Skocz do zawartości

True Detective - 2014 - HBO


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie 6/10, czekam aż mefiu przestanie grać gościa "Patrzcie jaki jestem dziwny. Transcendentalność." Sama kreacja spoko, jak już tutaj Em wspomniał, wyrobił się niesamowicie, tylko postać irytująca, chociaż rozumiem, że taka miała być (w sumie miny woodego idealnie pokrywały się z moimi podczas egzystencjalnych wynurzeń mefiu), to za dużo jego post intelektualnego (pipi)enia obleczonego w typowe dla ludzi mających problemy z samym sobą frazesami na prawie godzinę materiału.

IMHO tak się zastanawiam, jak taki facet mógł przejść pomyślnie badania psychologiczne do policji. OK, to tylko film, nieważne.

 

Cała reszta na plus, no ale skondensowane (pipi)enie psuje efekt.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 547
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie chodzi o to, że ktoś miał go wy(pipi)ać za to, że żona go zostawiła, tylko za jego odjazdy. Nie wierzę, że po tym wypadku nie miał kontaktu z psychologiem (jako standardowa procedura) i tymi tekstami zaskarbił sobie jego uznanie, a szefostwo zamiast wysłać go conajmniej na dłuuuugi urlop, wysyła go do Teksasu do wydziału zabójstw. Dla mnie to jest grubymi nićmi szyte, tylko dlatego, że serial bez bohatera z problemami (zabili mi rodzinę, zgwałcili, ćpiem/pijem, matka kopała mnie w prącie, mam śmieszną chorobę psychiczną) byłby mniej cool.

Odnośnik do komentarza

No dla mnie ten drugi odcinek slaby ale nie wiem pewnie sie nie znam i nalezy tu podziwiac gre aktorska a nie ziewac przez beznadziejna dynamike zdarzen. Licze ze z kazdym kolejnym epem bedzie lepiej bo historia jest ciekawa ale przedstawiona tak jakos nudno ze od razu przychodzi mi na mysl film Panaceum. Ogladac dalej napewno bede i licze na yebany rollercoaster w nastepnych odcinkach!!

 

I mam nadzieje ze nie bede juz ogladal mefiu makkonagi z faja w ryju i browarem w rece w czasach obecnych bo juz nic ciekawego w tym nie ma. W ogole sceny z lat 95 >>>>> terazniejszosc

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie drugi ep sporo lepszy, Mefiu pochlipał sobie trochę na początku, ale później zachował się jak mężczyzna i swoje problemy zamieniał w hejty (wysokiej próby) na innych. Tempo dobre, laska pierwsza klasa też jest, oglądam dalej.

 

Odpowiadam golabkowi: jeżeli policjant miewający halucynacje, stany lękowe itd. nie kwalifikuje się na urlop, to mamy do tego trochę inne podejście. Oczywiście w drugim epie wytłumaczyli dlaczego nadal pracuje, ale słusznie miałem zastrzerzenia co do jego poczytalności po pilocie.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Cytuje bo ostatni post na stronie :/

A nazywa sie http://www.imdb.com/name/nm1275259/?ref_=tt_cl_t15

Alexandra-Daddario-el-shock-de-True-Dete

Najlepsza scena w serialu

Szkoda ze tylko w 3 epizodach gra. Myslalem, ze znowu sie zawiode i jakis rocznik 94 mi wyskoczy, a tu pieknie 86 :)


wybitne cycki

i ta dupa :/

Odnośnik do komentarza

No cóż, serial rządzi.

Atmosfera bagienna mnie urzekła, Mefiu do tej pory kojarzył mi się z blondynem grającym w komediach romantycznych z J.Lo - a tutaj jaki szokers.

Woody nie gorszy. Ogromnie podobają mi się te refleksje na temat wszystkiego w wykonaniu Rusta, mnie to absolutnie nie nudzi.

Nowy odcinek na ogromnym propsie, bo pięknie, długo i rzeczowo pojechał po religiach i ich wyznawcach, do tego fajnie pokazana rodzina tego drugiego a Michelle Monaghan bym kochał bardzo mocno.

 

Super recenzja (pipi)o.

Odnośnik do komentarza

 Mefiu do tej pory kojarzył mi się z blondynem grającym w komediach romantycznych z J.Lo - a tutaj jaki szokers.

 

 

Obejrzyj sobie Dallas Buyers Club niesamowicie się wyrobił jako aktor, w Wilku też miał zaje.bisty epizod.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...