Skocz do zawartości

pitu pitu preorderowe, nocne czuwanie przy paczkomacie, stalking kuriera


Colin

Rekomendowane odpowiedzi

No ja też czekam na kuriera z DPD - nie mam do nich za grosz zaufania, bo już kilkukrotnie się nadziałem, ale na muve.pl za późno złożyłem zamówienie na edycje specjalną :/ Kilka dni później chciałem zamówić jeszcze raz z dostarczeniem do paczkomatu, to mi facet na infolinii powiedział, że sprzedali już cały nakład edycji specjalnych i czekam jak ten frajer...

 

Ale pocieszające jest to, że w statusie kurier ma już przesyłkę i czekam... i czekam...

Odnośnik do komentarza

Krótka relacja z zakupu w czasie instalowania GTA5 :D

 

- kupiłem w stacjonarnym Empiku parę minut po 10:00, raczej bez problemów z dostępnością (stał spory stos GTA) 199zł

- nie zdarzyłem dobrze przyjrzeć się działowi z grami jak kobieta koło kasy zawołała mnie "pan po GTAV? jak tak to zapraszam do kasy" xd

- pierwszy pytanie "zamawiał pan z preordera?" w tym momencie miałem mikrozawał bo myślałem że maja kopie tylko dla preorderowców ale na szczeście nie :)

- dostałem do tego jakieś plakaty GTA V zawinięte jeszcze nie otwierałem, nie wiem czy to standard w każdym sklepie

- DLC na Atomic jest

 

Także jak coś polecam Empik w tej sprawie :D

Edytowane przez VerB_
Odnośnik do komentarza

Jak ktoś zamawiał z gram.pl to było małe zamieszanie ponieważ system do dzisiaj informował, że paczka jest przygotowywana do wysyłki, jeśli potrzebujecie numer przewozowy to wystarczy napisać do nich maila (wysyłają od ręki). Korzystają z DB Schenker i muszę powiedzieć, że wszystko elegancko. DPD, DHL, UPS itp normalnie do mnie dociera zwykle o 15 albo 16 a dzisiaj paczka już o 12.00 u mnie w domu :). Także stay calm! 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...