Skocz do zawartości

Counter Strike Global Offensive


Gość suteq

Rekomendowane odpowiedzi

Gość suteq

No generalnie dzisiaj co właczyłem pierwszy meczyk, wpadł skin, rozegrałem kolejny i skrzyneczka. :)

Idealnie tak samo miałem wczoraj. 

Rano 2 mecze i 2 dropy, potem do wieczora nic i dzisiaj ten sam schemat. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

No generalnie dzisiaj co właczyłem pierwszy meczyk, wpadł skin, rozegrałem kolejny i skrzyneczka. :)

Idealnie tak samo miałem wczoraj. 

Rano 2 mecze i 2 dropy, potem do wieczora nic i dzisiaj ten sam schemat. 

To ja miałem identycznie przy swoich pierwszych 2  dropach  od tego czasu nic nie wpadło .Ale wiele  osób pisze ze jak wpada 1 skin to w nast. meczu  wpada skrzynka esport (zazwyczaj)

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

@Qvstra

Jak masz inventory i masz dwie bronie, pistolet z tłumikiem i M4A1 z tłumikiem, klikasz M4A1 i pierwsza opcja z listy chyba, która zastępuje beztłumikową wersję na wersję z tłumikiem. 

Odnośnik do komentarza

Dobra, głupi jestem. Pół dnia grałem licząc na drop, a wszystko co mogłem w pierwszych dwóch grach wydropiłem -_-.

 

Przydałoby się pozbierać jakieś fakty typu ile jest tych dropów, kiedy się resetują i kiedy się je dostaje. Na razie wydaje mi się, że:

  • jest limit 4 dropów na tydzień
  • jest limit 2 dropów na dzień
  • przedmioty wypadają w deathmatchach, w klasycznym i uproszczonym turniejowym
  • na serwerze MOGĄ być boty
  • statystyki jeśli mają, to mały wpływ na drop
  • nie po każdym meczu musi coś wypaść

Ta plota ze schematem skin -> skrzynka potwierdza się w moim przypadku.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

@raven

Staty w meczu nie mają wpływu na drop. 

Jak pisałem, miałem staty najgorsze z całej 10 na serwie i dostałem dropa. ;)

JAk to jest z tym tygodniem? Jak wczoraj i dzisiaj wypadły mi 4 itemy to już do końca tygodnia nic? Trochę dziwne by to było. 

Odnośnik do komentarza

Nie byłoby dziwne, o to chodzi, by nie wypadało wszystkim w nieskończoność. Na pewno jest limit, na 90% właśnie 4, gdzieś coś czytałem o 5 przedmiotach,

 

Aha, i w tych czterech są 2 skrzynki i 2 skiny, tak samo jak w dwóch przedmiotach na dzień jest jeden skin i jedna skrzynka.

Odnośnik do komentarza

Resetuje się co środę- czwartek ?

A  kiedy był ten update  14  czy 15 ? i o której godzinie  bo nie pamiętam .  Jak ktoś wie to  mamy odp. kiedy bedzie reset

 

Update był 14 sierpnia  czyli dzisiaj mija tydzień  co do godziny nie jestem pewien ale chyba   o 16 :00 . Wieczorem powinno już coś wpadać

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Boże jaki ten tryb deathmatch w GO jest zyebany po całości. Nie rozumiem jak komuś się ten tryb może podobać. 

Ludzi stanowczo za dużo, respy zje.bane po całości. 

Respię się 3 razy i 3 razy ginę zanim cokolwiek zrobię, no bo dostaję od tyłu. No kur.wica człowieka bierze. Ten tryb projektował jakiś upośledzony typ. 

Nigdy więcej tego gówna. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Wpadam czasem na deathmatch się wyżyć. A , że ratio z niego mam prawie cały czas na plusie to wbijam nie tak znowu rzadko ; ) 

 

Ale fakt , że ździebko popsuty. 

 

Ogólnie CS:GO więcej niż na 6/10, 7/10 nie zasługuje. Jakiś maniak może dać 8/10 ale to tyle. Ogromna odtwórczość a w pewnych elementach nawet bodaj gorszy od pradziadka 1.6. Tak czy siak gra się przyjemnie, tym lepiej im oczywiście więcej "ćwiczymy". 

Edytowane przez Sebastian Ś.
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Mnie akurat ratio wali po całości.

Wiadomo, że fajnie mieć ratio na plusie, ale jak mam na minusie to nic sobie z tego nie robię.

Gra mi ma dawać fun, ale z takimi błędami nie daje funu.

W ogóle to powinni wprowadzić jednak lvl jak w codzie, aby graczy dobierało po lvl ew. po ratio, no bo kuźwa jak wrzuca mnie do lobby z 2 klanami i moją drużynę masakrują 16:0 to ja się pytam co za debil to projektował? 

Chciałbym nabrać trochę skilla, ale nie mogę bo dostaję takie bomby, że nie to, że nie zdążę zareagować, ale nawet nie wiem skąd, a okazuje się, że typek siedział za beczkami na długiej z glockiem. :confused:

I jak ja mam mieć szanse z takimi no-lifami? :/

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.