Skocz do zawartości

Dawne (i dzisiejsze) pisma o grach poza PE (PSX Fan, P+, OPSM, i inne)


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, 

 

Twój kod promocyjny umożliwiający bezpłatny dostęp do 31 numeru miesięcznika Pixel w wydaniu cyfrowym to: YA4OQO 

 

 

Magazyn PIXEL w wydaniu cyfrowym można przeglądać za pomocą aplikacji w przeglądarce www oraz na urządzeniach mobilnych z systemem Android lub iOS. 

 

Raz kupiony/aktywowany numer magazynu, można czytać na wszystkich posiadanych przez siebie urządzeniach, pod różnymi, obsługiwanymi przez nas systemami. 

 

Aby czytać magazyn na urządzeniach z systemem Android oraz iOS, niezbędne jest pobranie i zainstalowanie odpowiedniej aplikacji. 

 

Aby przeglądać magazyn w przeglądarce www, należy udać się pod ten adres: http://pixel.embuk.pl/ 

 

Kod promocyjny, po zalogowaniu, można aktywować pod adresem: http://pixel.embuk.pl/user/profile/promocodes

Pełna instrukcja aktywacji kodów promocyjnych oraz adresy aplikacji dla systemów Andoid i iOS znajdują się tutaj: http://pixel-magazine.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=279

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

W nowym cda zgadnijcie jaka gra dostała 10/10 ? Coraz bardziej przekonuje się że to cda obecnie jest najlepszym KONSOLOWYM pismem jeżeli chodzi o znajomości tematu przez recenzentów.  Ta nowa gwardia redaktorów to już mocno w konsolach siedzi. W ogóle z gier które już ograłem przeważnie najbliżej mi do ocen z cda niż psxextreme czy pixela. Na przykład w ostatnim pixelu zachwalanie elexa że jego archaiczność to plus tej gry i że po 20 h to już przyjemna gra xD

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

smo 10/10 , ac 9/10 wolf też wysoko.

 

jest też recenzja golf story na 8+/10 i czegoś jeszcze na swicha też wysoko. Na razie numer przejrzałem tylko wczoraj i przeczytałem recke mario. Recka widać kolesia który grę przeszedł na wszystkie sposoby.  Mogę z oceną się nie zgadzać ale szanuje :)

Edytowane przez blantman
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

pupcio sorry dodałem teraz w edycji argumentacje. Sam mario dałem 9/10 ale po prostu recenzje cda jakoś bardziej mi leżą i widać że tam kolesie naprawdę grę przechodzą na wszystkie sposoby. Tak było z recką elexa w ostatnim numerze czy w tym numerze ac origins. Może to dlatego że w większości to naprawdę młodzi redaktorzy którzy mają czas na no life a nie ojcowie rodzin jak u konkurencji.

Edytowane przez blantman
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

pupcio sorry dodałem teraz w edycji argumentacje. Sam mario dałem 9/10 ale po prostu recenzje cda jakoś bardziej mi leżą i widać że tam kolesie naprawdę grę przechodzą na wszystkie sposoby. Tak było z recką elexa w ostatnim numerze czy w tym numerze ac origins. Może to dlatego że w większości to naprawdę młodzi redaktorzy którzy mają czas na no life a nie ojcowie rodzin jak u konkurencji.

Tam też ludzie narzekają na brak zjazdu fotelikami i że to nowe CDA to nie to samo co kiedyś? Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

No to troche tak jak Kali piszacy o Tekkenie. Po prostu typ jest fanem N.

no właśnie czuć tą radość w tekstach coś czego mi brakuje w psx extreme.  Grzybiarz nie ma tego narzekania bo i cda nigdy trzody nie robiło.

 

Cross dał 9/10 smo w tym samym numerze (mini recenzja). W ogóle udał się nowy narybek w cda chyba najlepiej. Cross, papkin czy spikain ale też 9kier i wcześniej berlin pisał tam super teksty (teraz już game dev). Obecnie podoba mi się koleś ninho fajne teksty pisze ciekawe. W psxextreme w tym samym czasie gruszczyk czy rayos. Nie wiem co tak słabo :D

Odnośnik do komentarza

Co do takiego mocno świeżego narybku, to póki co ten ninho i ktoś tam jeszcze mnie nie zachwycają, mam wrażenie, że próbują oceniać pod ... publiczkę. Berlin był kozak, nie bał się skrajnych opinii, ale zazwyczaj stosował solidną argumentację. Papkin, to chyba teraz ich największa gwiazda, czasami jest zbyt kwiecisty w swoich tekstach, ale to chyba tak naturalnie (sądząc po filmikach na których coś gada). Cross i 9kier bardzo spoczko, pierwszy lubi jakieś bijatyki w które gra 5 osób na świecie, a druga umie w przygodówki i w tej kwestii w polskiej prasie ufam jej najbardziej. Mają też paru gości, których opinie i gust zupełnie mi nie leżą (coś jak HIV, Kali i Monika w PE - AAA, pif-paf/kref/młócka, grafa=goty).

Odnośnik do komentarza

Zawsze się tacy zdarzają których gust z naszym się rozmija. Cross lubi rzeczy w większości takie których ja nawet nie ruszę ale przyjemnie się czyta opinie kogoś zajaranego danym tematem (bijatyki czy shmupy).

 

Mi krigore nie leży. Znaczy w większości jego gust nie pokrywa się z moim.

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, pajgi napisał:

Co do takiego mocno świeżego narybku, to póki co ten ninho i ktoś tam jeszcze mnie nie zachwycają, mam wrażenie, że próbują oceniać pod ... publiczkę. Berlin był kozak, nie bał się skrajnych opinii, ale zazwyczaj stosował solidną argumentację. Papkin, to chyba teraz ich największa gwiazda, czasami jest zbyt kwiecisty w swoich tekstach, ale to chyba tak naturalnie (sądząc po filmikach na których coś gada). Cross i 9kier bardzo spoczko, pierwszy lubi jakieś bijatyki w które gra 5 osób na świecie, a druga umie w przygodówki i w tej kwestii w polskiej prasie ufam jej najbardziej. Mają też paru gości, których opinie i gust zupełnie mi nie leżą (coś jak HIV, Kali i Monika w PE - AAA, pif-paf/kref/młócka, grafa=goty).

Ninho to poki co kojarze bardziej z publicystyki. Moim zdaniem calkiem solidna. Berlin racja, dobry herbatnik byl. Papkin jest bardzo spoko ale to taki Family Guy - trzeba znac popkulture do ktorej sie odwoluje bo inaczej ciezko moze byc ze zrozumieniem. Corss to dla mnie Kali tylko w temacie niszowej japonszczyzny, praktycznie co gierka z tego gatunku to 9+/10. 9kier jest po prostu ok ale ma jedna wade, ktorej nie moge przeskoczyc - jej opisy dokladnie tego co dzieje sie na ekranie gry, czesto w zapowiedziach i czesto o mechanizmach (bufuje mojego orka czarem ziemi z +7 do gambitu nieodwracalnosci i ustawiam w 2 szeregu zeby runa ksunno zmerdzowala sie z perkiem dzikie zeby ale niestety komputer trafluje druzyne wywern do siodmego poziomu dzieki uwadze skupinia co powoduje negatywne statusy na planszy, itd.)

 

Krigore to praktycznie tylko fpsy. Kiedys mial duzo kwiecistych porownan per recenzja, ale chyba go utemperowali bo teraz jak jest jedno to juz jest duzo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...