Skocz do zawartości

pitu pitu preorderowe, nocne czuwanie przy paczkomacie, stalking kuriera


Colin

Rekomendowane odpowiedzi

Szczecin.Preorder w RTV Euro anulowałem.Nie dość że drożej to do odebrania jutro po 14,a ja będę w pracy do 21.W Realu cena 199,ale może będą ok.12.Kupiłem pół godziny temu w Empiku za 199,99.Ta cena jest tylko w dniu premiery.Mówię do ekspedientki przy kasie:''To jest wiekopomna chwila,wie pani ile czekałem na tą grę?'',zaczęła się śmiać.Jest fajna promocja,można wyrwać V za 59,99 przy odsprzedaniu dwóch gier z listy:AC 3,Bioshock I.,Dead Island R.,DmC,Far Cry 3,GoW Judgment,GoW Wstapienie,Hitman Rozgrzeszenie,Metro LL,Rayman Legends,Remember me,RE Revelations,WRC 3.Lub za 79,99 przy odsprzedaniu jednej z gier:Diablo 3,Lost Planet 3,Saints Row 4,Splinter Cell:Blacklist,The Burau XCOM,Last of Us.Do 24.09 lub do wyczerpania zapasu.Miłego grania,ja odpalam GTA V,nareszcie!!!

Odnośnik do komentarza

ja już w domu, Mesjasz nawet dość szybko się instaluje. chwilę przed dziesiątą na starówce przed empikiem było jakieś 10 osób. preordery w pudełkach normalnie wydawali, nie wiem jak z tym zamawianymi przez neta

 

zaraz muszę wyjść, mam nadzieję, że za niecałą godzinę będę w domu :confused:

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Jak ja się znam na DPD to zaraz sie ubieram i lecę na sklepy a kurier jutro pocałuje klamkę...poczekam do 14 może jednak sie uda  :confused:

No tak ale pisze na stronei DPD ze wydano kurierowi ? Jak pisze to gierke dzisiaj masz. Jak nei pisze to gierke masz jutro bo kurier jej nei zabrał bo zapomniał albo hux wie co.

Odnośnik do komentarza

Dobra teraz zgłupiałem zaktualizowało mi śledzenie przesyłki i teraz wygląda to tak:

 

 

Lp. Nazwisko Data Godzina Opis Stacja
1 Linehaul: przyjęcie 17/09/2013 10:22:28 Przesyłka wchodząca do sortowni RZE
2 Wydanie paczki kurierowi 17/09/2013 09:46:40 Przesyłka wychodząca z sortowni
3   16/09/2013 19:37:17 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2
4 Utworzenie kwitu SOA 16/09/2013 19:32:25 Przesyłka odebrana przez kuriera

 

 

Wydali paczkę o 9:46 i wróciła do sortowni wtf system sie zbugowlal czy jak? a na infolinie sie nie dodzwonię za pytonga

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Dobra teraz zgłupiałem zaktualizowało mi śledzenie przesyłki i teraz wygląda to tak:

 

 

Lp. Nazwisko Data Godzina Opis Stacja
1 Linehaul: przyjęcie 17/09/2013 10:22:28 Przesyłka wchodząca do sortowni RZE
2 Wydanie paczki kurierowi 17/09/2013 09:46:40 Przesyłka wychodząca z sortowni
3   16/09/2013 19:37:17 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2
4 Utworzenie kwitu SOA 16/09/2013 19:32:25 Przesyłka odebrana przez kuriera

 

 

Wydali paczkę o 9:46 i wróciła do sortowni wtf system sie zbugowlal czy jak? a na infolinie sie nie dodzwonię za pytonga

Przesyłka wyszła z sortowni z jednego miasta ( Warszawa?) i trafiła do sortowni w innym mieście (Rzeszów?) . Ale skoro jeszcze nie wydana kurierowi to dzisiaj nie dostaniesz chyba ze wybierzesz się osobiście .

 

W Empiku w Galeri Krakowskiej schodzą dosyć szybko. Dziwna organizacja bo miałem preodera a powiedzieli mi że mogę wziąć z półki. Saturn 219zł . Empik 199zł ale jest normalna cena 259,99zł więc pewni od jutra bedzie taka. Po południu może braknąć w empikach  

Edytowane przez Suboshi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...