Skocz do zawartości

Wymiana kodów Steam/Origin, kart itepe


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Podarowałbyś Krajzisa?

chcialem wyslac ale masz chyba skrzynke przepelniona.

 

 

Burnout Paradise: The Ultimate Box Origin Key
4P6W-EPYJ-N5J5-Q6LD-YS62
 
 
Crysis 2 Maximum Edition Origin Key
4GDD-X52P-T3QF-KPEX-Q6R7
 
Medal of Honor Origin Key
CQ8Q-SX9S-T596-4SJD-LM2D
 
Mirror's Edge Origin Key
74SA-ZHDA-LDNN-MWFB-PQSY
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zakupilem Humble z grami np MOHA, Mirrors Edge, Dead Space 1 i 3 i Burnout Paradise. 
Dodalo mi burnouta do biblioteki, sciagnalem go, zaintalowal sie. Odpalam gre, zakladam konto i wyskakuje mi 
komunikat, ze kod zostal juz wczesniej uzyty i wyrzuca mnie do windowsa. Nie mogl byc uzyty bo mam go z humble, wie ktos o co biega ? :|

Odnośnik do komentarza

Może wymagać konta EA. Nie wiem dokładnie, ale wtedy Origina jeszcze nie było. Osobiście multi mnie nie interesował, więc ignorowałem to wszystko, a gra działała bez problemów.

 

 

Czytam na forum Steam, że logowanie wymaga ID Origin (czyli po prostu konta EA), ale nie samego klienta.

Odnośnik do komentarza

Podobno Burnout potrzebuje też koda z Origina aby multiplayer działał czy coś w tym stylu.

M ożesz coś  jaśniej  napisać ?  Ja mam problem taki  z burnoutem ze nie mogę się zalogować na konto aby grać online ,wpisuje poprawne dane i wywala info ze konto ma  max avatarów :|   ble ble , a jak zakładam nowe to  też coś nie bangla . :D .

 

Mam na wymianę na Steam :

Serius SAM 2 -66%

Delve Deeper -50%

Hamilton's Great Adventure - 75%

 

Oddam za  jakąś inną zniżkę  lub za karty .

Oraz kody na Origin  z  HB .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcecie oddawać gifty to polecam steamgifts.com - można zrobić giveaway dla specjalnej grupy na Steamie i będzie sprawiedliwe wybranie zwycięzcy, a i ten co oddał dostanie zawsze bonus do contributed. Szczerze mówiąc nie lubię kiedy kody zgarniają osoby stalkujące tylko forum albo ktoś, kto później nawet nie podziękuje (dając tym samym znać, że kod już wykorzystany).

Odnośnik do komentarza

Że tak spytam przy okazji, ten steamgifts to jest oficjalne od valve cuś, czy jakaś zewnętrzna strona? Nie bawiłem się w to wcześniej, a zawsze sceptycznie podchodzę do tych wszelkich witryn co mają wgląd na moje konta i profile, nawet jeśli w tym przypadku są to tylko gierki. W dodatku, z tego co czytałem, to każą mieć ustawienia prywatności na public, co niezbyt mi się widzi.

Odnośnik do komentarza

Steamgifts działa  i nie jest to jakiś przekręt. Nie wiem tylko jak z wymaganiami żeby tam się obecnie dostać. Kiedyś były tylko zaproszenia a później jakaś minimalna wartość konta steam.  Public musisz chyba mieć ustawione tylko raz na tydzień żeby sprawdziło twoje gry (nie można starać się o tytuły, które się już posiada)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...