Skocz do zawartości

pitu pitu preorderowe, nocne czuwanie przy paczkomacie, stalking kuriera


Colin

Rekomendowane odpowiedzi

"Etykieta wysyłkowa UPS została wygenerowana. Status monitorowania wraz z planowanym terminem doręczenia zostanie zaktualizowany gdy przesyłka dotrze do placówki UPS.  "  <- takie coś w moim statusie przesyłki z empiku. Nie chcę was martwić ale to  może oznaczać że empik dopiero jutro faktycznie wyśle a na razie ups wygenerował dla klienta list przewozowy :)  Dla porówniania 2 książki zamówione w niedziele na empik com już ok 22 miały status w doręczeniu i są w wolce kosowskiej :)

Odnośnik do komentarza

Drugi! :D 

71ck4lvxca9a_t.jpg

Jeszcze zaszedłem przed odbiorem do Tesco po prowiant :D Chciałem zacynić i zapamiętać kod odbioru, ale z tego podniecenia zapomniałem i jednak musiałem wyjąć telefon z kieszeni i przepisać kod i całość operacji - odbiór paczki trwał aż minute i 15 sekund, a można to zrobić nawet w 17 sekund.

PS. Ale długo się instaluje :( 

Odnośnik do komentarza

Miałem brać wersję na xboxa ale o dziwo pod koniec czekania nagle okazało się jak to powiedzieli "z błędów logistycznych wersja na konsole xbox 360 będzie sprzedawana od 9 rano".Nie wiem czemu empik dopiero po północy to powiedział a szkoda mi było wracać z pustymi rękoma więc wybrałem wersję na ps3.Najlepsze jest to że w kolejce było z 50 osób z czego po okazaniu się że sprzedają tylko na ps3 wyszły może z 3-4 osoby,

Odnośnik do komentarza

Drugi! :D 

 

71ck4lvxca9a_t.jpg

 

Jeszcze zaszedłem przed odbiorem do Tesco po prowiant :D Chciałem zacynić i zapamiętać kod odbioru, ale z tego podniecenia zapomniałem i jednak musiałem wyjąć telefon z kieszeni i przepisać kod i całość operacji - odbiór paczki trwał aż minute i 15 sekund, a można to zrobić nawet w 17 sekund.

 

PS. Ale długo się instaluje :(

Ile ci te baterie trzymają w padzie? Bo kupiłem blister i nie wiem czy nie będzie mało :D

Odnośnik do komentarza

Pierwszy raz byłem na nocnej premierze, nie spodziewałem się takiego tłumu. Magia DŻITIEJV

 

(pipi)A DODAŁBYM ZDJĘCIA ALE MI JE OBRACA GDY UPLOADUJE 

 

NIE WIERZĘ OBOK MNIE LEŻY KONSOLKA I TAM INSTALUJE SIĘ GTA JUTRO RANO DO PRACY ALE WY.(pipi)ANE WITA MNIE LOS SANTOS AŻ SIĘ OBSRAM NA MIĘTOWO

 

JAKOŚ WSTANĘ ELO 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jednak nie wytrzymałem i przeszedłem się po pracy. Byłem gdzieś tak o 00:30 pod empikiem, zbliżając się do salonu słyszę paru gościu i zza rogu zaraz 3 wyszło. Nic to idę dalej, a tam jakoś tak pusto. Wchodzę do marketu, a tam 2 ochroniarzy, kilku pracowników empiku i ...  i nikogo więcej! Pusto w salonie, a na mnie wszyscy patrzyli się jak na jakiegoś idiotę że w nocy po gierki przychodzi. Podbija do kasy, mówię że mam pre ordera to gościu poszedł zobaczyć czy doszła paczka. Oczywiście się okazało że jeszcze nie ma i muszę przyjść rano :/ A na półkach leżało pełno pudełek na ps3 i x'a. Próbowałem ich przekonać żeby wydali mi którąś kopię to się nie dali przekonać. No nic będzie trzeba rano wstać i jechać jeszcze raz :/

Odnośnik do komentarza

Czy ktos ma podobny problem z wersja cyfrowa? :(

"material niedostepny przed data rozpoczecia"

 

Jak wchodze na ps store i klikam na gta to mnie wywala na glowna strone store :confused:

(pipi)A

Miałem to samo. Musisz wejśćw historie transakcji,wybierze to gdzie bylo gta,anuluj zamowienie przedpremierowe i kup raz jeszcze. Nie sciągneło ci kasy podczas pierwszej próby zakupu. Inaczej Ci nie pójdzie.

Edytowane przez bolek456
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.