Skocz do zawartości

GTA V - spoilery, fejki, linki i wycieki


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wciąż nie mogę się nacieszyć tym, jakie to miasto jest żywe. Samochody wyjeżdżają z bocznych dróg, policja goni różnych rabusiów (nawet helikopterami, raz się zes,rałem, że mnie gonią, a to typka przede mną xD. Chwilę spieprzałem na pełnym bucie, ale jak się skapnąłem to nawrót i poker fejs), 

 

 

Trevor goty

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Rzekomo lista kodów, pewnie niepełna i nie wiem czy prawdziwa, ale może ktoś sprawdzi i potwierdzi:

 

 

CHEAT_AIM_SLOW_MO

CHEAT_SLOW_MO
CHEAT_SKYFALL
CHEAT_INVINCIBILITY
CHEAT_INVINCIBILITY_OFF
CHEAT_FLAMING_BULLETS
CHEAT_EXPLOSIVE_MELEE
CHEAT_DRUNK
CHEAT_BANG_BANG
CHEAT_GRAVITY_MOON
CHEAT_PHONE_DENIED
CHEAT_GIVE_PARACHUTE
CHEAT_WANTED_DOWN
CHEAT_WANTED_UP
CHEAT_SPECIAL_ABILITY
CHEAT_HEALTH_ARMOR
CHEAT_ADVANCE_WEATHER_EXTRA_SUNNY
CHEAT_ADVANCE_WEATHER_CLEAR
CHEAT_ADVANCE_WEATHER_CLOUDY
CHEAT_ADVANCE_WEATHER_SMOGGY
CHEAT_ADVANCE_WEATHER_OVERCAST
CHEAT_ADVANCE_WEATHER_RAIN
CHEAT_ADVANCE_WEATHER_THUNDER
CHEAT_ADVANCE_WEATHER_CLEARING
CHEAT_ADVANCE_WEATHER_SNOW
CHEAT_GIVE_WEAPONS
CHEAT_FAST_SWIM
CHEAT_FAST_RUN
CHEAT_SLIDEY_CARS
CHEAT_SUPER_JUMP

Edytowane przez lothronik
Odnośnik do komentarza

Panowie, macie osobny temat o miejscach odbioru...


  • Jeśli dobrze widzę, to ubrania się brudzą od piachu jeśli długo jesteśmy na pustyni.
  • Postacie się pocą podczas wysiłku, co widać na ich ubraniach.
  • Jestem już po prawie 50 misjach i nie natrafiłem na żadne wojny gangów, tego raczej nie ma (choć olewałem sidequesty Franklina, a u niego jest największy potencjał na coś takiego, Lamar miał jakieś gansterskie zakusy).
  • W czasie różnych subquestów i misji spotykamy wiele postaci z przeszłości. Jedną z nich można wziąć do ekipy podczas napadu, co polecam, gdyż posłuchamy wtedy jego wersję wydarzeń z innego napadu, który odbył się w poprzedniej części ;).
  • Jeśli martwiliście się, że napady na banki będą główną osią fabuły i nie będzie się wiele poza nimi działo, to niepotrzebnie się martwiliście. To jest wciąż stare, dobre GTA.
  • Raczej nie da się porwać pociągu. Próbowałem drugi raz, na pewno zabiłem maszynistę, a gnojek przez spore kilometry ani trochę nie zwalniał. Pociągi nie zatrzymują się też jak się na przejeździe zostawi samochód.
  • Z tego co widzę, to w telefonie nie ma opcji odtwarzania muzyki. Są maile, SMS-y, kontakty, lista ukończonych misji, ustawienia, szybki zapis, Snapmatic (do robienia fotek i wrzucania ich do serwisu R*) i przeglądarka Internetowa.
  • Jak po dłuższym czasie nieaktywności przełączamy się na innego bohatera, to przez chwilę widzimy co on robił. Franklin np. pompuje, Michael rozmyśla nad życiem gdzieś na brzegu jeziora, Trevor rzyga do fontanny xD. To samo się dzieje po wczytaniu gry, gdzie możemy spotkać Franklina jak np. żegna się z ziomkami z kosza albo Michaela, jak wyłazi napruty z jakiegoś baru jak go zostawiliśmy na za(pipi)u. O Trevorze to już nic nie mówię, musicie to sami zobaczyć xD.
  • Internet w tej części jest jeszcze lepszy jak poprzednio. Każda postać ma np. profil na LiveInvaderze, a na nim znajomych, którzy wrzucają statusy wraz z postępami w grze. No ja pierdzielę, nawet takie szczegóły.
Edytowane przez raven_raven
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

FFFFFFUcccccccckkk grałem u kuzyna 2h ja nie wytrzymam do wtorku :C tak naprawdę to przez ten czas nie wiedziałem co robić,zostałem oszołomiony,poszedłem do tych kanałów patrze szczury biegają pośród śmieci :o odwracam się a tam ziomek płynie na skuterze wodnym :OOOO no kuwa jak to wyglądało,jeszcze zagrałem jedną misję i od razu najlepszy easter egg jaki (pipi) w życiu widziałem,nie będe pisał bo wiem żeby was kusiło żeby otworzyć,a musicie to sami zobaczyć,model jazdy też jest fantastyczny,w ogóle,w ogóle ide spać bo chce już wtorek i grać w mesjasza przez całą noc,po (pipi)ych dwóch godzinach stwierdzam że to GOTG i chu,j :o

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

CHOP MI SIE ZES.RAL NA WYCIERACZKE 

 

wISLO4F.jpg

 

Klamka, karabin maszynowy, shotgun i... piłeczka dla pieska <3.

XhtHx8a.jpg

Tak jak myślałem, kierowanie pociągiem to tylko misja.

 

WlRaJ4H.jpg

 

 

 

DbesXCa.jpg

saWpd4p.jpg

7dvotah.jpg

 

 

 

hD3TDrS.jpg

 

apropo naje,bania się

eGRGTw8.jpg

 

do wody można bajerancko wskakiwać

tbnSniy.jpg

 

cienie <3

btlkfHB.jpg

 

jakiś kolega offroadowiec

bOwM70q.jpg

pies może zginac?

jjesli tak, to dostajemy potem drugiego?

 

Chwilę o tym myślałem, ale nie mógłbym zasnąć gdybym w niego klamką wymierzył :(.

YNfewUA.jpg

FPutJgY.jpg

Edytowane przez raven_raven
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.