Skocz do zawartości

Football Menager Classic 2014


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

legendarny menadżer piłkarski od legendarnych sports interactive zawita na Vitę. Specjalna wersja dedykowana Vicie będzie zawierać jedynie tryb klasyczny(nowość, która pojawiła się w edycji 2013 - upraszcza i przyśpiesza zabawę), prócz tego nie zabraknie niczego za co fani kochają serię z pc czyli ten sam engine 3d w trakcie meczy, dostęp do tej samej gigantycznej bazy graczy itp.

 

największy potwierdzony bajer - opcja cross play i cross save z pc....tak tak...gramy sobie w FM2014 na pc, wyjezdzamy sobie z vitą na wakacje i tam kontynujemy naszą menadżerkę leżąc na plaży

 

dla mnie must have i day one zakup :) gigantycznym fanem jestem tej serii

 

btw. na 95% to jest ten shahidowy tytuł, o którym pisał przed e3, że jego zapowiedź spowodowała, że spadł z kszesła, a gra w ten tytuł zajmie nam dni, a nawet miesiące

Odnośnik do komentarza

Ooo tak! Ja również z FM mam nabite +500godz. więc cross save z PC cieszy japę niezmiernie. Mam nadzieję, że będzie to konwersja w takim razie 1:1, ponieważ o tej pory handheldowe odpowiedniki dużych wersji dość mocno różniły się od tej jedynej słusznej na PC. Na PSP było fajnie, ale dość bardziej ubogo niż na Blaszaku, na iPhonie w FM 2013 nie da się wcale grać.

 

Co do menedżerki na plaży - muszę mieć z sobą mój magiczny notatnik menedżera z nazwiskami, planami itd. - mogliby o tym też jakoś pomyśleć przy edycji przenośnej 2014 :)

Odnośnik do komentarza

z tego co piszą na ps blog można wywnioskować, że 1 do 1 z pc, wszak w przeciwnym razie nie robili by cross playa co nie? btw czym się ten clasic tryb rozni dokladnie od tego głównego? w 2013 nie grałem, a to tutaj się on pierwszy raz pojawia.

 

jesli faktycznie przeniosą wszystko z wersji pc i dalej będzie taka baza lig i piłkarzy to raj dla fanów :)

Odnośnik do komentarza

jaram się niesamowicie. czekałem na to info z niecierpliwością, aż micha mi się cieszy, bo od kilku dni nie chce mi się grać na vicie, a teraz wątpię żebym w coś więcej niż fm i gta v. biorę na 99%, ale chciałbym się trochę więcej dowiedzieć o tym trybie classic. ciekawe jakich trybów nie będzie. fajnie, że jest cross-save, fajnie by było jakby dorzucili jeszcze cross-buy z PC, bo żeby wydać jakieś 300-350 za jedną gierkę średnio mi się opyla. mogliby jeszcze niespodziankę zrobić i wypuścić to na ps4 wraz z cross-buy

Odnośnik do komentarza

O Classic Mode w FM13:

 

Football Manager Classic is a new mode introduced in Football Manager 2013 as a less time consuming way to play Football Manager. It is still Football Manager, you will jus find that a number of responsibilities have been taken over by your backroom staff or have disappeared completely.

For example, you, the manager, will still take control of training but it will only be at 'full team' level only - there is no individual player training. There are also no Team Talks or Opposition Reports as the key here is to get you into the match as quickly as possible.

Matches are played out in a 'Highlights Only' fashion. There is also the option of just choosing 'Instant Result' and skipping the entire match if you are in a real hurry.

 

http://www.fm-base.co.uk/forum/football-manager-2013-classic-mode/105347-football-manager-2013-classic-mode-fmc.html

 

Czyli wywalili opcje z których i tak nie korzystałem gdy grałem w FM :P

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

tylko, że to się tyczy trybu klasycznego w 2013 gdzie po raz pierwszy się pojawił, nic nie wiadomo jaki będzie tryb klasyczny w 2014. Ja jedynie znalazłem info, że w tym trybie zwiększą w 2014 maksymalną ilość w pełni aktywnych i symulowanych lig z trzech jakie były w classic mode w 2013.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

z twiitta jednego z tworcow - wersja na vite wyjdzie w kwietniu - wszystkie szczegoly, dokladna data, cena itp mamy poznac na poczatku nastepnego tygodnia.

 

mam nadzieje, ze cena bedzie odpowiednio tania, wszak kwiecien w tym roku to praktycznie koniec sezonu

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

nie wkur.wiaj Yakubu...po pierwszym przesunieciu ostatecznych info znowu je przelozyli!!!! w zamian opublikowali całe TRZY screeny z wersji na vite. Dalej pisza ze na 100% gra wyjdzie w kwietniu ale na konkrety mamy czekac i beda "na dniach". Parodia. Na twiterze jada z nimi jak z szmatami.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ja poczekam na cene i jakies informacje konkretniejsze o loadingach - ciekaw jestem czy technicznie ten port jest porzadny, lekkie obawy mam bo nie bez powodu tyle go przesuwali. Oby wszystko przeliczalo miedzy kolejnymi dniami w miare zwawo i bedzie gry na setki godzin. Mimo wszystko szkoda ze tak pozno to wychodzi. Dzieki opcji cross-save jakby wydali to rownoczesnie na pc i vite to w takim uk vity schodzilyby jak swieze buleczki.

 

ps. na chwile obecna nie ma zadnych planow wydania football managera na ps3,ps4 i xone

ps2. na chwile obecna jeszcze nie podjeto decyzji czy wersja 2015 bedzie dostepna na vite(co dziwne bo przeciez wreszcie przetrasferowali ten silnik, moze czekaja na to czy ktokolwiek to kupi)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...