Skocz do zawartości

Murasaki Baby


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 7 miesięcy temu...
  • 5 tygodni później...
Hello PlayStation fans! Since our announcement of Murasaki Baby at Gamescom last year, the team at Ovosonico has been hard at work perfecting the game. Today we wanted to share some details on the gameplay in Chapter 3 with you.

 

14141067642_07a325c4a0_o.gif

 
The black and white background is called the “Heart of Stone.” Tapping the PS Vita’s rear touch pad will make Baby’s balloon magically become as heavy as stone. Perfect for the occasion when you need something solid to hold on to.
13957302259_9eae62d368_o.gif
The blue background is called “Frozen Hell” and will freeze just about anything, including Baby’s balloon. While it’s great to freeze bodies of water, be careful not to leave it active for too long or Baby’s balloon will shatter.
14143977615_fba564622f_o.gif
When the green background, “The eye of scrutiny”, is activated, Baby will shrink. While in this tiny state, Baby’s balloon will lift her high into the air.
13957337178_677854ef9e_o.gif
Finally, there’s the red background which is neutral. While there are no great powers to take advantage of here, when the red background is active, Baby becomes calm.

 

jak ja na tą grę czekam!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Oby gra spełniała pokładane w niej nadziej. Klimacik i dizajn zapowiada się super, tylko ten cały dotykowy syf mnie trochę przeraża. W Escape Plan też maiło być tak pięknie, a imo ten cały dotykowy bajzel tylko wkoorwiał i dopiero gdy dodali częściowe sterowanie fizycznymi przyciskami, zacząłem czerpać z gry przyjemność.   

Odnośnik do komentarza

Pojawila sie recka na eurogamerze:

 

http://www.eurogamer.net/articles/2014-09-16-murasaki-baby-review

 

Kurde, sam nie wiem co zrobic. Gra jest bardzo dobra ale cholernie krotka. Zeby chociaz bylo dwa razy tyle to byloby spoko. Za taka cene to troche slabo. Z drugiej strony pasowaloby kupic bo takich produkcji jest bardzo malo (chodzi mi stylistyke). Dodatkowo jest to ex na Vite wiec tym bardziej bym wspieral bo to przeciez najlepsza konsola na  rynku :P

 

Najwiekszym minusem jest dla mnie brak zbieractwa :( Pewnie skoncze raz i nie wroce.

 

Jak by ktos ogral to napiszcie cos wiecej. Recenzja sugeruje ze gierka mi sie spodoba ale wolalbym opinie kogos z forumka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...