Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


basbot11

Rekomendowane odpowiedzi

dla singla to warto na ps4 kupic tylko 2 gry. Ac Black Flag i trine 2. Reszta nabiera rumieńców dopiero w multi. Ani Killzone, ani  CoD, ani BF4 nie są w singlu super. Oczywiście jak ktoś lubi to NBA 2k14 ma super tryby kariery :D

 

 

A zapomniałem jeszcze NFS Rivals w sumie można pograć ale tam singiel jest spięty z multi :)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

CoD mi się bardzo podoba w singlu. Dla multi również tylko CoD, bo BF ma imo za duże mapy. Skakanie między BFem a Ghosts na multi jakoś mi nie pasuje. NBA mam. AC mnie tak nie jara. NFS do mnie nie przemawia, bo samochodówki to też nie mój gust. No cóż, trzeba poczekać na coś sensownego :f

u mnie jest podobnie i juz wiem, ze następny będzie BF w kompani dla 1 gracza.

oddam KZ na BF pozaliczam, co sie da i jadę dalej z wymiana gier. w końcu można to trzeba skorzystać.

Odnośnik do komentarza

moim zdaniem nie, dodatkowo skrypty w nowym BF robia większe wrazenie no i graficznie zjada Ghosta na sniadanie (efekty cząsteczkowe, zniszczalnosc terenu, wybuchy itp.). W COD niektore misje wywoluja uśmiech politowania, jak strafowanie psem zabojca, do tego jak zwykle slaby dźwięk - ogolnie na nextgenach COD się dla mnie skonczyl.

(Ghosta przeszedłem, zanim jesczez 360tke sprzedałem)

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Panowie, jak ktoś ma wolne 71 złotych niech kupuje Trine 2: Complete Story. Ograłem maksymalnie ten tytuł na PS3 i teraz ściągnąłem na czwórkę.

Grafika i dźwięk miażdżą. Dodatkowo mam wrażenie że jest o wiele trudniej niż w wersji na starszą konsolę.

Dziwne ale mam wrażenie że gram w inny tytuł, niczego prawie nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

I jedna i druga gra ma swój urok i klimat. Mnie osobiście bardziej przypadł do gustu Tomb Raider.

Szczerze powiedziawszy Assassin's już mi się trochę przejadł. Tak naprawdę w pełni efektowne i wciągające są tylko walki na morzu.

Każdy jednak z nas oczekuje czego innego od gry. To nasze indywidualne preferencje decydują co dobre, a co złe ... Ciężko więc obiektywnie doradzić :)

Odnośnik do komentarza

Tomb Raider jest grą lepszą od Assassins Creed 4. Przygoda z Larą w roli głównej nie ma słabych elementów, wszystko w tej grze jest najwyższych lotów, niestety nie mogę tego samego powiedzieć o ACIV gdzie np. fabuła jest po prostu słaba a i misje trybu fabularnego nudne i bardzo powtarzalne. Z Black Flag na pewno spędzisz więcej czasu, ba jeżeli jesteś zbieraczem i lubisz sandboxy to bedziesz zadowolony pomimo kiepskiej linni fabularnej, z Tomb Riderem z kolei spędzisz mniej czasu ale ta gra to jazda bez trzymanki od początku do końca.

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Tomb Raider jest grą lepszą od Assassins Creed 4. Przygoda z Larą w roli głównej nie ma słabych elementów, wszystko w tej grze jest najwyższych lotów, niestety nie mogę tego samego powiedzieć o ACIV gdzie np. fabuła jest po prostu słaba a i misje trybu fabularnego nudne i bardzo powtarzalne. Z Black Flag na pewno spędzisz więcej czasu, ba jeżeli jesteś zbieraczem i lubisz sandboxy to bedziesz zadowolony pomimo kiepskiej linni fabularnej, z Tomb Riderem z kolei spędzisz mniej czasu ale ta gra to jazda bez trzymanki od początku do końca.

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

obie przeszedlem niestety na pc tr  rządzi i to prawda a tyle spodziewalem sie okolo polroku po ac4  w porownaniu do poprzednich gier serii to porażka ale latwa i szybka max 30 h grania  chociaż lara wreszcie wrucila z przytupem je czekam na un i na tr

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.