Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


basbot11

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
15 minut temu, Qra napisał:

Na PS Store jest wyprzedaż japońskich gier, myślę o zagraniu w Yakuzę, do wyboru 0, 6 i Kiwami - którą część polecicie jako pierwsze podejście do serii?

Jedyny słuszny wybór to yakuza 0. Jeśli nie wiesz czy seria ci podejdzie a y0 czyli jedna z najlepszych odsłon cię do niej nie przekona to tym bardziej nie zrobi tego kiwami. Z drugiej strony jeśli spodoba ci się 0 od razu masz szanse zagrać w kontynuacje czyli kiwami a potem w kiwami 2 której premiera już niedługo. 3, 4, 5 tylko jeśli masz dużo zawziętosci i ps3 a jak nie to YouTube i jedziesz z Yakuza 6.

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

NA PS Store jest promocja na Batmana S02 i Guardians of the Galaxy. Czy obie ukazały się już w całości? Lubie sobie raz na jakiś czas wbić łatwą platynkę i zastanawiam się która wybrać. Batman S01 był ok. Bez watpienia jestem bardziej MArvelowy niż DCowy, ale czy polecacie GotG?

edit: trailer GotG wygląda tragicznie :(

Edytowane przez szczudel
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Zdecydowanie RE, choć ciężko przy nim odpocząć, a spina obowiązuje tu praktycznie przez cały czas. Chwilami idzie się dosłownie spocić ze stresu. Do Nioha robiłem już dwa podejscia, kocham gry soulsopodobne, a mimo to gra za każdym razem szybko lądowała na PT. To dwie kompletnie inne zabawki, ale serio - Residenta mogę polecić Ci z całego serca.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Przeszedłem ją kilka miesięcy temu i choć nie jest pozbawiona wad, to bardzo dobrze bawiłem się przez te 40 godzin. :lapka:
Natomiast co do ceny, to tak jak kolega powyżej napisał - żadna to promocja. Cień Wojny podobnie jak Battlefront II, Wolfestein II, AC: Orgins, czy The Evil Within II już w grudniu ub.r. były do kupienia za ok 140zł w sklepie. @messer88ma rację, obecnie pudełkową wersję (nowa) można kupić za mniej niż sto zł. 
Miłej gry.

Odnośnik do komentarza
Teraz, zagul napisał:

Szukam jakieś ścigałki, żadnego symulatora, raczej arcade. Atutem będzie split screen. Na PS4 w żaden tego typu tytuł jeszcze nie grałem.

Dużego wyboru nie masz bo jest z w miare spoko gier Driveclub i Need for Speed Rivals ale nie wiem jak ten drugi tytuł się zachował bo grałem w niego dawno temu

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek
6 minut temu, Square napisał:

Oprócz DriveClub polecam jeszcze WipEout Omega Collection, oba tytuły są nastawione na rywalizację, więc jak ktoś szuka wyzwań, to nie ma innego wyboru.

Fixed

Odnośnik do komentarza

Przegłosowane. :kaz:

My2soAZ.jpg

WipEout: Omega Collection. Gra nie dość, że wygląda wprost kapitalnie,  fantastycznie brzmi, to jeszcze zapewnia wspaniałą zabawę.
Dodatkowo w sieci Saturn teraz już Media Markt, widziałem ją w łikedn za niecałe pięćdziesiąt zł. Za ten komplet, to niesamowita cena. :good2:

Edytowane przez Sylvan Wielki
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...