Skocz do zawartości

GTA V - spoilery, fejki, linki i wycieki


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Za(pipi)ista ta gra. Grałem 4h, zrobilem misji do czasu aż nie dostaje się

Michaela, swoją drogą za(pipi)isty motyw z tym jak oni ie spotykają

, wspiąłem się na Chillad, pojeździłem trochę wokół mapy, nie da się głową tej gry ogarnąć, 4h a (pipi) widziałem tak naprawdę. Dziwi mnie ze 8% zaliczenia gry jak zapisałem, jakoś dziwnie to liczy

 

Aha i BMX na rampach - mega

Edytowane przez Mikes
Odnośnik do komentarza

Dialogi, fabuła i sceny po prostu wymiatają i każde zdanie chłonie się z niezwykłą przyjemnością no chyba żaden film nie trzyma takiego poziomu jak w GTA i to przez tyle czasu :) Naprawdę wszystko jest zgrane w tak perfekcyjną całość, że aż trudno w to uwierzyć! Chciałbym zobaczyć Więcej gier z takim budżetem :) 

 

Parę chwil temu przeglądałem internet w GTA i przypadkowo natrafiłem na test na prawo jazdy w którym były pytania w stylu: Co zrobisz kiedy jadać samochodem dziewczyna obciąga Ci laskę... odpowiedzi do wyboru były równie absurdalne ale warto je zobaczyć samemu także zachowam to dla siebie.

 

PS: Xbox'owcy - czy również tak jak ja w pamięci masowej macie folder z plikami z V nazwany małymi literami (''gtav'')? A w środku gtav - part1, part2 i part3? Bo dziwnie mi to wygląda i ciekawe czy tak samo będzie w ekhm wersji z 17 Września :)

Odnośnik do komentarza

raven pokaz screena z jedna z tych masek do napadow. albo powiedz chociaz czy mozna te maski ubierac w dowolnym momencie.

 

Nie wrzucałem? To jest zaje,biste :D.

 

 

 

4cFFizb.jpg

 

 

VUVHfhD.jpg

 

 

 

 

Zaraz sprawdzę jak to jest z maskami poza misją.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

iCXZAakLh1PLW.gif

 

Plynne przeskakiwanie miedzy niskimi przeszkodami, tego mi w IV bardzo brakowalo podczas ucieczek na piechote przez glinami.

 

Edit: Teraz jeszcze zauwazylem geniusz euphorii, zwroccie uwage na pistolet :).

 

Nom, można śmigać nawet po maskach samochodów, postacie ładnie zsuwają się z krawędzi w dół, nawet ciosy sa różne zależne od wertykalnego położenia oponenta. Jeśli mówię, że animacje w tej grze są perfekcyjne, to one są fakin perfekcyjne :).

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Jedna rzecz mnie zastanawia tutaj na forumku same zachwyty a na gtaforums płacze i wyliczanie wad,czy tam siedzą same dzieci do 12 lat czy tutaj sa niepoprawni optymiści...

Jakie wady są wyliczane na gtaforums bo nie chcę tam przypadkiem trafić na spoiler, ja mam dwie:

 

- czasem mam wrażenie że bywa pusto

- euphoria czasem wkurza jak się postac bez sensu wywali i nie chcę wstać

 

Reszta za(pipi)ista

Odnośnik do komentarza

Dialogi, fabuła i sceny po prostu wymiatają i każde zdanie chłonie się z niezwykłą przyjemnością no chyba żaden film nie trzyma takiego poziomu jak w GTA i to przez tyle czasu :) Naprawdę wszystko jest zgrane w tak perfekcyjną całość, że aż trudno w to uwierzyć! Chciałbym zobaczyć Więcej gier z takim budżetem :)

 

Parę chwil temu przeglądałem internet w GTA i przypadkowo natrafiłem na test na prawo jazdy w którym były pytania w stylu: Co zrobisz kiedy jadać samochodem dziewczyna obciąga Ci laskę... odpowiedzi do wyboru były równie absurdalne ale warto je zobaczyć samemu także zachowam to dla siebie.

 

PS: Xbox'owcy - czy również tak jak ja w pamięci masowej macie folder z plikami z V nazwany małymi literami (''gtav'')? A w środku gtav - part1, part2 i part3? Bo dziwnie mi to wygląda i ciekawe czy tak samo będzie w ekhm wersji z 17 Września :)

 

Internet w GTA V to jest kolejna mała perełka w tym arcydziele, naprawdę każda strona to pokłady śmiechu.

 

Jak wrzucałem grę to tak to właśnie wyglądało, część instalacyjna to ten part1/2/3.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...