Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


basbot11

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Be_

Do co-opa - Alienation, Diablo 3, Bordelands Handsome Collection, Dragon's Crown, Rayman Legends, Geometry Wars 3, Knack 1&2, gierki z serii Lego no i Resident Evil 6 można też przejść we dwójke. 


Co do ścigałek to zależy jaki styl, jeśli arcade to głownie DriveClub i DLC do niego, ewentualnie Burnout Paradise. 

Odnośnik do komentarza

Możesz też nabyć remaster Resident Evil 5 - najlepsza coopowa gra poprzednej generacji. Do tego LittleBigPlanet 3 daje dużo, bo gracze stworzyli bardzo dużo poziomów (czasami  są to niczym "gry w grze"). Jeśli szukasz czegoś "na chwilę" z klimatami arcade, to Wild Guns: Reloaded czyli remaster hitu ze SNES-a, bardzo ładny i w klimatach steampunkowego dzikiego zachodu (można w tej wersji grać w 4, dodali też dwie nowe postacie z nowymi mechanikami). Jeśli lubisz bijatyki chodzone, to Mother Russia Bleeds, albo po prostu klasykami - Capcom Beat'em Up Bundle. Chyba też w Tiny Troopers Joint Ops da się na dwóch, a gra jest w stylu Cannon Foddera. Spróbowałbym też rytmicznego rogue like'a - Crypt of the Necrodancer, solo też jest zresztą świetny.

 

Helldivers w pewnym sensie opiera się o progres społeczności online też, podobnie jak Dead Nation, ale szczytowa popularność tych gier dawno minęła. Jeśli miałbym obecnie coś z top-down shooter'ów polecić, to Nex Machina ;)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość _Be_
7 minut temu, Square napisał:

Nie ma chyba dobrej deski na tej generacji. Może coś w stylu arcade jak Nex Machina?

Zależy, na xboxie jest update do Skate 3 do 4K i gra się nadal W Y B O R N I E

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Doradźcie proszę, jestem ogólnie znudzony gierkami obecnej generacji i czasem coś pyknę. Mam ochotę dziś sobie w coś pyknąć i mam w planach takie oto gierki z przeceny na PSS, które podzieliłem na 2 kategorie i z obu chce po jednej gierce kupić:

 

1. DiRT4, V-Rally 4, Assetto Corsa Ultimate - uwielbiam GT Sport, uwielbiam Driveclub, nie podeszła mi FH4 no i zastanawiam się nad moimi kolejnymi wyścigami. Co i dlaczego?

2. Tennis World Tour, Horizon, Street Fighter V, Patapon - uwielbiam Top Spina, ciągle odbijałem się od Horizona (nuda), pograłbym w bijatyke, ale T7 już ograny, zagrywałem się jak szalony w Patapony na PSP. Co z tego najlepiej wziąc i dlaczego?

 

Dzieki z gory :)

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
Gość _Be_
9 minut temu, Square napisał:

Jaki tytuł byście polecili z grupy "symulator chodzenia"? Ograłem jedynie Firewatch, które mi się podobało i fajnie by było mieć w zanadrzu jakiś inny tytuł.

What remains of Edith Finch i Soma

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
53 minuty temu, Kaczi napisał:

wiem że to różne gry ale rozważam zakupić jedna z poniższych gier. Pytanie przy czym będę najlepiej się bawił i na jak długo?

Detroit
Vampyr
Mass effect 

Z góry dziekuję 

 

Detroit, skondensowana, zamknięta historia. Vampyr po krótkim czasie robi się zbyt powtarzalny a Mass Effect to duży szpil, ale trochę trąci myszką. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
11 godzin temu, Plaut napisał:

Witajcie, czy Assassin's Creed Odyssey jest w rozgrywce zbliżone do Wiedźmina 3? Czy ma ciekawą fabułę, zadania? Czy raczej w stylu przynieś, wynieś a po drodze kogoś ubij?  Czy można włączyć niemiecki dubbing i polskie napisy? 

Rozgrywka czerpie z W3, co do fabuły to du.py nie urywa, jest jakiś wątek o super złej organizacji, a w tle wojna Sparty z Atenami. Jak lubisz klimaty starożytnej Grecji to można w grze spotkać wiele historycznych postaci. Są jakieś wybory moralne, które mam wrażenie, że nie mają żadnego wpływu na grę. Mam 33 lvl więc już powoli zbliżam się do końca wątku głównego, ale jakoś mnie mega nie wciągnął. Sama gra bardzo mi się podoba, ale to taki trochę lepszy i większy Origins.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.