Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


basbot11

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.11.2017 o 19:45, Wredny napisał:

Ale jako "horror" to jednak Resident dużo lepszy, bo TEW praktycznie nie straszy.

No nie wiem.

Ja bym powiedział, że bardziej TEW straszy. Ta gęsta atmosfera niemal przez całą grę z Ruvikem na czele kontra kilka jump scerów w Re7. Hmm.

Najwidoczniej inaczej odbierasz strach. To już Alien w izolacji robi to lepiej niż RE7.

Edytowane przez Kyokushinman
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Pix napisał:

Poszukuję na ps store dobrej japońszczyzny. Danganronpa 1/2 Reloaded to dobrze zainwestowane 79 złotych? 

Tales of Berseria, Star Ocean 5, Sword Art Online, Valkyria Chronicles, Star ocean 4, FF Type 0, YS VIII, Tales of Zestiria, Valkyria Revolution, YS origin, Exist Archive( obecnie ogrywam i gra jest przeza(pipi)ista, klon Valkyrie Profile) 

Z Japońszczyzny w tych tytułach na bank znajdziesz coś za 8 dyszek.

Edytowane przez Strife
Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich.

 

Jakoś mnie naszło ostatnio na grę single player. A że w dobie loot boxów coraz cześciej ludzi z mojego rocznika wraca do klasyki to powiedzcie mi proszę coś o ps tv. Generalnie wpadłem ostatnio na pomysł odświeżenia sobie serii MGS. Czy istnieje możliwość uruchomienia Metal Gear Solid HD Collection na Playstation TV ? 

 

Pytanie nr.2

 

Jakie tytuły single player polecacie na PS4 (tak tak nie ogrywałem Wiedzmina :) )

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, giger_andrus napisał:

Panie i Panowie, 
Jakiś kanapowy coop dla 2 graczy ?
Najlepiej soczysty i śmiechowy w stylu Broforce na 4.


Overcooked zdecydowanie. Polecam również Plants vs Zombies: Garden Warfare II. Warto mieć także na uwadze nietuzinkowy Badland. Jak odpowiada ci styl Broforce, możesz śmiało sprawdzić Enter the Gungeon.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się nad zakupem jakichś wyścigów. Interesuje mnie raczej gra typu arcade i granie padem, bo kierownicy nie posiadam. Teraz jest w promocji DIRT Rally, ale słyszałem że ciężko się gra padem i zalecana jest kierownica. Fajnie jakby był jakiś tryb kariery... Jakie wyścigi polecacie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Horban napisał:

Zastanawiam się nad zakupem jakichś wyścigów. Interesuje mnie raczej gra typu arcade i granie padem, bo kierownicy nie posiadam. Teraz jest w promocji DIRT Rally, ale słyszałem że ciężko się gra padem i zalecana jest kierownica. Fajnie jakby był jakiś tryb kariery... Jakie wyścigi polecacie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dirt 4. Świetny singiel, tradycyjnie świetny model jazdy i klimacik Rally. 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Horban napisał:

Zastanawiam się nad zakupem jakichś wyścigów. Interesuje mnie raczej gra typu arcade i granie padem, bo kierownicy nie posiadam. Teraz jest w promocji DIRT Rally, ale słyszałem że ciężko się gra padem i zalecana jest kierownica. Fajnie jakby był jakiś tryb kariery... Jakie wyścigi polecacie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

W Dirt 4 w odróżnieniu do Dirt Rally masz tryb arcade i jeździ się łatwiej. Obecnie właśnie ogrywam tę grę i starczy mi na kilkadziesiąt godzin grania. Mocno polecam. Oczywiście jest jeszcze Driveclub, którego też musisz spróbować :)

Odnośnik do komentarza

Siema

Pytanie takie, w PS store TEW kosztuje 79 zł albo z PS+ coś poniżej 30 zł. Jak to jest, jeżeli mam 2 tygodnie PS+ próbne na drugim koncie na konsoli, to tylko na to konto mogę kupić za 30 zł i będę mógł grać tylko przez 2 tygodnie plusa, a później jeżeli się skończy plus to gra będzie na dysku, ale będę mógł kontynuować jeżeli wykupie plusa? Nie mogę przypisać do głównego konta, gdzie nie mam plusa? 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 29.12.2017 o 01:09, Kolos28 napisał:

Persona 5 czy Tales of berseria?

Którą z tych gier byście wybrali?

W ToB nie grałem, ale Persona 5 dla mnie prawdopodobnie gra 2017 roku. Na razie mam 93 godziny na liczniku, a myślę, że 150 to będzie minimum i polecam każdemu.

 

Przy okazji szukam dobrego MMORPG na PS4 free to play. Wiem, że ciężko w tym temacie. Star trek jakoś mi nie leży, a moby, fps czy inne czołgi też odpadają.

Edytowane przez SetoPL
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...