Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


basbot11

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężki wybór mnie czeka z racji że trzeba nadrabiac zaległości listopadowe

- Inkwizycja

-Far Cry

-Unity

-The Crew tu akurat jutro premiera

 

Tytuły tak czy siak ogram wszystkie, ale który na pierwszy rzut wybrać? Dragon Age albo Unity mnie najbardziej ciągnie

 

EDIT teraz popatrzyłem i FC tez bardzo dobre a jak tu wybrać

Edytowane przez gamerTHC
Odnośnik do komentarza

Ciężki wybór mnie czeka z racji że trzeba nadrabiac zaległości listopadowe

- Inkwizycja

-Far Cry

-Unity

-The Crew tu akurat jutro premiera

 

Tytuły tak czy siak ogram wszystkie, ale który na pierwszy rzut wybrać? Dragon Age albo Unity mnie najbardziej ciągnie

 

EDIT teraz popatrzyłem i FC tez bardzo dobre a jak tu wybrać

Bierz Dragon Age. Długa i wciągająca historia. Unity, ciągle czeka na naprawienie, Far Cry 4 - powtórka z trójki, może poczekać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na razie w Dragon Age-u mam nabite jakieś prawie 50 godzin i dalej na składa się bym miał dokończyć wątek główny. Czy może inaczej - sam mainplot długi nie jest i jeśli ktoś by chciał rushować, to spokojnie i w 20 godzin da się ukończyć. Z drugiej strony jest na tyle dużo do roboty, że taki styl gry byłby herezją - a tego święta inkwizycja nie wybaczy! :P Jak najbardziej polecam

 

Co do The Crew, to na razie po 3 godzinkach wydaje się przyjemną grą. Model jazdy arcadowy, z lekką tendencją do płynięcia (acz nie na poziomie GTA IV). Grafika, na którą chyba jest najwięcej utyskiwań aż taka zła nie jest. Może odstaje od tego co nas przyzwyczaił Driveclub czy Forza Horizon 2, natomiast biorąc pod uwagę rozległość świata, jest to do wybaczenia.

Odnośnik do komentarza

Zasada nr jeden. Nie proponuj zanim nie rozpoznasz. Czyli jaki wolisz gatunek FPS czy RPG ?

W FPS grałem najczęściej, CoD:AW przede wszystkim. Teraz gram w AC:U i GTA V. Daaawno w RPG nie grałem, jeśli miałbym wrócić do gatunku to zaczynając od wysokiego C. Obie ww. gry to sandboksy, FC4 to kolejny przedstawiciel tego gatunku. Jestem otwarty, szukam gier, które są ładne i dobrze się w nie gra. Oba gatunki są mi bliskie stąd kłopot.

 

Edit: Żeby jeszcze bardziej utrudnić, nie grałem w FC3 :), widziałęm może jeden film z tej gry u Rocka i tyle.

Edytowane przez Rabi
Odnośnik do komentarza

Panowie potrzebuje szybkiej pomocy w wybraniu gry spośród far cry 4, gta V i shadow of mordor. Wybór trudny bo far cry 3 mi sie podobal bardzo, ale 4 to podobno to samo więc nie wiem czy warto od razu tyle pieniedzy wywalać, gta V przeszedłem na 360 wczesniej, ale kusi multi i odswiezenie tytulu, shadow of mordor to nowinka i podobno udana gra, którą chętnie bym sprawdził, a poza tym mogę dość tanio wyrwać. Poradzcie.

Odnośnik do komentarza

co to wybrać na święta z przestrzeni ostatnich 2 miesiecy?

 

platynuje aktualnie FC4, zamówiłem Lords of Fallen u Codename i dobrałbym jeszcze z jedną lub dwie gry

Shadow Mordor, Inkwizycji, LBP3 nie chce, może podacie jakieś propozycje na single :)

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Doradźcie jaką gierkę na Święta wybrać :)

1, Watch Dogs

2. InFamous

3. The Last Of Us

 

Dodam może, że moją poprzednią konsolą był Xbox i na PS4 grałem tylko w Fife póki co :)

Pobierz sobie demko i zobacz czy TLOU Ci podejdzie , obie gry (infamous Ss i TLOU) niosą ze sobą dużo funu, ale nie ma sensu ich porównywać, inna liga. WATCH DOGS nie kreci mnie wiec z braku laku kiedyś tknę. Edytowane przez Myriu
Odnośnik do komentarza

Prawdopodobnie w Sobotę kupię PS4 i tutaj pojawia się pytanie.. będę miał kasiorę na jedną grę. Co wziąć ? Mam mega dylemat... chciałbym poczuć Next Gena, ale z drugiej strony nie grałem ani w GTA 5 ani w TLOU... doradźcie mi, proszę. FC 4 i Shadow Of Mordor na razie nie chcę. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.