Skocz do zawartości

GTA V - spoilery, fejki, linki i wycieki


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Płacze z dzisiajszego wieczoru:

że pusto na ulicach

że cięzko dachować i auta się nie niszczą 

mało broni

nie ma burgershotów itp

za mało budynków do których można wejść

za mało zwierząt

 

A w grę grało z 5 osób na całe forum :P

 

@ raven

te ciężkie pancerze tylko w ramach misji czy można sobie je ubrać i pobiegać po mieście??

 

 

Na gtaforums wchodzić na własne ryzyko bo juz latają spoilery z zakończenia....

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

 

 

Wiem że kruk wrzucal coś z odlotem, ale to widzieli? :D

 

Wrzucałem to ;). Swoją drogą radzę w spoiler wrzucić, bo nawet po miniaturce widać o co chodzi.

 

 

Swoją drogą każda postać ma właśnie misję na haju i każda inaczej reaguje.

 

Najlepszy jest czarny brat Franklin, jara tego blanta i nic nie widzi, po prostu nic się nie dzieje xD. Że niby czarnuch taki zahartowany.

 

 

 

To chyba pierwsze GTA w którym autentycznie czuć bieg po kasę. Na wszystko by się przydała, a jej jak na złość jest wiecznie za mało... Czołg 3 mln. baksów. Do Want!

 

Wreszcie!

 

 

@Mikes ty żyjesz ;>

 

 

To też pisałem, nie czytacie dokładnie :P. W grze robimy ciężkie patole, postacie często mają na koncie ponad milion, a i tak czuje się, że to tylko kropla w morzu potrzeb. Fajna odmiana od misji kończących się +$50 albo w ogóle +respect ;].

Edytowane przez raven_raven
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Płacze z dzisiajszego wieczoru:

że pusto na ulicach

że cięzko dachować i auta się nie niszczą 

mało broni

nie ma burgershotów itp

za mało budynków do których można wejść

za mało zwierząt

 

A w grę grało z 5 osób na całe forum :P

 

@ raven

te ciężkie pancerze tylko w ramach misji czy można sobie je ubrać i pobiegać po mieście??

 

 

Na gtaforums wchodzić na własne ryzyko bo juz latają spoilery z zakończenia....

 

Dlatego nie wchodzę

 

Odniosę się:

 

- trochę pusto, a z drugiej strony czasem na ekranie 20 aut, zależy

- da się dachować a auta niszczą się w (pipi) tylko że trudniej, co dla mnie na plus biorąc pod uwagę mapę

- broni dużo, fajne, shotgun MOCARNY, modyfikacji tak po 5 na broń

- wy(pipi)ane na bugery, po co to komu

- tego jeszcze nie wiem

- raz spotkałem jakies cos w gorach ale mi uciekło, raz mi sarna wskoczyła na mache a autostradzie i został z niej placek, za(pipi)isty moment, to nie jest gra o zwierzetach

 

@bluber, no nie gram już w gierki ale dla GTAV kupiłem PS3, przejde to je sprzedaje

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Płacze z dzisiajszego wieczoru:

że pusto na ulicach

że cięzko dachować i auta się nie niszczą 

mało broni

nie ma burgershotów itp

za mało budynków do których można wejść

za mało zwierząt

 

A w grę grało z 5 osób na całe forum :P

 

@ raven

 

te ciężkie pancerze tylko w ramach misji czy można sobie je ubrać i pobiegać po mieście??

 

 

 

Na gtaforums wchodzić na własne ryzyko bo juz latają spoilery z zakończenia....

Ja wiem że to temat o spoilerach, ale jednak nieoczywiste smaczki to kryjcie, mkay ;)?

 

Te duże pancerze to tylko misja, podobnie jak pociąg czy JumboJet.

 

 

Pusto!? Chyba na pustyni. Już wrzucałem kilka screenów jak wygląda autostrada, ktoś też wrzucił zaje,bistego gifa jak chyba ze 100 albo więcej samochodów mija. Przechodniów też nie brakuje, bzdury wg. mnie.

 

eU8brGN.jpg

 

 

Ten korek zrobił się w 15 sekund, pewnie szybciej nawet.

 

isLpo10.jpg

 

Ciężko dachować? Może. Fury się nie niszczą jak w czwórce, to wszyscy wiemy. Przy tym natężeniu ruchu stawiam, że to celowe zagranie, byśmy byli w stanie dojechać dalej niż 2 km przy dłuższej podróży. Broni wcale nie jest mało, na dodatek mamy teraz wszystko przy sobie, kolejny plus.

Nie ma fast foodów, też prawda. OMG, straszne ;/.

Zwierząt mało!? To może (pipi) czas wybrać się poza miasto, co chwila coś pod koła wpada (szczególnie Trevorowi, jak na magnes normalnie).

 

To jest czepianie się pierdół, gra robi tyle innych rzeczy wyśmienicie, że naprawdę przez te 20h może raz myślałem, że szkoda, że nie mogę burgera zjeść. Come on!

Edytowane przez raven_raven
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Podbije pytanie do kruka bo chyba nie zauwazyl a umieram z ciekawosci -.-

 

Raven, upragnione +1 czeka :D ... powiedz mi, czy po postrzeleniu kogos zostaje slad/dziura/plama (jesli tak to za kazdym razem jak np w Maxie 3, czy losowo?), pytam o NPC bo na trojcy widzialem.

 

 

 

PS. Jesli ktos chce dobrej jakosci stream to polecam: http://video.gamecreds.com/uzddydygvma0/channel/MAGIC-MIKE-FOOLS

 

W ogole nie robi misji tylko wyglupia sie i sprawdza rozne rzeczy.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Podbije pytanie do kruka bo chyba nie zauwazyl a umieram z ciekawosci -.-

 

Raven, upragnione +1 czeka :D ... powiedz mi, czy po postrzeleniu kogos zostaje slad/dziura/plama (jesli tak to za kazdym razem jak np w Maxie 3, czy losowo?), pytam o NPC bo na trojcy widzialem.

 

 

 

PS. Jesli ktos chce dobrej jakosci stream to polecam: http://video.gamecreds.com/uzddydygvma0/channel/MAGIC-MIKE-FOOLS

 

W ogole nie robi misji tylko wyglupia sie i sprawdza rozne rzeczy.

Tak, jest to, bardzo fajnei to wygląda

 

Internet jest świetny, auta online można kupić, ale hajsu w tej grze trzeba mieć bardzo dużo, to świetna zmiana z poprzednich GTA kiedy jak już mamy 100k to nie ma co z tą kasa robić, tutaj żeby kupić wszystko trzeba pewnie zebrać z 200 mln, nareszcie

Edytowane przez Mikes
Odnośnik do komentarza

Postanowiłem trochę pobawić się wybuchami :). Niezły zbieg okoliczności, ale akurat miałem save'a w tym miejscu co w GIF-ie.

sQgGTnu.jpg

 

Ustawiłem cysternę, zaczekałem na korek, pociągnąłem za spust.

isLpo10.jpg

 

OFIWT0S.jpg

 

MfMkbfs.jpg

 

Przyjechała policja.

fcB7JT8.jpg

 

Przyleciała policja.

wZ5b8BH.jpg

 

JYPiOOz.jpgfajnie dym leci szargany wiatrem i upadającym pojazdem, robi wrażenie

 

cysterna po spaleniu wygląda zaje,biście O_O

aYjOAdR.jpg

 

EQpR3gO.jpg

 

Niestety nie da się już wystrzeliwać w powietrze jak w czwórce, postacie tak nie latają już.

KqDoKGP.jpg

 

Bonus:

UmVKOO9.jpg

 

JYPiOOz.jpg

 

DNnA8OG.jpg

  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza

Tak, jest to, bardzo fajnie to wygląda

 

Internet jest świetny, auta online można kupić, ale hajsu w tej grze trzeba mieć bardzo dużo, to świetna zmiana z poprzednich GTA kiedy jak już mamy 100k to nie ma co z tą kasa robić, tutaj żeby kupić wszystko trzeba pewnie zebrać z 200 mln, nareszcie

 

 

Rockstar pany, dzieki za info, jak tylko zejdzie mi limit plusow odwdziecze sie :D.

 

A skoro juz jestesmy przy temacie kupowania aut, jak wyglada ich przechowywanie, z tego co wyczytalem na gafie to w naszym domu moze byc tylko jeden domyslny pojazd ktorego nie mozna zmienic, co z autami ktore "kupimy" ?

Odnośnik do komentarza

 

Wybuchy nie są wcale tak imponujące, wpadacie w pułapkę jarania się gifami o rozdzielczości Nokii 3310. Wybuchy to tylko płaskie, ale bardzo ładne bitmapy. IMO ładniejsze były w czwórce, ale te są OK.

 

 

 

 

wZ5b8BH.jpg

 

tumblr_ma81ml1Enq1qcg1glo1_500.gif

 

 

Dżizas, właśnie te screeny chciałem zrobić by pokazać, że nie wyglądają jakoś super. W ruchu to dopiero widać, to są bardzo ładne, ale płaskie sprite'y odgrywane na naszych oczach. Na screenach oczywiście zarąbiście wyszło :P.

Odnośnik do komentarza

W sumie jednocześnie chce sam się przekonać a jednocześnie juz chce wiedzieć :P

 

0QqXXV7.jpg

 

heheh

 

 

EDIT: Podobno jakiś rusek na streamie już skończył grę, ludzie na gta-five się jarają a ja się pytam, co to za zabawa oglądać zakończenie takiej gry jak gra w to ktoś inny? @_@

Edytowane przez wojnar
Odnośnik do komentarza

 

Tak, jest to, bardzo fajnie to wygląda

 

Internet jest świetny, auta online można kupić, ale hajsu w tej grze trzeba mieć bardzo dużo, to świetna zmiana z poprzednich GTA kiedy jak już mamy 100k to nie ma co z tą kasa robić, tutaj żeby kupić wszystko trzeba pewnie zebrać z 200 mln, nareszcie

 

 

Rockstar pany, dzieki za info, jak tylko zejdzie mi limit plusow odwdziecze sie :D.

 

A skoro juz jestesmy przy temacie kupowania aut, jak wyglada ich przechowywanie, z tego co wyczytalem na gafie to w naszym domu moze byc tylko jeden domyslny pojazd ktorego nie mozna zmienic, co z autami ktore "kupimy" ?

 

Już tłumaczę, popierając to screenami. Każda postać ma swój domyślny samochód, który zawsze jest pod domem bądź w pobliżu postaci po misji albo coś takiego. On się respawnuje nawet jak go zniszczymy albo porzucimy. To np. wóz Franklina, oczywiście, że Franklina ;).

 

oUVVaYv.jpg

 

Są zwykłe garaże przy hawirkach które działają jak zawsze, wjeżdżasz, wsadzasz samochód, on tam zostaje dopóki go nie wyjmiesz.

 

tMhC0pe.jpg

 

Są jednak specjalne, większe posiadłości (garaże, hangary), które postać kupuje i tam można przechowywać większą ilość pojazdów.

Z tego co widzę, to jednak jak wyjedziesz, to wyjedziesz, samochód nie będzie się respawnować. Kupowanie samochodów? To tak w ogóle się da?

 

mlhQTjb.jpg

 

1l5u55b.jpg

widoczki

 

MpJLWGR.jpg

 

UNK9DG3.jpg

 

SR8vL1W.jpg

 

DWXVStW.jpg

 

i tak, można nosić maskę poza misją

 

N7zJ8bc.jpg

Robienie sobie furki:

 

lugc1w7.jpg

 

y0DBOu8.jpg

 

muNZt9j.jpg

 

ALcZ4SV.jpg

 

fak da polis, zółty dym z kół byczez

 

KF5etWa.jpg

 

O ile nie jestem ślepy, w grze NIE MA NITRO.

Edytowane przez raven_raven
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

yCIIru0.jpg

 

wckg7ng.jpg

 

Ac2Cap3.jpg

 

Zaraz biorę kanister i idę robić screeny jak to wygląda, sprawdzę też masakrowanie zwłok kołami. Wiecie, że te rikłesty i skriny zajmują kupę czasu? Normalnie robota na pełen etat, ale zarąbiste to jest i tak ;).


Wejdź w internet, czasem są reklamy i możesz kupować online, najtańszy widziałem za milion dolców, potem się da je ubezpieczać ze ci się respawnują.

 

Ten mustang bialy jest Franklina chyba :)

 

Tak, Franklina oczywiście, popie,rdzieliłem. Już sprawdzam to kupowanie przez sieć, jeśli można na stałe respawnujące się wózki kupować to o ja pierdzielę, FAKIN OSOM!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...