Skocz do zawartości

GTA V - spoilery, fejki, linki i wycieki


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

niestety, biedny Simeon, a wybrał Franklina na pracownika miesiąca XDDDDDD

 

boże, jak mnie ta rozmowa telefoniczna rozwaliła xD

 

Po chwilowym 5-godzinnym obczajaniu miasta oO zacząłem właśnie robić misje i na start ta scenka z pracownikiem miesiąca rozbawiła mnie jak dobra komedia, ojj czuje że najlepsze w tej grze dopiero przede mną :D

Odnośnik do komentarza

ale taktyk ze mnie

 

 

misja, w której musimy od(pipi) typa wprowadzającego nowy rodzaj viagry xD w czasie cutscenki usłyszałem, że po wykonaniu roboty akcje pewnej firmy pójdą w górę, bo teraz są w dołku. co robię ? szybko w komórkę, akcje, wykupiłem a po wykonanej misji -> profit !

 

 

goty goty goty

 

To nie pierwszy taki myk, przez całą grę nasze akcje mają duży wpływ na... akcje ;]. Zayebiste to jest.

 

Dzisiaj jak się przełaczyłem na Trevora to ten poyeb znowu był narąbany. Na szczycie góry. W damskiej sukience. XDDDDD GEJM OF DE DŻENEREJSZYN

Odnośnik do komentarza

zadam pytanie tutaj bo to temat spoilerowy

 

zrobilem już troche misji, mam mikela, zrobilem nim juz misje "z balkonem" , ale kurde nadal nie mam na mapie żadnych sklepów z ubraniami a jak znajde ręcznie to nie moge wejść

 

kiedy sie odblokowują sklepy z ubraniami??

 

wiem ze w szafie mam kilka na zmiane i w ammunation jest kilka drobiazgów, ale chce już udać sie na shopping xDD

Yano a masz tam w tej szafie jakieś nakrycia głowy typu bandana dla Trevora co by przykryć ta szpetna łysinę?  :hi:

Odnośnik do komentarza

joł, pytanie do tych co skonczyli. na wszelki wypadek w spoiler wrzucam, chociaz to w sumie nie spoiler, ale wiem, ze niektorzy tutaj to niezle zboczki.

 

 

gdzies katem oka przeczytalem ze gra ma kilka zakonczen. czy wplyw na nie maja jakies wydarzenia po drodze czy wybor nalezy do nas np. w ostatniej misji? przydalaby mi sie ta wiedza, zeby zrobic nowego sejwa i w razie czego obejrzec wszystkie. na wszelki wypadek przydalaby sie nazwa tej misji;)

 

Odnośnik do komentarza

joł, pytanie do tych co skonczyli. na wszelki wypadek w spoiler wrzucam, chociaz to w sumie nie spoiler, ale wiem, ze niektorzy tutaj to niezle zboczki.

 

 

gdzies katem oka przeczytalem ze gra ma kilka zakonczen. czy wplyw na nie maja jakies wydarzenia po drodze czy wybor nalezy do nas np. w ostatniej misji? przydalaby mi sie ta wiedza, zeby zrobic nowego sejwa i w razie czego obejrzec wszystkie. na wszelki wypadek przydalaby sie nazwa tej misji;)

 

 

Najpierw ogólna odpowiedź na pytanie, bez konkretnych spojlerów. Ona Ci powinna wystarczyć Na kolejnych poziomach dokładna odpowiedź, ale to tylko dla najbardziej ciekawskich.

 

 

Po prostu zrób sejwa przed ostatnią misją. Gra ma kilka zakończeń, dokładnie trzy. I wszystkie równie mocno prują czerep, ja nie mogłem zasnąć do 4 dopóki wszystkich nie zobaczyłem i zasypiałem z taka miną -> :o Jak koniecznie chcesz wiedzieć jak się wybiera te zakończenia to poniżej screen z tego, ale to duuuuży spojler więc ostrzegam ostrzegam.

 

 

 

 

To jest początek ostatniej misji, Franklin po krótkiej scence dostaje taki oto wybór:ZbgxlS1.jpg

 

 

 

 

 

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

raven:

 

 

 

ok dzieki, tego drugiego nie klikalem;) to jeszcze moglbys mi napisac jak nazywa sie ostatnia misja, albo chociaz napisac czy bede wiedzial, ze to ostatnia misja. bo ja dosc rzadko zapisuje gre i nie chcialbym przegapic;)

 

 

 

Ciężko tego nie przegapić ;).

 

W Statystykach masz sekcję "Lista 100%" i tam licznik misji. Zapisz kiedy masz 68/69.

 

Odnośnik do komentarza

No panowie ja tu slyszalem, ze nie ma fastfoodow ani mozliwosci szamania aby uzupelnic energie a okazalo sie, ze szamac mozna w sklepach spozywczych. Wczoraj mialem pierwsza sesje z gta 5 od 20 do 3 w nocy. Doskonala gra. Dzis po pracy bede szarpal dalej i juz sie nie moge doczekac. Model jazdy i grafika to delicje.

 

Edit: a takze nowy system poscigow jest bardzo udany, to , ze kazdy radiowoz ma osobny stozek pola widzenia dodaje tone klimatu przy unikaniu policji.

Edytowane przez Vigor
Odnośnik do komentarza

Nom, nawet screena trzasnąłem jak to zobaczyłem xD. Mówię Wam, jak pykałem w weekend to aż Wam zazdrościłem, że Wy jeszcze to całe dobro macie przed sobą i czeka Was tyle kulania się ze śmiechu.

 

 

 

BZ9GrKn.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza

pytanie co do TREVORA

 

Czy będą jeszcze misje fabularne w Sandy Shores  i czy wracamy do przyczepy w której mieszka Trevor ?, bo za szybko pojechaliśmy do LS coś ;/ więcej klimatu wsi potrzeba hehe, jestem po misji gdzie napadamy na furgon taranując go holownikiem i zagradzając drogę śmieciarką

 

Edytowane przez BoroBoro
Odnośnik do komentarza

Tylko dla tych, co grę już przeszli. Ciary na całych plecach, tamta misja była wy(pipi)ista.

 

 

rhrTrwn.jpg

 

 

ta misja też

 

 

neQ3oJ8.jpg

 

 

 

ta też

 

 

 

r8yxNZg.jpg

 

 

 

i ta

 

 

 

cIk1dVb.jpg

 

 

 

Najlepsza gra targów.

Edytowane przez raven_raven
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

"Uwielbiam spędzać czas z po(pipi)ami, ale Wy, koledzy, to zupełnie inny poziom" xD

I ten rusek co krzyczy coś w stylu "Za wolność i królową" albo "Popełniłes zbrodnię przeciwko demokracji", goty i 10/10 za same dialogi

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...