Skocz do zawartości

GTA V - spoilery, fejki, linki i wycieki


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Niepalące się rośliny

KDMP6nl.jpg

 

Wschód słońca w pustym mieście

pIDMZxx.jpg

 

Tu też miało być puste miasto, ale te wszystkie samochody mi zasłaniają :confused:.

rUZUswd.jpg

 

z9XdWLb.jpg

 

Panienki

UV5lVD7.jpg

 

Kolejna

ExQ0agV.jpg

 

Nie chciała wsiąść :confused:.

lqVohvq.jpg


Tym razem spróbuję Michaelem ;).

 

31eZFBa.jpg

 

slq8XHe.jpg

 

yZx76CI.jpg

 

HPZkNGm.jpg

 

MBrYKYp.jpg

 

B4leHtL.jpg

 

Są całkiem wybredne jeśli chodzi o odludność miejsca. Ostatecznie pojawiają się 3 opcje, za $50, za $70 i za $100. Za pięć dyszek był blowjob, za 70 i za 100 bzykanko, nie wiem czym się różniły. Po skończeniu jednej czynności można wybrać kolejną, po trzech razach panienka wychodzi bardzo zadowolona, zostawia nawet swój numer (podobnie do strpitizerek jak sympatię na 100% wypełnimy). Co się dalej dzieje nie wiem, bo koleżanka chyba cało do domu nie zajechała ;/.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

"shoot some hookers"

raven, nie chce takiego syna jak ty.

 

smieszne jak bardzo ludzie poloza lache na to gówniane promowane nawet w lodowkach watchdogs, tam niema pewnie nawet 10% smaczkó i mozliwosci  z gtav.

a grafika nie robi juz.

Odnośnik do komentarza

Ojtam, wcześniej musiałem uciekać glinom, może zahaczyłem o krawężnik tu i tam :rolleyes:. Są zniszczenia przynajmniej!11 Screenshoty staram się trzaskać, wymaga to ode mnie naciśnięcia dwóch przycisków, to trochę rozprasza. No i Michael ma niskie staty prowadzenia pojazdu, to dlatego, naprawdę!

 

Aha, dobry bajer był z Trevorem. Kradnę samochód na oczach dziwki, podjeżdżam, a ona się odwraca, wyjmuje telefon i zaczyna na 911 zgłaszać kradzież, chwilę później mam pały na karku :D.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

to co, rozumiem, że nie można w żaden sposób uleczyć tej drugiej połowy życia? Naprawdę nie ma żadnego sposobu?

 

Dziwka wydaje się jednym ze sposobów. Można się przespać oczywiście, chyba jeszcze ktoś coś mówił o automatach z napojami? Oprócz tego są apteczki, leżą w trakcie długich misji czasami po drodze i są w domu każdej postaci. Ale powiem szczerze dla mnie troszku problematyczne, te hot-dogi jednak były fajne. Może o czymś nie wiem jednak. Regeneracja w sumie rozwiązuje mocno ten problem, martwiłem się może przez pierwsze 3-4h, teraz nawet o tym nie myślę, większość czasu sunę z paskiem do połowy i jest OK ;).

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

No i sa kody ;)

 

 

Obniżenie poziomu ścigania R1,R1, Kółko, R2, Prawo, Lewo, Prawo, Lewo, Prawo, Lewo.

Podwyższenie poziomu ścigania R1,R1, Kółko, R2, Lewo, Prawo, Lewo, Prawo, Lewo, Prawo.

Odnowienie umiejętności X,X, Kwadrat, R1, L1, X, Prawo, Lewo, X.

Szybsze bieganie Trójkąt, Lewo, Prawo,Prawo, L2, L1, Kwadrat.

Wybuchająca amunicja Prawo, Kwadrat, X, Lewo, R1, R2, Lewo, Prawo,Prawo, L1,L1,L1

Wybuchowe ataki wręcz Prawo, Lewo, X, Trójkąt, R1, Kółko,Kółko,Kółko, L2.

Celowanie w trybie slow-motion Kwadrat, L2, R1, Trójkąt, Lewo, Kwadrat, L2, Prawo, X. Są cztery stopnie tego kodu, wpisanie go po raz piąty wyłącza efekt.

Ślizgające auta Trójkąt, R1,R1, Lewo, R1, L1, R2, L1.

Buzzard Kółko,Kółko L1, Kółko,Kółko,Kółko, L1, L2, R1, Trójkąt, Kółko, Trójkąt.

Caddy Kółko, L1, Lewo, R1, L2, X, R1, L1, Kółko, X.

Comet R1, Kółko, R2, Prawo, L1, L2, X,X, Kwadrat, R1.

Duster Prawo, Lewo, R1,R1,R1,, Lewo, Trójkąt,Trójtąt X, Kółko, L1,L1.

Limo R2, Prawo, L2, Lewo,Lewo, R1, L1, Kółko, Prawo.

Spadochron  Lewo, Prawo, L1, L2, R1, R2,R2, Lewo,Lewo, Prawo, L1.

Rapid GT R2, L1, Kółko, Prawo, L1, R1, Prawo, Lewo, Kółko, R2.

Sanchez Kółko, X, L1, Kółko,Kółko, L1, Kółko, R1, R2, L2, L1,L1.

Stunt Plane Kółko, Prawo, L1, L2, Lewo, R1, L1,L1, Lewo,Lewo, X, Trójkąt.

Trashmaster Kółko, R1, Kółko, R1, Lewo,Lewo, R1, L1, Kółko, Prawo.

Tryb Pijanego Trójkąt, Prawo,Prawo, Lewo, Prawo, Kwadrat, Kółko, Lewo.

Tryb Slow-Motion Trójkąt, Lewo, Prawo,Prawo, Kwadrat, R2, R1. Są cztery stopnie tego kodu, wpisanie go po raz piąty wyłącza efekt.

Zmiana pogody X, L1,L1, L2,L2,L2, Kwadrat. Każde wpisanie kodu przełącza pogodę na burzową, przejrzystą i opady śniegu.

Edytowane przez sprutus
Odnośnik do komentarza

blokują się jakieś trofea/acziki przy użyciu cheatów?

 

Tego nie zauważyłem, bo trofea wykakują na prawdę rzadko. W końcu ta gra jest ogromna, choć już na /v/ widziałem screena, że ktoś wbił na X360 1000GS. 

Za to przy użyciu cheatów nie można wykonać wszystkich celów misji. Zawsze dostajemy 50% i brąz. Ot ciekawostka. Trzeba wczytać save od początku aby to zmienić. 

 

edit: śnieżyca jest świetna - drogi robią się śliskie i jest ciekawie ;) Ciekawe jak się połączy to z kodem na ślizgające się samochody. 

Edytowane przez Texz
Odnośnik do komentarza

 

 

edit: śnieżyca jest świetna - drogi robią się śliskie i jest ciekawie ;) Ciekawe jak się połączy to z kodem na ślizgające się samochody. 

 

 

Śnieżyca w jakim sensie? W tej misji w prologu czy gdzieś później jeszcze się śnieg pojawia?

Swoją drogą czytam to wszystko co piszecie i stwierdzam, że singiel to tylko początek, na online ta gra totalnie pozamiata.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...