Skocz do zawartości

Dawne (i dzisiejsze) pisma o grach poza PE (PSX Fan, P+, OPSM, i inne)


Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Be_
W dniu 11.01.2018 o 17:33, aux napisał:

Chyba się tam zgłoszę, wyjdę na środek i powiem że pismo które daje Okami 7/10 to gów.no i syf. I żeby sobie wsadzili te 200zł.

Oceniali ten remaster HD HD? Prawidlowa ocena za te fuszerke. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

@Rayos co Ty... Pixela już się naczytałeś, że sprzedajesz kolekcję?

 

A poniżej foto z pierwszego numeru PSX Fana 1/98, wszystko dzięki @auxowi, który poinformował mnie o dostępności pisma na Allegro:)
IMG_1511.jpg

Te opisy postaci... "lubi rady matki, nie lubi okłamywać innych" :obama: to chyba z instrukcji obsługi brali.

A z PSX Fanem, widzę, że brakuje mi jeszcze:

5 /1998
1 3/1999
6 10 11/2000
1 2 4 5/2001

Widzę, że gościu ma ten 5/1998 ale nie będę już domawiał. I tak wyszło małe zamieszanie, bo jeden z brakujących numerów, okazało się, że miałem w piewce. 

Edytowane przez grzybiarz
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, grzybiarz napisał:

@Rayos co Ty... Pixela już się naczytałeś, że sprzedajesz kolekcję?

 

no jak widać (numery 1-23) to już od dawna nie kupuję PIXELA :lapka: czasu nie ma na czytanie kilku magazynow, ksiazek, grania w gierki i jeszcze ogarniania sobie wolnego czasu, więc z czegoś trzeba było zrezygnować, a ostatnio znalazłem je w szafie i pomyślałem, że sprzedam :potter: 

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry, 

Twój kod promocyjny umożliwiający bezpłatny dostęp do 35 numeru miesięcznika Pixel w wydaniu cyfrowym to: qtLUrZ 


Magazyn PIXEL w wydaniu cyfrowym można przeglądać za pomocą aplikacji w przeglądarce www oraz na urządzeniach mobilnych z systemem Android lub iOS. 

Raz kupiony/aktywowany numer magazynu, można czytać na wszystkich posiadanych przez siebie urządzeniach, pod różnymi, obsługiwanymi przez nas systemami. 

Aby czytać magazyn na urządzeniach z systemem Android oraz iOS, niezbędne jest pobranie i zainstalowanie odpowiedniej aplikacji. 

Aby przeglądać magazyn w przeglądarce www, należy udać się pod ten adres: http://pixel.embuk.pl/ 

Kod promocyjny, po zalogowaniu, można aktywować pod adresem: http://pixel.embuk.pl/user/profile/promocodes
Pełna instrukcja aktywacji kodów promocyjnych oraz adresy aplikacji dla systemów Andoid i iOS znajdują się tutaj: http://pixel-magazine.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=279 



Pozdrawiamy
Redakcja Miesięcznika Pixel

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 26.02.2018 o 15:02, grzybiarz napisał:

@Rayos co Ty... Pixela już się naczytałeś, że sprzedajesz kolekcję?

 

A poniżej foto z pierwszego numeru PSX Fana 1/98, wszystko dzięki @auxowi, który poinformował mnie o dostępności pisma na Allegro:)
IMG_1511.jpg

Te opisy postaci... "lubi rady matki, nie lubi okłamywać innych" :obama: to chyba z instrukcji obsługi brali.

A z PSX Fanem, widzę, że brakuje mi jeszcze:

5 /1998
1 3/1999
6 10 11/2000
1 2 4 5/2001

Widzę, że gościu ma ten 5/1998 ale nie będę już domawiał. I tak wyszło małe zamieszanie, bo jeden z brakujących numerów, okazało się, że miałem w piewce. 

 Ten opis Jina to jak odpowiedź człowieka ziarno do balona xD

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Musze pochwalić nowy numer cd action. Wrócił po latach gamewalker,  fajny urodzinowy numer. Felietony wszystki mi podpasowały (dowiedziałem się kto to logan - tak jestem tak stary że za youtube nie nadążam), recenzje też ciekawe z tym że mam uwagę do recki kingdom come. Gra testowana na bieda ps4 i pc. Nikt nawet nie potestował na koksie. Do tego dla okładkowwych zboczeńców idealny numer z fajną okładką bez 100 linijek tekstu

042018.jpg

 

Mam nowy numer pixela, psx extreme i cd action. Cd Action prawie w 100 % już przeczytany a psx i pixel jakoś nawet w 10 % nie ruszone. Siadł mi ten numer :)

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Mi ten tekst o jutubie zupełnie nie siadł, czułem się jak stary człowiek czytający wypracowanie swojego nastoletniego syna. Podobał mi się za to Papkin piorący brudy polskiej branży (to już kolejny tekst z tego cyklu). Może nie jest to najlepsza śledcza robota, ale jak na pisemko o gierkach dosyć odważna.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, pajgi napisał:

Mi ten tekst o jutubie zupełnie nie siadł, czułem się jak stary człowiek czytający wypracowanie swojego nastoletniego syna. Podobał mi się za to Papkin piorący brudy polskiej branży (to już kolejny tekst z tego cyklu). Może nie jest to najlepsza śledcza robota, ale jak na pisemko o gierkach dosyć odważna.

Papkin to teraz mój ulubiony felietonista w cda.  We wspominkowym artykule ludzie z branży i byli pracownicy o cda. Dobry był ból dupy jednego dewelopera że najniższe oceny ich gry dostały w cda :) A koso napisał że do tej pory pamięta wirusa na płycie z unreal.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, pajgi napisał:

Mi ten tekst o jutubie zupełnie nie siadł, czułem się jak stary człowiek czytający wypracowanie swojego nastoletniego syna. Podobał mi się za to Papkin piorący brudy polskiej branży (to już kolejny tekst z tego cyklu). Może nie jest to najlepsza śledcza robota, ale jak na pisemko o gierkach dosyć odważna.

Co napisalil?

 

Felietony w cda bija na głowe te z PE

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Chciałbym  Extrima w wydaniu takim jak Pixel, albo CDA. GRUBE pismo, GRUBA okładka, GRUBE kartki, spore artworki w recenzjach (stronicowe). Tylko pewnie cena by wskoczyła.

Pamiętam jak kiedyś w extrimie pojawiały się wielkie artworki i długie recki, to ludzie się wkurzali że płacą te 6,99 za 100 stron i chcą je mieć po brzegi wypchane tekstem, a nie obrazkami.

Odnośnik do komentarza

Wiem że już spadli z papierem, tak tylko mówię, że chętnie bym zobaczył PE tak wydane.

Kiedyś zrzucę Extrima z pdfa, tutaj:
http://allegro.pl/foto-album-foto-ksiazka-a4-pion-do-96-str-prestige-i6661296238.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=Y2FtcGFpZ24AMTQ2ODIyNDcAMTkzMDMyAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=36cbe5da-e00e-4f0b-9b23-3d32044ed738

Ale to poczekam może na jakiś jubileusz, typu 250 numer. Albo swój pierwszy kupiony numer z kwietnia '99, tyle że tutaj jakość trochę zasysa. A redakcja nie posiada praw do tamtych numerów:/

---

Z innej beczki, zamówiłem brakujące PSX Fany:

1/99 3/99 11/2000 1/2001 2/2001 5/2001

Piąty numer to ostatni jaki wyszedł (tak mi sięwydaje), ciekawe, czy gdzieś to opisali, że to ostatni numer, czy po prostu przestali się ukazywać?

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

W tamtych czasach znikali bez słowa.  Podobnie było z PlayStation Plus (potem PlayerStation Plus),  które upadło niedługo po tym jak kilku redaktorów celowo działałało na niekorzyść wydawnictwa,  nie podsyłając tekstów i zostali wyrzuceni.  Co ciekawe Pablo i Mashter pisali potem do Ekstrima. 

 

PS+ mieli zawsze najlepsze opisy,  potem z PSX Fanem mieli o to wojnę,  że kopiują ich teksty. 

Odnośnik do komentarza

Doszły kolejne PSX Fany:

IMG_1548.jpg

 

I tu wstęp z jakiegoś starego numeru z opisem do MGSa:

IMG_1546.jpg

Szkoda, że bokiem, ale jak widać, pod koniec pierwszego akapitu, musieli podkreślić, że konkurencja to ma opisy z neta, a oni są super.

I w sumie dziś doszedł mi ten ostatni numer PSX Fana i nie ma nic, żadnego tekstu zapowiadającego koniec. Ale pamiętam że chyba 2 numery wcześniej, napisali jakiś list otwarty do ludzi z PlayStation Plus/PlayerStation Plus.

 

Brakują mi jeszcze 3 numery i mam komplet PSX FANa:

6, 10/2000
4/2001

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Kur'wa, mam taki dziwny kaprys i poczytałbym takie opisy współczesnych gier. Wiem, że przestarzałe rozwiązanie i nikt już takich rzeczy nie pisze, ale jak mi wtedy podczas lektury wyobraźnia pracowała, to nic temu nie dorówna. Jak się nie miało akurat dostępu do danej gry, to szczyl czytał opis i wyobrażał sobie, że samemu gra xd

Ech, czasy. Teraz nie ma czasów.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Stawiam, że po jednej stronie odpaliłbyś jutuba, żeby zobaczyć jak faktycznie wygląda ta gierka.

 

Oczywiście z dużym sentymentem wspominam te czasy i jak zamiast grać czytałem o grach, ale jak by mnie ktoś wtedy zapytał czy jednak nie wolę sobie zagrać, to zapewniam, że nie powiedziałbym mu "nie, wolę jak mi wyobraźnia pracuje". Najlepsze było robienie listy gier które chciałbym mieć na podstawie ich okładek z reklam sklepów wysyłkowych. "150 zł za grę, hmmm... ile to lat zbierania kieszonkowego?" 

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Kmiot napisał:

Kur'wa, mam taki dziwny kaprys i poczytałbym takie opisy współczesnych gier. Wiem, że przestarzałe rozwiązanie i nikt już takich rzeczy nie pisze, ale jak mi wtedy podczas lektury wyobraźnia pracowała, to nic temu nie dorówna. Jak się nie miało akurat dostępu do danej gry, to szczyl czytał opis i wyobrażał sobie, że samemu gra xd

Ech, czasy. Teraz nie ma czasów.

Ja bym kupił takie pismo. Wydawane jak kiedys poradnik, na powiedzmy raz na kwartał, z opisami gier pokroju Bloodborne, Soulsy, Nioh. Mogły by byc poradniki do platyn.

 

No ale to ja i pewno 10 innych ludzi

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.