Skocz do zawartości

Dave Limonczello Czezky vs. Kobik na pompie i w formie zycia


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

kobik chyba pierwszy dał pełne zdjęcie w normalnej pozie a nie jakieś kadrowane na łapke i kawałek barku po którym ciężko jakieś wnioski wyciągać. chyba wiem dlaczego wybrał klate bokiem a nie najszerszy tyłem albo biceps przodem, heh.

 

 

Wygrales kobik, nie zamieszcze foty w stringach. 

chciałeś czelendż to masz czelendż. jak prowokujesz bójke to nie odwracasz sie tyłem tylko odpowiadasz na cios

 

 

Słabizna trochę.Ja nawet mimo masy staram się nie zapuszczać by jakoś fajnie to wyglądało.Nie chce nikogo urazić ale uważam że Czezky wygląda zdecydowanie lepiej ale wejdziesz na "bombe" to skosisz nas wszystkich.

na podstawie zdjęcia z basenu twierdzisz że zdecydowanie lepiej ? 

ty przekroczyłeś kiedykolwiek 80 kilo ? sory, ale to chuy nie masa. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

kobik chyba pierwszy dał pełne zdjęcie w normalnej pozie a nie jakieś kadrowane na łapke i kawałek barku po którym ciężko jakieś wnioski wyciągać. chyba wiem dlaczego wybrał klate bokiem a nie najszerszy tyłem albo biceps przodem, heh.

 

 

Wygrales kobik, nie zamieszcze foty w stringach. 

chciałeś czelendż to masz czelendż. jak prowokujesz bójke to nie odwracasz sie tyłem tylko odpowiadasz na cios

 

 

Słabizna trochę.Ja nawet mimo masy staram się nie zapuszczać by jakoś fajnie to wyglądało.Nie chce nikogo urazić ale uważam że Czezky wygląda zdecydowanie lepiej ale wejdziesz na "bombe" to skosisz nas wszystkich.

na podstawie zdjęcia z basenu twierdzisz że zdecydowanie lepiej ? 

ty przekroczyłeś kiedykolwiek 80 kilo ? sory, ale to chuy nie masa. 

Na masie miałem 85 kg przy 173 cm.Na podstawie 2 zdjęć z piwnicy jakie dał czezky.Po za tym każdy ma inny piorytet.Ja uważam że sprowadzanie się do stanu takiego zatłuszczenia przynajmniej w moim przypadku nie ma sensu.Dobiję pewnie do 80 by spokojnie na redukcji dobić 75.Jak się uda to może nawet jakieś starty w juniorach...

Odnośnik do komentarza

Pierwszy post, autorsta Dave'a, był taki jak poniżej. Sorry - jak cos to mozna zedytować/skasować, ale to główny post dla nie będących w temacie (no, zaraz za delfinami). A tytuł brzmiał: "Dave Limonczello Czezky vs. Kobik na pompie i w formie zycia"

km.jpg

6s4b.jpg

Kobik w formie zycia, zaraz po zrobieniu 10 serii na bicepsy, pokazuje brak najszerszego grzbietu, waska klatke i krotkie bicepsiki. Jest jednak bardzo wyszczekany i uwaza sie za najlepiej zbudowana osobe na forum.

Dave w najgorszej formie od lat, miesiac bez cwiczen silowych, od kwetnia silka 2 razy w tyg po 50 min.

Zapraszam do dyskusji.

Edytowane przez grzybiarz
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

 

kobik chyba pierwszy dał pełne zdjęcie w normalnej pozie a nie jakieś kadrowane na łapke i kawałek barku po którym ciężko jakieś wnioski wyciągać. chyba wiem dlaczego wybrał klate bokiem a nie najszerszy tyłem albo biceps przodem, heh.

 

 

Wygrales kobik, nie zamieszcze foty w stringach. 

chciałeś czelendż to masz czelendż. jak prowokujesz bójke to nie odwracasz sie tyłem tylko odpowiadasz na cios

 

 

Słabizna trochę.Ja nawet mimo masy staram się nie zapuszczać by jakoś fajnie to wyglądało.Nie chce nikogo urazić ale uważam że Czezky wygląda zdecydowanie lepiej ale wejdziesz na "bombe" to skosisz nas wszystkich.

na podstawie zdjęcia z basenu twierdzisz że zdecydowanie lepiej ? 

ty przekroczyłeś kiedykolwiek 80 kilo ? sory, ale to chuy nie masa. 

Na masie miałem 85 kg przy 173 cm.Na podstawie 2 zdjęć z piwnicy jakie dał czezky.Po za tym każdy ma inny piorytet.Ja uważam że sprowadzanie się do stanu takiego zatłuszczenia przynajmniej w moim przypadku nie ma sensu.Dobiję pewnie do 80 by spokojnie na redukcji dobić 75.Jak się uda to może nawet jakieś starty w juniorach...

 

a to nieźle, umknęło mi, że taki niski jesteś 

do startu chyba lepiej żebyś na tych 80 paru był . w kategorii open możesz być niewidoczny na tle większych gości, no i wzrost.....

 

tamte zdjęcia są z okresu życiowej formy jaczesa  

Odnośnik do komentarza

No a on napisal to po tym jak kobik dal foty zyciowki.

w czym problem?

 

wiem,w,czym - zyciowka jaczesa > zyciowka kazuba

try story

masz czas do końca roku żeby doprowadzić się do porządku i robimy porównanie. w tym celu zostanie utworzony epicki temat, który pobije rekordy oglądalności i zapisze sie złotymi literami na kartach forum. 

na przyszłorocznym zlocie, który odbędzie sie prawdopodbnie w lato, nastąpi ostateczna konfrontacja, gdzie forumiaki bedą oddawać głosy. nie zapomnij ciasnych slipów wpinających sie w rowa i bronzera.

Odnośnik do komentarza

ddd.jpg

 

Samo pozowanie jeszcze kuleje, ale trening czyni mistrza.

 

Ouuuu, widze ze przez to forum sam juz nigdy nie bede kroczyl.

 

masz czas do końca roku żeby doprowadzić się do porządku i robimy porównanie. w tym celu zostanie utworzony epicki temat, który pobije rekordy oglądalności i zapisze sie złotymi literami na kartach forum.

Moge byc glownym sedzia?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Ja tam sie nie znam, to wy wklejacie polnagie zdjecia publicznie i prezycie sie do siebie pokazujac penta. Ale to ja podobno jestem inny.  :blush:

 

e: Zeby bylo sprawiedliwie mozecie wszyscy pozowac tylem.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...