Skocz do zawartości

Resogun


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Jest cos wiecej niz poziom trudnosci Master O_o
 
Ak8amj2.jpg
 
Trzeba przejsc cala gre na Master bez gameovera i wtedy odblokowuje sie ten tryb.
 

1CC Master and you activate Hero Challenge, resets you back to stage 1 with whatever lives/bombs you had left at the end of your run. Game is atleast 50% faster and the multiplier is unlocked!!!!!!!!


http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=90563077&postcount=776

Odnośnik do komentarza

Wczoraj zaliczyłem w coopie wszystkie poziomy na weteranie, trofik za to wpadł, natomiast poziom mistrz się nie odblokował. Miał może ktoś podobny przypadek.

 

Wczoraj rownież pomagałem kumplowi zaliczyć grę, pod trofik 1CC, udało mu się przejść grę bez straty życia, ja oczywiście ginąłem na każdej planszy. W każdym razie po ostatnim lvl wyskoczył mu ten trofik, tak sam jak i mnie :o kolejny bug?

Odnośnik do komentarza

Musisz przejść weterana solo, bo wymagane jest aby przynajmniej jedna osoba przeżyła do następnej planszy i trofik wpada :]

 

PS: mi właśnie ten ostatni został do zrobienia, solo dochodzę do ostatniej planszy ale za cholerę nie mogę przejść i padam a w coopie mam pecha bo non stop lagi :/

Edytowane przez s-a-m
Odnośnik do komentarza

Ludziki grajcie sobie w coopie jak chcecie trofiki wbijać. Z Insem zrobiliśmy kilka sesyjek wieczornych i trofiki typu cała gra bez game overa, czy veteran itd. wpadały od ręki. Wszędzie z resztą taki tip podrzucają. U mnie jeszcze ludziki do poratowania i będzie pierwsza platyna na PS4. Polecam do splatynowania, łatwa!

Odnośnik do komentarza

Ludziki grajcie sobie w coopie jak chcecie trofiki wbijać. Z Insem zrobiliśmy kilka sesyjek wieczornych i trofiki typu cała gra bez game overa, czy veteran itd. wpadały od ręki. Wszędzie z resztą taki tip podrzucają. U mnie jeszcze ludziki do poratowania i będzie pierwsza platyna na PS4. Polecam do splatynowania, łatwa!

Popraw mnie ale żeby odblokować poziom mistrz trzeba przejść Veterana solo. Bo jak nie to będę nieco zniesmaczony że się tyle męczyłem :sick:

Odnośnik do komentarza

No to ok. @Velius wcześniej mnie o tym poinformował, ale chłopak ma duże poczucie humoru i może dla śmiechu chciał mnie skatować ;)

 

Edit---

Dzisiaj wpadł mi upragniony calak  . Dla mnie było dość ciężko. Jeden z kolegów wyżej napisał że platynka łatwa. Albo żartuje albo nie jest człowiekiem :devil:

No chyba że jestem za stary i trzeba już odejść :cray:

Edytowane przez anarom_pl
Odnośnik do komentarza

Wczoraj zaktualizowałem FW do 1.52 i nie mogę uruchomić Resogun. Gdy włączam pojawia się screen z obrazkiem stateczka w prawym dolnym rogu, a potem wszystko znika i ekran robi się szary i parę razy miga tą szarością.

Potem robi się czarny, nie wyświetla nic, tylko słuchać muzyczkę w tle, i odgłosy jak się wciśnie przycisk w padzie.  Można normalnie wyjść z tego wciskając "PS". Inne gry działają normalnie : Killzone, Contrast, Warframe, Warthunder

Czy ktoś też tak ma ?

Edytowane przez mrynk
Odnośnik do komentarza

Pytanie odnośnie trofeów z cyklu : Pilot of nazwa statku

 

 Piliot of Phobos
Complete the game with Phobos

 

Ukończyłem na róznych poziomach gre a ten pucharek nie wpadł jest jakaś zasada jak go zdobyć ?

 

W jakiś innym trybie go trzeba odblokować czy jak ?

Edytowane przez paxx
Odnośnik do komentarza

Pytanie odnośnie trofeów z cyklu : Pilot of nazwa statku

 

 Piliot of Phobos

Complete the game with Phobos

 

Ukończyłem na róznych poziomach gre a ten pucharek nie wpadł jest jakaś zasada jak go zdobyć ?

 

W jakiś innym trybie go trzeba odblokować czy jak ?

Wybierasz jeden z trzech statków i musisz nim przejść całą grę za jednym posiedzeniem. Tylko tak wpadnie ci trofeum. Nie można zrobić np. jednego etapu i wrócić do następnych innym razem. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.