Skocz do zawartości

True Detective - 2014 - HBO


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 547
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Świetny odcinek, ale to chyba aż nadto oczywiste, że

Cole nie jest mordercą, tylko sam się prywatnie zajmował tą sprawą mniej więcej od 2002 roku, od jej wznowienia.

Za dużo seriali widziałem, nie nabiorę się na specjalne ułożenie ujawnianych informacji oraz ujęć sugerujących winę Rusta

 

 

No dobra, istnieje jeszcze możliwość, że

nie mogąc złapać prawdziwego Żółtego Króla sam się nim stał

, ale tej tezie dam może 5% prawdopodobieństwa.

Edytowane przez Masorz
Odnośnik do komentarza

Serial jest wybitnie zaj.ebisty, połknąłem te 5 odcinków jeden po drugim a na seriale jestem strasznie wybredny, ale ta mina Harrelsona za każdym razem, gdy jest na coś wściekły mnie już wku.rwia. Wiecie o którą chodzi. Kreacja Matthew niesamowita. Na pewno zgarnie za to jakąś nagrodę. Jak on z chippendejlsa ewoluował w tak znakomitego aktora w tym roku, to przyćmiewa wszystko.

 

Edytowane przez Q-Jot
Odnośnik do komentarza

Matthew ostatnio w wilku zrobił na mnie nie lada wrażenie, a tutaj już w ogóle pokazał klasę. jak nie zgarnie za to nagrody to będzie beka

Powtórzę się chyba z 3 raz, ale obejrzyj w takim razie Dallas Buyers Club (trochę Leto mu tam kradnie performens) tam to dopiero przy(pipi)l.

Odnośnik do komentarza

Odcinki 4 i 5 mną powłóczyły po podłodze jak tanią szmatą. I chcę więcej. Naprawdę zacny serial. Warto wspomnieć o ładnych i klimatycznych zdjęciach plenerowych. Poranek w starym kościele, wieczór na bagnach, rozlewni czy rafinerii (nie wiem dokładnie co to było), pochmurne popołudnie przy wiadomym drzewie plus klimatyczna muzyka... aż ciary wchodzą na plecy.

 

Gość na kosiarce od razu wydał mi się podejrzany. Czyżby sam Żółty Król? Nie sądzę. Coś mi się wydaje, że to ktoś wysoko postawiony. Gliniarze-afroamerykanie dostali sprawę i robią to samo co Martin i Rust w latach 90-tych. I chyba mają zamiar szybko zamknąć sprawę. Śmierć tego gościa w areszcie też jest podejrzana. Ktoś zadaje sobie sporo trudu by zatrzeć ślady. No i te odwołane zgłoszenia o zaginięciach w raportach.

 

Odnośnik do komentarza

A czy wiecie że moty Żółtego Króla jest zaczerpnięty z książki Roberta W. Chambers'a? Ciekawe czy serial pójdzie w tą stronę.

 

To mnie zastanawia w kontekście serialu:

 

Camilla: You, sir, should unmask.

Stranger: Indeed?

Cassilda: Indeed it's time. We have all laid aside disguise but you.

Stranger: I wear no mask.

 

 

 

Matthew ostatnio w wilku zrobił na mnie nie lada wrażenie, a tutaj już w ogóle pokazał klasę. jak nie zgarnie za to nagrody to będzie beka


Powtórzę się chyba z 3 raz, ale obejrzyj w takim razie Dallas Buyers Club (trochę Leto mu tam kradnie performens) tam to dopiero przy(pipi)l.

 

 

Również polecam, świetny film i kozacka rola Mefiu.

Edytowane przez koval
Odnośnik do komentarza

Przynajmniej mamy potwierdzenie, że laski to h*je. Kręcą, płaczą, pozwalają wsadzić na chwile tylko po to żeby zrobić na złość swojemu chłopowi, a na końcu i tak winny jest gościu którego wkręciła. 

 

Fajny street fight Rusta z Martinem

 

No i wszystko wskazuje na to, że moje przypuszczenia się potwierdzą. Chociaż liczę na mocny twist fabularny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...