Skocz do zawartości

metalcoola

Dawne (i dzisiejsze) pisma o grach poza PE (PSX Fan, P+, OPSM, i inne)

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, pajgi napisał:

Co do takiego mocno świeżego narybku, to póki co ten ninho i ktoś tam jeszcze mnie nie zachwycają, mam wrażenie, że próbują oceniać pod ... publiczkę. Berlin był kozak, nie bał się skrajnych opinii, ale zazwyczaj stosował solidną argumentację. Papkin, to chyba teraz ich największa gwiazda, czasami jest zbyt kwiecisty w swoich tekstach, ale to chyba tak naturalnie (sądząc po filmikach na których coś gada). Cross i 9kier bardzo spoczko, pierwszy lubi jakieś bijatyki w które gra 5 osób na świecie, a druga umie w przygodówki i w tej kwestii w polskiej prasie ufam jej najbardziej. Mają też paru gości, których opinie i gust zupełnie mi nie leżą (coś jak HIV, Kali i Monika w PE - AAA, pif-paf/kref/młócka, grafa=goty).

Ninho to poki co kojarze bardziej z publicystyki. Moim zdaniem calkiem solidna. Berlin racja, dobry herbatnik byl. Papkin jest bardzo spoko ale to taki Family Guy - trzeba znac popkulture do ktorej sie odwoluje bo inaczej ciezko moze byc ze zrozumieniem. Corss to dla mnie Kali tylko w temacie niszowej japonszczyzny, praktycznie co gierka z tego gatunku to 9+/10. 9kier jest po prostu ok ale ma jedna wade, ktorej nie moge przeskoczyc - jej opisy dokladnie tego co dzieje sie na ekranie gry, czesto w zapowiedziach i czesto o mechanizmach (bufuje mojego orka czarem ziemi z +7 do gambitu nieodwracalnosci i ustawiam w 2 szeregu zeby runa ksunno zmerdzowala sie z perkiem dzikie zeby ale niestety komputer trafluje druzyne wywern do siodmego poziomu dzieki uwadze skupinia co powoduje negatywne statusy na planszy, itd.)

Krigore to praktycznie tylko fpsy. Kiedys mial duzo kwiecistych porownan per recenzja, ale chyba go utemperowali bo teraz jak jest jedno to juz jest duzo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pixel ma swoj portal? oO Co sie stalo z ich forum?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Widocznie forum im nie siadło. Taka stronka w formie bloga moim zdaniem lepsza. Dobrze wiedzieć że mają coś takiego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 27.11.2017 o 09:35, grzybiarz napisał:

Fajnie sie czyta na telefonie. Dobry layout mobilny  + ciekawe teksty.

W sumie. Szkoda, ze niektore to przedruki z papieru.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Shiet, ta ich stronka się w ogóle nie przyjęła.
http://pixelpost.pl/pocztowki-z-ostatecznej-granicy-1/#comment-563
Ostatnie komentarze 7 dni temu. Na kibelku dobrze się czyta te teksty, prawie jakbym czytał gazetę, tyle że nawet wygodniej. A tu tak małe zainteresowanie. Ciekawe, czy w sprzedaży również spadek, względem roku poprzedniego :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No ale chyba o popularnosci strony to komentarze nie swiadcza? Eurogamer.pl tez ma po gora 5 na newsa. Z kolei zobacz ile jest komentow i jaki poziom prezentuje ppe. Zreszta dobrze wiesz, ze wszyscy skupieni wokol Pixela siedza na secret levelu. Miedzy innymi tez z faktu, ze dzis dla ludzi fb > fora zdechlo pixelowe forum.

A propos. Jak tam sie ma nowe forum ppe?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ktoś jeszcze Pixela czyta? Dajcie znać czy ten artykuł o bossach wart uwagi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dzień dobry, 

Twój kod promocyjny umożliwiający bezpłatny dostęp do 33 numeru miesięcznika Pixel w wydaniu cyfrowym to: ke8gyt 

Magazyn PIXEL w wydaniu cyfrowym można przeglądać za pomocą aplikacji w przeglądarce www oraz na urządzeniach mobilnych z systemem Android lub iOS. 

Raz kupiony/aktywowany numer magazynu, można czytać na wszystkich posiadanych przez siebie urządzeniach, pod różnymi, obsługiwanymi przez nas systemami. 

Aby czytać magazyn na urządzeniach z systemem Android oraz iOS, niezbędne jest pobranie i zainstalowanie odpowiedniej aplikacji. 

Aby przeglądać magazyn w przeglądarce www, należy udać się pod ten adres: http://pixel.embuk.pl/ 

Kod promocyjny, po zalogowaniu, można aktywować pod adresem: http://pixel.embuk.pl/user/profile/promocodes
Pełna instrukcja aktywacji kodów promocyjnych oraz adresy aplikacji dla systemów Andoid i iOS znajdują się tutaj: http://pixel-magazine.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=279 

Pozdrawiamy
Redakcja Miesięcznika Pixel
  • Plusik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A co to, Pixel wprowadził oceny od 1 - 100? W dodatku tak nierówne jak np. 58 dla World of Final Fantasy, a 57 dla Nine Parchments...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja nawet nie wiem bo czekam jeszcze na swój egzemplarz. :yao: tzn nie mam tego za złe nikomu, bo jeszcze poprzedni numer nie skończony, liznąłem tylko. Czas zapitala nieźle.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem 20 numerow w plecy ale brak ocen to byl jeden z lepszych pomyslow na pismo jaki mieli. Kierunek mainstrem [*].

• WTF 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Odkopałem z piwnicy jakieś neoplus sprzed 17 lat. Nie powiem, fajna sprawa - tona newsów ze świata sprzętu i gier, reportaże z konferencji. Podjarka.

Ale za to recenzje, no czasem beka. Czytam reckę Wild Arms 2, w której recenzent pięknie spoileruje zawartość drugiego dysku, żaląc się na sztucznie przedłużaną fabułę. To byli czasy, nie to co bezduszny gamespot dziś.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nigdy nie czytalem neo ale juz ktorys raz slysze, ze spoilery byly na porzadku dziennym.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

26231725_10156209353926042_6279625990976

Weź udział w naszych badaniach rynku!
Spotkaj się z nami i powiedz, co sądzisz o CDA. Kupujesz magazyn regularnie lub chociaż od czasu do czasu? A może kupowałeś/aś, ale już tego nie robisz? Podziel się swoją opinią! Na nasze zlecenie Instytut Brandquest Media organizuje badanie CD-Action w Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Radomiu, Kielcach, Warszawie, Częstochowie i Wrocławiu. Jeśli mieszkasz w którymś z tych miastach lub w ich okolicy, wyślij nam swoje zgłoszenie.
Spotkania przyjmą formę trzygodzinnej dyskusji o piśmie w kilkuosobowych grupach i odbędą się w godzinach popołudniowych w pierwszej połowie lutego. Każdy, kto weźmie w nich udział, w zamian za poświęcony czas otrzyma 200 złotych.
Jesteś chętny? Wyślij swoje imię i nazwisko, miejsce zamieszkania, wiek i numer telefonu w mailu na adres rekrutacja@cdaction.pl, wpisując w temacie wiadomości "Badania".
Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 24 stycznia.
Liczba miejsc jest ograniczona, więc w przypadku dużej liczby zgłoszeń zastrzegamy sobie możliwość zaproszenia na spotkanie tylko wybranych osób.

200 zł za ankiete rozdajom.

Badają rynek, ciekawe czy ze względu na spadek sprzedaży? 
Ciekawe, czy poza PE, Pixele, CDA, będzie jeszcze jakieś nowe pisemko o gierkach?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

3h? xD W grupach? xDDD

Ciekawe co beda badzac. Rzuca jeden darmowy egzemplarz na podloge i beda patrzec jak sie ludzie zabijaja?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chyba się tam zgłoszę, wyjdę na środek i powiem że pismo które daje Okami 7/10 to gów.no i syf. I żeby sobie wsadzili te 200zł.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gdyby nie stał za tym bogaty wydawca, czyli Bauer i gdyby nie dodawali płyty z nawet niezłymi pełniakami za grosze, to już dawno by to padło. Tych wypocin czytać się nie da, czerstwy "humor" (?), dyrdymały, spoilery w recenzjach (polecam recenzję Resident Evil VII). Kur.wa, kolesie wiążą nadzieję z MGS Survive... :D Ach szkoda gadać, szkoda strzępić ryja.

Co kondycji prasy w Polsce, nie tylko growej. Dla prasy jest miejsce i jest na nią zapotrzebowanie i nie - to nie jest przeżytek. Natomiast jej słaba kondycja wynika po prostu z sytuacji, mentalności i poziomu czytelnictwa w tym kraju oraz ogólnego zde.bil.nienia tego społeczeństwa w skali makro. W innych krajach jest spory wybór magazynów o grach i mają one stałych czytelników, nie mówiąc o prasie społeczno-gospodarczej. Ale to już jest temat na inną dyskusję.

• Plusik 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta