Skocz do zawartości

pitu pitu preorderowe, nocne czuwanie przy paczkomacie, stalking kuriera


Colin

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra pany to Wy tu siedźcie jak na szpilkach, a ja mam lepszy plan - idę się umyć i w kimę do wieczora (muszę się porządnie wyspać żeby starczyło mi sił na caluteńką noc szarpania, od jutra tydzień urlopu już jest zaklepany, chyba będę grał nocami - najlepszy klimat do grania jest wtedy, a w dzień będę spał), wstanę sobie gdzieś tak o 21, poczytam forum i popędzę o północy do paczkomatu :)

Edytowane przez popiol
Odnośnik do komentarza

Nie strasz (pipi)a.

To chyba wynika z profilu paczkomaty.pl ja np mialem tam ustawione dwa inne paczkomaty niz wybrany na bajana wlasnie. On jest nowy w miare. Czasem sprzedawca krzysta wlasnie z tego profilu a nie z tego co wybierasz i problem jest jak to sie rozni.

Odnośnik do komentarza

MM zaprasza po odbiór jutro. Chyba trzeba będzie jednak się do Empiku przejechać w nocy.

 

A właśnie, Kurzy ściemnił mi, że ma być 219zł na premierę w Empiku - wcale nie, bo 199zł ^^

 

podobno za 199zł masz jak zamówisz u nich na stronie i odbierzesz osobiście, a jak bez tego to za 269zł, tak mi mówiła babka jak się pytałem dzisiaj, zresztą nie wiem czy w ogóle miała pojęcie o czym mówi jeśli nawet rozkminiała przez 5min jak się pisze grand theft auto co by sprawdzić tą oferte w komputrze

Odnośnik do komentarza

 

MM zaprasza po odbiór jutro. Chyba trzeba będzie jednak się do Empiku przejechać w nocy.

 

A właśnie, Kurzy ściemnił mi, że ma być 219zł na premierę w Empiku - wcale nie, bo 199zł ^^

 

podobno za 199zł masz jak zamówisz u nich na stronie i odbierzesz osobiście, a jak bez tego to za 269zł, tak mi mówiła babka jak się pytałem dzisiaj, zresztą nie wiem czy w ogóle miała pojęcie o czym mówi jeśli nawet rozkminiała przez 5min jak się pisze grand theft auto co by sprawdzić tą oferte w komputrze

 

2dqsqja.jpg

 

Dobrze mówisz, nie zna się.

Odnośnik do komentarza

A ja już więcej zakupów w muve robił nie będę. Nie otrzymałem żadnego maila z informacją o nadaniu paczki a tym bardziej z jej numerem. Zadzwoniłem na ich śmieszną infolinię ( 2 razy bo za pierwszym razem po min rozmowy konsultant się rozłączył ) i dowiedziałem się, że niby paczka została już wysłana. Dziadostwo i tyle. Zobaczymy czy jutro coś przyjdzie.. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...