Skocz do zawartości

GTA V - co wam się nie podoba?


Rekomendowane odpowiedzi

Standardowo brak prawidłowych reakcji służb typu karetka, dzwonisz, a oni po drodze więcej osób przejadą niż dotrą do konkretnego delikwenta :D. Miałem też sytuację że zostawili ratownika na miejscu i odjechali. Wiem, czepiam się bo sam pracuję w pogotowiu ale miło by było jakby delikwenta zabrali na nosze i normalnie odjechali :)

Odnośnik do komentarza

Ciekawe kiedy jakiś patch? Przy premierze bodajże Mortala 9, patch pobrał się przy pierwszym uruchomieniem. Małe minusy:

- brzydkie tekstury witryn sklepowych

- spadek animacji :(

- brak radia vrock, albo podobnego

- model jazdy aut mi nie pasuje, na zakrętach wciskam gały dla bullet time'a

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

W 4 drifty wychodziły nawet żelazkiem. W 5 musisz mieć dopakowaną furę (uwielbiam audi a8 albo jaguara - sportowe 5 drzwiowe limuzyny), żeby miała moc, jak w realu. Jakimiś kombiakami czy sedanami możesz co najwyżej stracić przyczepność i ją po chwili odzyskać "niby drift" ;)

Odnośnik do komentarza

Model jazdy mi się nie podoba, jedynie terenówkami i suvami się spoko jeździ. Jazda quadem i motocyklami jest na poziomie Just Cause 2, zero frajdy z jazdy.

 

Ponadto kamera za autem jest zbyt nisko i jakoś dokucza mi słaba widoczność przy jeździe po mieście poprzez cienie i błyszczące elementy. Próbowałem regulować jasność, ae nie wiele to dało.

Odnośnik do komentarza

I tak jak pisałem albo raczej narzekałem na model jazdy i uszkodzenia pojazdów przed premierą (niektórzy nie potrafili przyjąć tego do wiadomości no bo to przecież GTA V) tak też jest i każdy przekonał się o tym na własne oczy wiec nie trzeba tu nic dodawać ale z wielkim trudem udało mi się to przeboleć i śmiga się bardzo przyjemnie chociaż nie ma mowy o takiej frajdzie z bezcelowej jazdy jak w GTA IV :)

 

Ktoś pisał o dobrej stacji rockowej a przecież jest stacja Los Santos Rock Radio i bardzo klimatycznie się przy niej sunie i chociażby tego przy okazji wycieczki na Górę Chilliad nie zapomnę: 

 

Edytowane przez EvilGucio
Odnośnik do komentarza

Typowo GTAowe głupoty, jak wyjmowanie z kieszeni broni, wychodzenie z więzienia po pół dnia, czy ganianie z bazooką po ulicy jakby niby nic. Nie wspomnę o psach, które mają nas gdzieś do momentu aż ich zahaczymy albo kogoś tkniemy. Wolałbym system broni z MP3.

hahaha aleś wymyślił :D

Odnośnik do komentarza

Nie wiem... zjecie mnie, tym bardziej, ze w gre jeszcze nie gralem, ale z filmikow oceniam, ze minusem gry jest to, ze to juz tylko kolejne gta. Te misje i sposob ich ukonczenia, ten humor, scenki wyrzucania ludzi z ich samochodow...

Ta gra jest piekna, dalej bawi na maksa a lokacje w tej czesci to arcydzielo ale zaczyna mi sie to odrobinke, ciut ciut przejadac. Moze R* powinno pomyslec nad jakims utrudnieniem. Tak jak ktos wspomnial o tym lataniu z bazooka po miescie jakby to byly wakacje. Moze wiecej konsekwencji z lamania prawa drogowego( nie wiem- fotoradary? ;P) moze dostep do wiekszej ilosci budynkow? Cokolwiek. Jak na razie GTA V= GTA SA+ GTA IV imo

Odnośnik do komentarza

Model jazdy mi się nie podoba, jedynie terenówkami i suvami się spoko jeździ. Jazda quadem i motocyklami jest na poziomie Just Cause 2, zero frajdy z jazdy.

 

Ponadto kamera za autem jest zbyt nisko i jakoś dokucza mi słaba widoczność przy jeździe po mieście poprzez cienie i błyszczące elementy. Próbowałem regulować jasność, ae nie wiele to dało.

 

Opcje -> Grafika -> Wysokość kamery...

Jedyny minusik dla mnie  to model jazdy do przyzwyczajenia,celownik mogłbybyć wiekszy,

Graficzne pierdoły odpadaja bo gra jest tak przyjemna w odbiorze,że nie zwracam na to uwagi.

 

Opcje -> Grafika -> Styl celownika czy jakoś tak

 

Weźcie trochę poszukajcie zanim zaczniecie narzekać :P.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem... zjecie mnie, tym bardziej, ze w gre jeszcze nie gralem, ale z filmikow oceniam, ze minusem gry jest to, ze to juz tylko kolejne gta. Te misje i sposob ich ukonczenia, ten humor, scenki wyrzucania ludzi z ich samochodow...

Ta gra jest piekna, dalej bawi na maksa a lokacje w tej czesci to arcydzielo ale zaczyna mi sie to odrobinke, ciut ciut przejadac. Moze R* powinno pomyslec nad jakims utrudnieniem. Tak jak ktos wspomnial o tym lataniu z bazooka po miescie jakby to byly wakacje. Moze wiecej konsekwencji z lamania prawa drogowego( nie wiem- fotoradary? ;P) moze dostep do wiekszej ilosci budynkow? Cokolwiek. Jak na razie GTA V= GTA SA+ GTA IV imo

 

Zabierasz sie do oceniania gry w którą jeszcze nie grałeś, litości...

 

Drażni mnie to, że gdy wjeżdżam na krawężnik auto zachowuje sie jakby zawieszenie było... Jak by w ogóle go nie było. Zawieszenie ze stali. I tak jest GOTG

Odnośnik do komentarza

Mesjasz, gotg, o(pipi)ajapyerdole - hajp jeszcze nigdy nie byl tak wielki. 

 

Czy gra faktycznie zniszczyla wszystko, czy sprostala oczekiwaniom? Czy jest innowacyjna i niszczy graficznie?

Moim zdaniem zdecydowanie nie. Ot dostalismy wiecej tego samego + 20 fps i rozmazane tekstury (zwlaszcza poza miastem, tam jest doslownie N64).

 

Zapraszam do kulturalnej dyskusji.

 

Dave Czezky, pytam jak jest.

  • Plusik 6
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.