Skocz do zawartości

Dawne (i dzisiejsze) pisma o grach poza PE (PSX Fan, P+, OPSM, i inne)


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie się wydaje że ta okładka będzie też w kioskach, bo to typowa okładka sponsorowana. Powinna trochę gimby poprzyciągać.

 

W każdym bądź razie jak tylko dostanę kluczyk do wersji elektronicznej to podeślę. A może ktoś chce sobie u mnie zaklepać na priv?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kupiłem właśnie Pixel #30 i przeglądam, jest bardzo dobrze. Cieszą zwłaszcza dwa ogromne teksty, jeden o Dreamcaście, drugi o Flashbacku. Redakcja celebruje 30 numer, życzenia składa m.in "nasz" Roger. Najważniejsza jednak moim zdaniem jest zapowiedź nowej książki o grach. Micz napisał "Wielką księgę gier". Ponad 650 stron, 800 zdjęć, milion znaków. Premiera na początku 2018 roku.

Odnośnik do komentarza

Mam w "cyfrowej dystrybucji", książkę Micza, "Cyfrowe Marzenia". Pierwszą wersję wydał w 2010 roku, na papierze, potem w 2015 aktualizował ją i dodał 600 fot - ale to wyszło tylko w cyfrze. Ciekawe, czy to o czym piszesz to wyciąg najlepszych tekstów z "Cyfrowych Marzeń"? A na mnie jeszcze czekają Wojny Konsolowe, tylko nie wiem kiedy ja to przeczytam, jak jeszcze trza przeczytać nowego PE, ograć miniSNESa, Horizona, inFamousa z Plusa i kilka innych gier kupionych na promo:/

Odnośnik do komentarza

Ech znam ten ból :( Popkultura dostarcza, a doba ma tylko 24 godziny. Mam rozgrzebane seriale, filmy, dwie książki i jeszcze chciałbym zdążyć do kina na "To". A gierki to już w ogóle masakra. 10 lat temu jakoś nadążałem za nowościami i starczało na backlog. A teraz niestety muszę wybierać w co zagrać, a co zapomnieć.

 

No właśnie się zastanawiam czy ta nowa książka to będzie remaster "Cyfowych", czy coś zupełnie nowego. Napisał tylko że zostanie wskrzeszona historia elektronicznej rozrywki.

Odnośnik do komentarza

Po prostu z wiekiem trzeba bardziej selektywnie wybierać w co grasz czytasz czy oglądasz. Jak coś nie podejdzie to nie warto marnować czasu. Kiedyś nawet kiepską książkę czy grę kończyłem bo trzeba teraz jak coś nie zatrybi to nie kończę.

Odnośnik do komentarza

Kiedyś mieszkaliście z rodzicami, przychodziliście ze szkoły na gotowy obiad, pranie mama zrobiła, zakupy... było sporo czasu na gierki, czy podwórko. Teraz jak się wraca styranym z roboty, to za dużo się nie chce. A i trza jeszcze znaleźć czas dla kobity na jakiś wypad, czy wspólny film (bo jeszcze znudzi ją nerd). Offtopując dalej, ostatnio jestem zmęczony w (pipi), wracam późno, często jeszcze starszy coś ode mnie chce, a jak mu odmówię, to się obraża na parę dni:/ ech
Horizona dostałem na urodziny 6. września, mamy końcówkę września, a ja gierkę odpaliłem z 5 razy. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Muszę pochwalić PIXEL-a. Nowy numer imo bardzo ciekawy. Mało o grach prehistorycznych typu Pong i innych ala kółko i krzyżyk, za to sporo ciekawych artykułów, m. in. historia gier o Bondzie, gier z cyklu Indiana Jones, historia gier dot. piłki nożnej, historia gier z cyklu Władca Pierścieni, historia Dreamcasta, Flashbacka, parę ciekawych recenzji. Do tego mniej sztywny papier i nie śmierdzi tak bardzo, jak zawsze :) Warto sprawdzić nowy numer.

Odnośnik do komentarza

Nick masz taki jakbyś lubił mangę.

---

Przegladam właśnie najnowszego Pixela, faktycznie papier gorszy, kartki cieńsze ale i tak marzy mi sie extrim na takim papierze i z taką grubą okładka:)

Wstepniak Micza, to jest właśnie to, ta cała podjarka sprzętami retro i ludźmi z branży. Gość wymienia jakies "gwiazdy", znane chyba tylko jemu i kilku osobom w Polsce:)

Nie narzekam, nawet mi sie to podoba, czuć tu pasję i megapodjarkę tym, co robi. Wstepniak w takim dobrym tonie, tylko to jedno zdanie niepokoi "(...) nie istnieją w redakcji żadne konflikty". Czyli istnieją. Bo inaczej by nie wspominał:)

Dalej przewracam kartki i świętowanie z okazji 30. numerów. Tekst Poprawy mnie rozbawił, zwłaszcza jak przypomnę sobie te jego narzekania na fejsbuku w kierunku Pixela, a teraz życzy im "dotrwać do stu numerów". W sumie za dużo sie nie napisał, coś tam wspomniał o miłośnikach retro. Szkoda tylko, że nie ma trzeciego numeru Retro :/ jemu nie wyszło.

Za to Roger kulturalnie odpisał, zaskoczyło mnie, ze w ogóle tam trafił:)

Odnośnik do komentarza

Mi to retro z cda jakoś nie siadło. Pierwsza numer nie porwał, więc drugiego nawet już nie brałem. Jeżeli chcę takie retro jakie robiło cda to idę na strych i leżą tam wszystkie numery od 97 roku :dunno: Wolę Pixela bo przynajmniej dowiaduję się czegoś nowego (wywiady czy artykuły przekrojowe o jakimś sprzęcie).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...