Skocz do zawartości

GTA V - spoilery, fejki, linki i wycieki


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

tracy-jordan---no-no-no-hell-no_o_574993

tak wyglądam jak czytam ten temat i uświadamiam sobie że zagram dopiero we wtorek :(

 

A, teraz juz wiem kto gra glowna role w tym obrazku :)

 

uVs3JZM.jpg

 

 

Wejdź w internet, czasem są reklamy i możesz kupować online, najtańszy widziałem za milion dolców, potem się da je ubezpieczać ze ci się respawnują.

 

Ten mustang bialy jest Franklina chyba :)

 

Kupione auto gdzie sie spawni, kolo domu czy garazu wielkiego o ktorym mowil raven?

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

A ja odkrylem po filmikach coś ciekawego i ważnego dla mnie, wszyscy jeżdżą na tej dziwnej kamerze która sztywno siedzi na zderzaku, okazuje się że jest jeszcze inna lekko oddalona, która nie siedzi tak sztywno na zderzaku i jest zdecydowanie bliższy feel GTA IV a samochody nie zachowują się przez to jak w jakiejś arcadówce.

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

A ja odkrylem po filmikach coś ciekawego i ważnego dla mnie, wszyscy jeżdżą na tej dziwnej kamerze która sztywno siedzi na zderzaku, okazuje się że jest jeszcze inna lekko oddalona, która nie siedzi tak sztywno na zderzaku i jest zdecydowanie bliższy feel GTA IV a samochody nie zachowują się przez to jak w jakiejś arcadówce.

 

Można regulować wysokość kamery w ustawieniach, ale feelu to nie zmienia moim zdaniem, prowadzi się tak samo.

 

E, trochę się napaliłem ale faktycznie, jest tak samo. Kamera wisi tylko wyżej, nic więcej. Ale szczerze? Ja już nie chcę modelu z czwórki prawie wcale, ten z piątki też jest super.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Zaraz relacja z kanistra, uwierzcie lub nie, ale już trzeci raz do tego podchodzę, bo raz mnie pały zadźgały, a za drugim razem coś totalnie niespodziewanego, sami zobaczycie (a sam przed tym ostrzegałem :D)!


Powiedzcie tylko jak. To moje pierszeco kontaktu z piątką będzie, bo jestem orędownikiem modelu jazdy IV!1

 

Ustawienia -> Obraz, ale to niewiele zmienia, serio.

Odnośnik do komentarza
Kupione auto gdzie sie spawni, kolo domu czy garazu wielkiego o ktorym mowil raven?

 

 

Nie wiem, po 4h gry mam 7k, jeszcze mnie nie stać na głupie turbo w aucie, też jestem baardzo ciekaw jak to działa z tym zwracaniem i respawnowaniem

 

Moim zdaniem model jazdy jest rewelacyjny

Edytowane przez Mikes
Odnośnik do komentarza

 

A ja odkrylem po filmikach coś ciekawego i ważnego dla mnie, wszyscy jeżdżą na tej dziwnej kamerze która sztywno siedzi na zderzaku, okazuje się że jest jeszcze inna lekko oddalona, która nie siedzi tak sztywno na zderzaku i jest zdecydowanie bliższy feel GTA IV a samochody nie zachowują się przez to jak w jakiejś arcadówce.

 

Można regulować wysokość kamery w ustawieniach, ale feelu to nie zmienia moim zdaniem, prowadzi się tak samo.

 

E, trochę się napaliłem ale faktycznie, jest tak samo. Kamera wisi tylko wyżej, nic więcej. Ale szczerze? Ja już nie chcę modelu z czwórki prawie wcale, ten z piątki też jest super.

 

Ja nie twierdzę że robi się inny model jazdy, ale na gameplayach widzialem ze wchodzac w zakret "widac bok samochodu"a nie tak że cały czas tylny zderzak, ciężko mi to opisać, ale to takie tam moje przemyślenia do momentu w którym sam nie zagram na swoim ponad 100 calowym TV :D czyli projektorze.

 

Raven, a po zalozeniu turbo slychac gwizd tego turbo?

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

Tak w ogóle, czy to nie takiej furki ktoś szukał? Jakiś Mustang czy coś, nie znam się, ale chyba przypomina?

 

OB9xaN6.jpg

 

Koła mielą, krew nie leci. Więc "tylko" zwierzęta :D. W sumie skąd z człowieka tyle krwi. Troszeczkę chluśnie w momencie najazdu na zwłoki i tyle.

xe2UDvd.jpg


widoczek

 

2uHWux8.jpg

 

vC4unni.jpg

 

próbowałem zajarać, ale Ci niemili panowie z lewej przeszkodzili w zabawie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Tak w ogóle, czy to nie takiej furki ktoś szukał? Jakiś Mustang czy coś, nie znam się, ale chyba przypomina?

To Dodge Challenger akurat jest ;)

 

A to mówię, nie znam się xD. W ogóle w tej części samochody są niesamowicie podobne do prawdziwych, nigdy jeszcze tak łudząco podobnie nie było. Bez problemu da się rozpoznać Mercedesy, Fordy, Porsche czy Audi i BMW.

 

Kanister podejście nr 3. Tym razem samochód na stacji. I cysterna.

 

nR8tndj.jpg

 

Ścieżka, podpalenie, czekanie.

 

VmXosm5.jpg

 

F0ileHm.jpg

 

Chwilę się karoseria zajarała i... zgasło. No nic, widocznie za słabo polałem ;].

 

EfO5oyn.jpg

 

Jeszcze raz! Tym razem zdrowo polałem wokół całego samochodu.

 

967fIQd.jpg

 

VJqcy5w.jpg

 

Palą się opony, pękają. Po chwili...

 

6Bq4sKE.jpg

 

HtP106N.jpg

 

9pudoKV.jpg

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Na "strzała" cię wziął? :D

Tak, jakoś tak od tyłu się rzucił, Majkel się przewrócił i zgon.

 

Dobra, cysterna się tylko odsunęła, to trzeba imprezę doprawić :P.

 

lENsLSe.jpg

 

yw1lcnE.jpg

 

wlT6L9C.jpg

 

iHTMJUa.jpg

 

qI3BYuJ.jpg

 

Z wybuchami jest tak, że w momencie samego wybuchu wyglądają zarąbiście, ale kiedy z ognia zmieniają się w dym wyglądają tanio. Dym jest już znowu świetny. Tak przynajmniej ja to widzę.

Ta gra jest (pipi)a przeogromna i zaje,bista ponad wszelką miarę.

Edytowane przez raven_raven
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A propos RDR, widać jak bardzo R* testowało pomysły do GTA na niej, wszystko co było w rdr jest tutaj ale lepsze, psy, losowe wydarzenia.

 

AHA I NAJBARDZIEJ ZA(pipi)ISTY BAJER JAK PRZYCHODZICIE NA MISJĘ O ZŁEJ PORZE TO GRA MA WY(pipi)ANE I POKAZANY JEST PRZEŚLICZNY FAST FORWARD DO GODZINY MISJI, BOŻE JAKIE TO JEST ŁADNE I PRZYDATNE, to była moim zdaniem jedna z najwiekszych wad RDR, tutaj zrobili z tego feature

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.