Skocz do zawartości

GTA V - spoilery, fejki, linki i wycieki


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Majkel nadal mi się wydaje fajniejszym bohaterem, ta jego początkowa wizyta u psychologa. xD

 

na sam koniec powiem Wam szczerze, że chyba najbardziej lubię Franklina, oczywiście Trevor najśmieszniejszy i w ogóle, ale Franklin to jest swój czarnuch

Odnośnik do komentarza

Skończyłem. Nie wiem, czy kogoś to interesuje, ale końcówka jest (pipi) tak mocarna, że to się w pale nie mieści. PO PROSTU O JA PIER****!!! Nic nie napiszę (chyba, że ktoś bardzo chce, to w dziesięciu spojlerach mogę), ale ja chcę widzieć Wasze reakcje na to jak sami skończycie O_o.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Dokładnie, długość bardzo podobna do czwórki.  Z tym wyjątkiem, że tutaj akcja już od pierwszych misji praktycznie idzie z grubej rury, a w poprzedniej części sporo jednak było misji typu jedź zjeść burgera z kolegą czy jedź, postrzelaj, wróć. Tutaj non-stop akcja i świeże pomysły.

Odnośnik do komentarza

zadam pytanie tutaj bo to temat spoilerowy

 

zrobilem już troche misji, mam mikela, zrobilem nim juz misje "z balkonem" , ale kurde nadal nie mam na mapie żadnych sklepów z ubraniami a jak znajde ręcznie to nie moge wejść

 

kiedy sie odblokowują sklepy z ubraniami??

 

wiem ze w szafie mam kilka na zmiane i w ammunation jest kilka drobiazgów, ale chce już udać sie na shopping xDD

Odnośnik do komentarza

zadam pytanie tutaj bo to temat spoilerowy

 

zrobilem już troche misji, mam mikela, zrobilem nim juz misje "z balkonem" , ale kurde nadal nie mam na mapie żadnych sklepów z ubraniami a jak znajde ręcznie to nie moge wejść

 

kiedy sie odblokowują sklepy z ubraniami??

 

wiem ze w szafie mam kilka na zmiane i w ammunation jest kilka drobiazgów, ale chce już udać sie na shopping xDD

 

Bodajże po którejś misji Franklina, nie pamiętam dokładnie której.

Odnośnik do komentarza

Napisze swoje pierwsze wrażenia.

Mam wersje dla cebulaków z PSN od 1 w nocy gałem do 5 i padłem.

Ten klimat teksty misje, akcja ogrom miasta różnych zakamarków powala na kolana. U mnie w wersji slim z dyskiem 250 gb występuje widoczne wczytywanie ale później człowiek już nie zwraca na to uwagi bo tyle sie dzieje na ekranie.

Dla mnie jednym minusem jest mały celownik ale muszę pogrzebać w opcjach zobaczyć czy da się go zminić.

Napewno jedna z najlepszych gier jakich grałem w życiu!

Odnośnik do komentarza

`dla mnie jededynym minusem po 6 godiznach gry (grałem do 8 rano, teraz sie obudzilem i zaraz znowu siadam) jest to że postacie lubią zmieniać stroje zaleznie od misji, zakładam im ubranko specjanie na misje pojawia sie fast forward do odpowiedniej godizny i gośc już ma inne ubranie :P

 

ale to oczywiscie drobiazg

 

 

woda wygląda cudnie, wypłynalem 10 km poza mape , sprawdzcie co sie dzieje

 

 

EDIT

ponawiam pytanie - jak ktoś dojdzie do momentu gdzie sie odblokowuje sklepy z ubraniami to niech rzuci który to numer misji u franklina

 

 

 

jeszcze jedna drobna wada - z tego co widze nie da sie zrobić sobie zdjęcia komorką która pokaze cała postac (tylko fotka z ręki, ggórnej polowy ciala)

i z tego co widze fotki nie są dostepne na dysku konsoli zeby je mozna bylo zgrac na pendriva, chyba tylko sie pojawiala w social club gdzie jeszcze nie wchodzilem

 

 

EDIT2

dobra już wiem co do ubrań, właśnie dostałem misje od L ze mam kupic ubranie, pewnie od teraz beda sklepy otwarte

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Przecież ta mapa jest P.R.Z.E.O.G.R.O.M.N.A O_O

 

To jest masakra :D Przejedźcie sobie sobie kontur mapy autostradami a potem pomyślcie sobie że jechaliście TYLKO granicami wyspy a ile jeszcze terenu jest w środku niej to się można tylko za głowę złapać o_O

 

Policja daje w dupę już nawet od 2 gwiazdek. Jadę autostradą i rozpędzony wjechałem przypadkiem w policjanta który wysiadł akurat  na poboczu bo zatrzymywał kogoś do kontroli. Oczywiście zaraz ** dostałem. Uciekam zaraz ogon policji za mną, jeden radiowóz uderzył w mój tył i jedno tylnie koło zaczęło mi chybotać. Przejechałem tak może jeszcze z pół kilometra i strzeliła mi opona, skończyło się dachowaniem i zatrzymaniem mnie. Aż ciekawią mnie jakie będą akcje na full gwiazdkach :D

 

Pisałbym dalej ale wracam grać:D

Odnośnik do komentarza

Polecam bardzo serdecznie kradzież roweru w wypożyczalni rowerów przy wejściu na kolejkę górską w Las Paleto. Następnie wjechanie z sprzętem kolejką na szczyt i następnie próbę zjechania na pełnym speedzie skałami w kierunku powrotnym kolejki. Niezły hardcore :D na razie za każdym razem zaliczam zgona ale myślę że jest to do przejechania ;)

Odnośnik do komentarza

ale taktyk ze mnie

 

 

misja, w której musimy od(pipi)ać typa wprowadzającego nowy rodzaj viagry xD w czasie cutscenki usłyszałem, że po wykonaniu roboty akcje pewnej firmy pójdą w górę, bo teraz są w dołku. co robię ? szybko w komórkę, akcje, wykupiłem a po wykonanej misji -> profit !

 

 

goty goty goty

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...