Skocz do zawartości

GTA V - spoilery, fejki, linki i wycieki


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

dobra, jestem w gronie grających. Serio, jestem poskładany - grafa, misje, patenty, muza, klimat, no (pipi)a mistrzostwo. Dialogi jak zwykle najlepsze w grach, a jak oni zrobili taką grafikę to ja nie wiem, to jest najładniejsza gra generacji patrząc na całokształt. Poziom szczegółów jest nieosiągalny dla innych gier. Mieszane ucuzcia mam trochę co do modelu jazdy, jest bardzo dobrze jak na sanboxy, ale jednak w IV jak na razie jeździło mi się lepiej, no i tu motorami jeździ się zbyt prosto. Poza tym tiptop, GOTG, no  ale to było wiadomo przed premierą, chyba że było się betonem. Wracam do los santos niggaz

 

EDIT: jak mogłem nie dodać tego: MESJASZ NIE OKAZAŁ SIĘ JUDASZEM.

Edytowane przez 44bronx
Odnośnik do komentarza

ja w ciągu 2 dni nabiłem 12 h na liczniku, skończyłem dopiero 11 misji fabularnych. Dorwałem się do dwupłatowca, latałem nad górami o zachodzie słońca. Grafa jest po prostu cudowna.

Wdarłem się też do bazy wojskowej,  zobaczyłem w hangarze myśliwiec, nawet zdążyłem do niego wsiąść ale na mojej drodze stanął czołg i urwał mi skrzydło :D

Trevor nadal

nieodkryty

 

teraz krótko o napadach

trzeba się do nich przygotować wcześniej, ja narazie jestem przed moim pierwszym napadem na sklep  jubilerski. Miałem do wyboru opcje - głośną i mądrą. Wiadomo wybrałem tą mądrą czyli po cichu.  Michael wcześniej wpadł jako klient z ukrytą kamerą do sklepu, strzeliłem kilka fotek zabezpieczeń i szybów wentylacyjnych. Potem kompletowanie ekipy na tablicy korkowej. Im lepsi tym większy chcą procent  łupu. Trzeba wybrać kierowcę, strzelca i hakera. Teraz jeszcze trzeba ukraść jakiś gaz i furgonetkę ekipy deratyzatorów :P

 

Ja póki co zaliczam te wszystkie "?" na mapie. Misje opcjonalne też są bardzo fajne. Jako Franklin musiałem

robić za pomoc drogową, oraz co jest mega - pomagać nawiedzonemu Paparazzi.  jazda na motorze i strzelanie wnęterza uciekającej limuzyny albo nagrywanie z ukrycia sex tape celebrytki jechanej od tył w ogródku- proszę bardzo :D

 

 

Trochę inaczej jest teraz z policją niż w poprzednich częściach otóż: Psiarni na ulicy jest mało ale jeśli ktoś widzi jak wyciągasz kogoś z auta i odjeżdżasz albo  zabijasz  kogoś niewinnego na ulicy wzywa policję przez telefon. Wydaje mi się, że kiedy się kradnie furę z parkingu przechodnie nie robią nic poza komentarzami .  Jeśli oczywiście odszczeli się naocznego świadka przed wykreceniem 911 nie ma gwiazdek :P

 

Przez neta można kupować wszystko od rowerów po czołg który kosztuje fortunę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

masakra jakie miasto jest martwe

 

martwy to ty masz mózg :D jeśli robi się gorąco na ulicy to przecież ludzie uciekają, czasem stoi jakiś czubek i nagrywa wszystko iPhonem.  w grze jest coś a'la facebook czy tweeter, ale tak ja z rzeczywistosci mam to w (pipi)e :D Natomiast gra na giełdzie jest ok, już mi wpadł archivment za wygraną < bogacz>

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

masakra jakie miasto jest martwe

 

ciekawe ile jeszcze trzeba wrzucić screenów jak się mija kilkanaście samochodów na autostradzie, jak na chodniku znajdują się przechodnie, nie kumam tego

 

co, miasto ma być w każdym miejscu i o każdej porze pełne samochodów i ludzi? Przecież to byłoby niegrywalne. Dżizas, to jest najbardziej zaludnione GTA jakie było, ale nie, nadal narzekania

 

 

Tutaj musisz brać poprawkę że takich rzeczy nie można pisać.Nikt tu nie pozwoli by GOTG było obrażane .Lepiej niech ktoś pokaże gifa/screena jak się podpala kogoś.Może być zabawa jak w Postal 2

 

Nie, to nie tak. Ja sam na niektóre aspekty potrafię narzekać, nie wszyscy są np. zadowoleni z modelu jazdy czy uszkodzeń. Ale to są argumenty mające sens, a jak ktoś marudzi na coś, czego nie widać na jednym randomowym screenie to jest po prostu dziwne.

 

Rozpętałem pościg z policją, no kurde. Po pierwszym strzale wszyscy po prostu spier,dolili z tego miejsca i zostały radiowozy same, a ja chwilę strzelałem by udało mi się złapać screenshota z widocznymi wyładowaniami na ciele. Ot, cała zagadka. Wracam grać w to niesamowicie puste Gjetea.

Edytowane przez raven_raven
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Benzynę podpala się strzelając do niej. Rośliny się nie palą. Ludzi ciężko podpalić bo muszą leżeć jeszcze żywi na ziemii, strumień benzyny leci prosto w dół i normalnie stojącego przechodnia ciężko oblać. Można zwłoki palić, zwęglają się wtedy trochę.

 

Jak mówiłem, że nie ma dziwek to po prostu za mało się rozglądałem, dziwek nie brakuje, są cholernie różnorodne i chyba pierwszy raz wyglądają naprawdę mniamuśnie. Tylko nie wiem czemu żadna nie chciała Trevorowi do samochodu wsiąść xD.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

nier mam czasu, mam mnostwo innych gier zaczetych, ale przyrzekłem sobie ze gtav robie na maksa, wszystko, gre juz zamowilem oryg., jesli nie zbierze samych 10/10 to juz w nic nie mozna wierzyc.

Bo ta gra lepsza byc nie mogla, i to ze mam 20% dopiero watpie by cokolwiek mialo zmienic, przejechałem cała mapke naokoło, i zrobilem to z  trudem, jak zawsze jest syndrom gta, "ok, pojade na koniec mapy",  a po drodze widzisz 100 roznych budynkow obiektów i widoków dla ktorych jednak zjezdzasz, pozniej giniesz albo jedziesz w  inna storne i cały plan bierze w łeb ;]

 

franklin ma fenomenalne dialogi  z ta swoja była-dziwką,

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...