Skocz do zawartości

True Detective - 2014 - HBO


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 547
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Ogólnie o serialu dowiedziałem się przez przypadek, no i dzisiaj obejrzałem pierwszy odcinek.

Ogólnie mi się podoba i czekam na kolejny odcinek. Co prawda akcja się rozkręca powoli, ale robi dobre rokowania na następny odcinek, no i moim zdaniem sceny z 95' znacznie lepsze niż z teraźniejszości. Bardzo lubię tematykę tajemniczych zbrodni także mam nadzieję, że serial mnie nie zawiedzie. :)

Odnośnik do komentarza

 

 

But beware: Unreliable narrators may be here! Remember: The scenes in the past represent the story that the older Cohle and Hart are telling in the 2012 present. As it happens, Cohle tells his side of the story while guzzling cans of Lone Star beer (which he then carves into tin men figures over the first three episodes) and smokes. Beer cans and cigarettes; “aluminum and ash.” I immediately thought of the 1995 film The Usual Suspects, a yarn spun by an unreliable narrator, and how Verbal Kint sprinkled his story with bogus details inspired by objects in the interview room—including a cop’s coffee cup. As it happens, in True Detective, a cop gives Cohle a coffee cup to use as an ashtray. The cup bares the words “BIG HUG MUG”—an anagram for HUMBUG GIG. Moreover, during the first three episodes, the cup is shot from an angle so that only these letters are visible: BIG HU MU. “I HUMBUG.” Maybe I’m seeing things? Funny: “Seeing Things” is the title of the second episode.
Odnośnik do komentarza

No i aktorzy mają się zmienić więc bez Woodiego i Matiego to nie to samo. :(

Ty na serio?

Rozumiem, że ich występ mógł się podobać (bo i mnie się podobał), ale piszesz tak, jakbyśmy mieli co najmniej kilkanaście odcinków za sobą.

Nawet jeśli ekipa się zmieni, to nie oznacza to automatycznego spadku jakości. Przyjdzie inna sprawa, inni bohaterowie i znów wszystko będzie cacy, bo in HBO we trust.

Nie dziwi mnie to, że z kolejnym sezonem zmienią się bohaterowie. Matthew i Woody są dość rozchwytywani w dzisiejszych czasach i prawdopodobnie ciężko byłoby znów zgrać ich terminarze.

Odnośnik do komentarza

Tak, mamy dopiero pierwszy odcinek za sobą, ale ten serial(pierwotnie składający się tylko z 8 odcinków) był tak jakby reklamowany duetem WH+MM więc serio totalnie mi nie pasuje zmiana aktorów i zwyczajnie tego nie chcę, no ale oczywiście hajs się musi zgadzać więc pewnie zrobią tasiemca na kilka sezonów.

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Tak, mamy dopiero pierwszy odcinek za sobą, ale ten serial(pierwotnie składający się tylko z 8 odcinków) był tak jakby reklamowany duetem WH+MM więc serio totalnie mi nie pasuje zmiana aktorów i zwyczajnie tego nie chcę, no ale oczywiście hajs się musi zgadzać więc pewnie zrobią tasiemca na kilka sezonów.

A oglądałeś ostatnio serial z takimi gwiazdami?  ;) Wiadomo, że będą to reklamować.

Tylko ja po pierwszym ep odniosłem  wrażenie, że mordercą jest...

 

woody harrelson

? :P

 

pierwszy odcinek świetny.

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Jestem po pierwszym odcinku. Smutny bezduszny po przejściach brainiac oraz prostaczkowy porzadny gliniarz nie odstajacy od reszty w otoczce zbrodni o podłożu okultystycznym. Jak coś takiego może nie wypalić? Nie mam pojęcia. Jeno myślę, że Matthew po niepokojącym Killer Joe Friedkina jeszcze bardziej rozwinął skrzydła. A pomyśleć, że jeszcze kilka lat temu grał w romantycznych popłuczynach z J.Lo. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...