Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


basbot11

Rekomendowane odpowiedzi

Nie myślałem że kiedyś będę chciał napisać coś w tym temacie ale mam dylemat:

 

GTA 5 - czwórka nie podeszła mi fabularnie stąd się lekko waham ale miliony graczy nie mogą się mylić? :P

Nowy Dragon Age - dwie poprzednie dla mnie były beznadziejne ale Inkwizycja w ocenach i z tego co widziałem w sieci wygląda zachęcająco

Diablo UEE - Spróbowałem na pc starter packa i wsiąkłem. Dotarły mnie słuchy że wersja na konsole jest lepsza

Call of Duty AW - Kevin Spacey!!! Jako fan "House of cards" nie mogę przejść obojętnie :D

 

Braci konsolowa poradźcie coś :D

Odnośnik do komentarza

jeśli nie ograniczają cie koszty weś dwie - z wymienionych wybrałbym GTA i Diablo

COD to dla mnie za dużo laserów, a Inkwizycja po prostu mnie nie zaciekawiła

 

ja właśnie dziś zamówiłem GTA i dwie inne gierki

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Never Alone - grał ktoś juz w ten "hicior" ???

 

 

Grał i niestety do journey, brothers czy Papo & yo gra nie ma startu.. Miało byc wzruszająco, ambitnie i pięknie a wyszło średnio jak z unfinished swan i rain... Teraz jest w promo i mozesz spróbować w tej cenie ale zastanów sie czy 8 piwek nie jest lepszym doznaniem emocjonalnym... Ode mnie po zobaczeniu napisów końcowych 6/10. ps. Grałem z żoną w coop i tylko przez chwilę w singlu: jest straszny przypał z si a uwierz mi moja małżonka to jedno z głupszych si w grach jakie widziałem do tej pory a grało mi się z nia lepiej aniżeli z kompanem sterowanym przez ps4... 

Odnośnik do komentarza

forumku w następnym tygodniu będę szykował się do zakupu PS4.

Do wyboru takie bundle:

- http://www.shopto.net/video-games/ps4/PS4HW149-ps4-black-wolfenstein-alien-isolation-evil-within-metal

- http://www.shopto.net/video-games/ps4/PS4HW142-ps4-console-black-the-last-of-us-remastered-evil-within-alien

- PS4 z Driveclub, GTA V za £349 z richer sounds z tym że musiałbym podskoczyć do miasteczka bo odbiór osobisty

To chyba jedne z lepszych bundli jakie obecnie są na rynku w UK

Ewentualnie kupno samej konsoli za £280 i do tego kupić używane( chodzą po max£35), nowe tytuły które by mnie interesowały.

Co wybrać ;) ?

Odnośnik do komentarza

forumku w następnym tygodniu będę szykował się do zakupu PS4.

Do wyboru takie bundle:

- http://www.shopto.net/video-games/ps4/PS4HW149-ps4-black-wolfenstein-alien-isolation-evil-within-metal

- http://www.shopto.net/video-games/ps4/PS4HW142-ps4-console-black-the-last-of-us-remastered-evil-within-alien

- PS4 z Driveclub, GTA V za £349 z richer sounds z tym że musiałbym podskoczyć do miasteczka bo odbiór osobisty

To chyba jedne z lepszych bundli jakie obecnie są na rynku w UK

Ewentualnie kupno samej konsoli za £280 i do tego kupić używane( chodzą po max£35), nowe tytuły które by mnie interesowały.

Co wybrać ;) ?

 

"PS4 Black + Wolfenstein + Alien Isolation + The Evil Within + Metal Gear Solid V: Ground Zeroes" 

Na twoim miejscu łykałbym ten set bez popitki ale jestem wielkim fanem horrorów :) mgs też jest spoko pokazówka przed premierą pełniaka...

Wolf dla mnie było pozytywnym zaskoczeniem roku 2104, kupiłem z braku laku a wciągnąłem się jak diabli!!! Alien oraz TEW to gry które bardzo mi się podobały :)

Generalnie spoko set! 

 

 

Z tym tlou to meh straszny moim zdaniem ale już wersja na ps3 wydawała mi się gra przehajpowaną (skończyłem lekko na siłę) więc mnie nie pytaj :P

 

No chyba że jesteś graczem typu gta/driveclub: pierwsze to nie moje klimaty i nie potrafię tej gry trzeźwo ocenić, a drugie dopiero teraz stało się grywalne, ale jako preorderowiec plusowy dostający pół produkt na premierę bez możliwości zwrotu: nikomu z czystym sumieniem tej gry nie polecę...

Edytowane przez okami_fan
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Hah, pytanie trochę z zada, bo gry zupełnie różne, ale czasu wystarczy tylko na jedną więc:

 

- Resogun

- TLOU

 

Widzę, że TLOU na forum ma opinię gierki totalnej, ale Resogun też ma swoich zagorzałych wielbicieli.

W co da się bardziej wsiąknąć i co wywoła większy opad koparki?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.