Skocz do zawartości

Dawne (i dzisiejsze) pisma o grach poza PE (PSX Fan, P+, OPSM, i inne)


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

http://allegro.pl/retro-cd-action-ws-2-2017-i6873256537.html

Skąd ta licytacja, jak numer w sklepie stoi za dychę?

Na Ursynowie w dwóch centrach handlowych nie mieli Retro, powiedzieli ze szybko zeszło i nie mieli dużo sztuk (inmedia, relay). Może przez to właśnie gdzie indziej tez bym problem z kupnem.

Co do samej jakości pisma to czytam 1szy numer i jak ktoś wyżej napisał - jakby pisany dla mnie. W 90 byłem turbo fanem gier fps na pieca- duke nukem, doom, outlawz, redneck rampag etc itp

Kozacka Gazeta i jeszcze fajniej ze O.G. Kosi z oryginalnego PE skrobie tam swoje wypociny :)

Edytowane przez next THE flex
Odnośnik do komentarza

hehe, OryGinal, one and only, true debeściak - M.K. Koso!

 

Swoją drogą pasja w nim wciąż jest silna i nadal potrafi pięknie pisać o gierkach. Tekst o Metalu na przykład (w Retro), świetnie opisał czym ta gra jest dla pokolenia Playstation i dlaczego robiła takie wrażenie.

 

Cholerka, wchodzę na fejsa Pixela zobaczyć nowy numer i uświadamiam sobie że przecież następny Pixel za miesiąc :( Za mało tych gazetek na rynku. Jakbym miał hajs to bym zrobił własną :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

A OLX sprawdzasz regularnie? Tam też mają dużo gazetek, kiedyś kupiłem tam sporo Play'ów i PlayerStation Plus.

 

Tylko trzeba też szukać jako "stare gazety, stare czasopisma o grach", tego typu hasła. Niektórzy zbiorczą wyprzedają różne gazetki i nie piszą w nazwie aukcji tytułów.

Edytowane przez _A_
Odnośnik do komentarza

 

Dzień dobry,

 

Twój kod promocyjny umożliwiający bezpłatny dostęp do 29 numeru miesięcznika Pixel w wydaniu cyfrowym to: 2TSKuh

 

 

Magazyn PIXEL w wydaniu cyfrowym można przeglądać za pomocą aplikacji w przeglądarce www oraz na urządzeniach mobilnych z systemem Android lub iOS.

 

Raz kupiony/aktywowany numer magazynu, można czytać na wszystkich posiadanych przez siebie urządzeniach, pod różnymi, obsługiwanymi przez nas systemami.

 

Aby czytać magazyn na urządzeniach z systemem Android oraz iOS, niezbędne jest pobranie i zainstalowanie odpowiedniej aplikacji.

 

Aby przeglądać magazyn w przeglądarce www, należy udać się pod ten adres: http://pixel.embuk.pl/

 

Kod promocyjny, po zalogowaniu, można aktywować pod adresem: http://pixel.embuk.pl/user/profile/promocodes

Pełna instrukcja aktywacji kodów promocyjnych oraz adresy aplikacji dla systemów Andoid i iOS znajdują się tutaj: http://pixel-magazine.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=279

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wpisałem po 1,5 godzinie od publikacji posta i zadziałał. Chyba spadło zainteresowanie Pikselem.

Ps. Dzięki :)

Na forumku pewnie tak, mi nadal fajnie się czyta. W przyszłości będę podawał te kodziki, bo jak mam w papierze to nie potrzeba mi mieć w innym formacie.

Odnośnik do komentarza

Ja tam dalej z niecierpliwością wypatruję kolejnego numeru. W obecnym komiks śledzia to mistrzostwo świata. Zawsze trafię też na jakieś ciekawe recki gier na PC, o których w życiu nie słyszałem. Nawet artykuły o kosmosie mi nie wadzą (po lekturze można zabłysnąć w towarzystwie) - chyba jestem typowym fanbojem :/

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ale chip.pl istnieje i w sumie po wejściu na stronę - zero reklam (tyle że mam adblocka, to nie wiem dokładnie:).
W sumie trochę smutne, bo jednak kolejne pisemko znika z rynku. Nie wiem co oznacza to "Wydawnictwo Bauer - wspólnie z „CD-Action” - utworzy platformę skupiające redakcje magazynów komputerowych. Warszawski zespół „PC Format” zostanie rozwiązany - ma funkcjonować tylko do 30 listopada br.". Czyżby w końcu znalazły się osoby do kolejnego numeru Retro? :)

Co do Retro to nie liczyłbym na kolejny numerek. Ten wychodzi jako "specjalne wydanie CDA", obok minecraftera, czy counterstrajkera - czy jakoś tak. Te pisemka dalej możńa znaleźć na wystawach w salonikach. Sprzedają się w przeciwieństwie do Retro.
Smuggler na fejsie nie odpowiada, no i w sumie ile już czekamy od ostatniego numeru?
Od 16.06 minęły prawie 3 miechy i zero jakichś informacji. Wcześniej gość chociaż odpisywał, że badają rynek, a teraz nihuhu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.