarri, Williams czy Lotus i zmierzysz się z legendami sportów motorowych takimi jak Nigel Mansell, Mario Andretti czy Gerhard Berger. W trybie tym dostępne są również dwa historyczne tory – Brands Hatch i Circuito de Jerez. "

A pisaliście, że jest tam jakiś trial tego trybu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...