Skocz do zawartości

GTA V - co wam się nie podoba?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Milan_

Dostęp do mapy!!!

Jak mnie wnerwia ten (niby krótki) loading po wejściu do menu i koniecznośc dodatkowego kliknięcia, żeby wejść w zakładkę mapy! Niby detal, ale mapa w tej grze to dla mnie podstawa, dostęp powinien byc błyskawiczny, na pewno dałoby sie to upchnąć pod jakiś przycisk pada.

 

to jest prawda, wolałbym już loadingi w przerywnikach niz loading do mapy, ciekawe czy mozna to zpatchowac.

 

2 sprawa w sumie nie minus tylko realia gta, rozwlaiłem sie bryką koło tamy, no to mysle "ide pozwiedzac", nie dośc ze zaden budynek mimo rozbudowania i duzej ilosci szczegółow nie krył zadnej znajdzki, to jeszcze w promieniu km znalazłem tylko łódke ktora  i tak nic sie nie dało zrobic bo tern był zamkniety tamą. Wiec musiałem ostro dreptac pieszo by znalezc jakis samochód, było ciemno, bałem się, i nie było zywej duszy.

Odnośnik do komentarza

Jest temat z opiniami i temat o tym co się nie podoba w GTA V. Temat "Jaczes i jego kryptopecetowe zapędy" można chyba zamknąć, prawda Panie moderatorze? Ciekawe, że jeszcze kilka dni temu był tak rygorystyczny co do porządku tutaj ;/.

Odnośnik do komentarza

Napewno jednym z najwiekszych minusow GTA V to nowy model jazdy, owszem idzie sie przyzwyczaic i da sie na nim grac calkiem fajnie, ale po co kombinowac bylo ze zmiana, wystarczylo podkrecic to co bylo w IV - mniejszy przechyl samochodow i twardsze zawieszenie w sportowych samochodach.

W piątce wchodzenie w zakrety jest losowe a mini cooperem jezdzi sie lepiej niz Ferrari California.

Czerpie radosc ale nie jest to to czego oczekiwalem

 

Kolejny z minusow to zniszczenia, te w IV byly lepsze i nie ma co tu wiecej dodawac.

Wystarczylo do zniszczen z IV dodac odpadajace kola i elementy z piatki i bylby to idealny model zniszczen.

 

Kamery - kamery podczas jazdy samochodem i latania samolotami sa okropne, nie lubie sztywno polaczonych ze srodkiem transportu kamer.

 

Zdecydowanie wole grac w nocy niz w dzien, podczas dnia kontrasty sa troszke przesadzone wala po oczach a do tego straszne zabki ktorych w nocy czy o zachodzie prawie nie widac.

 

To takie najgorsze moje wady.

Nalezy jednak zaznaczyc ze model jazdy jest zrobiony pod Gimbusy mimo ze gra +18.

A co do grafiki, podpunkt jest mocno naciagany bo co jak co ale gra wyglada fenomenalnie, sa miejsca w ktorych jest wiecej detali niz w TLOU a to przeciez piaskownica jest! R* magicy.

Modle sie jeszcze do mesjasza zeby wyszedl na PS4.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

a, i bwedac na tej tamie spojrzałem snajperka w dal i ktos tu chwalił ze te swiatelka w  oddali to naprawde te samochody, jasne xD

no to jest ps3 a nie ps4, po zblizeniu ruszajace sie swiatelka znikaja po porstu i ulice sa puste.

 

na ps3

Odnośnik do komentarza

a, i bwedac na tej tamie spojrzałem snajperka w dal i ktos tu chwalił ze te swiatelka w  oddali to naprawde te samochody, jasne xD

no to jest ps3 a nie ps4, po zblizeniu ruszajace sie swiatelka znikaja po porstu i ulice sa puste.

 

na ps3

 

Powiedziałem, że jak się zbliżysz, to światełka zamieniają się w samochody. Z daleka iluzja, ale z bliska przeinacza się w rzeczywistość. W GTA IV było mnóstwo światełek, a po zbliżeniu się wszystko znikała i była pusta ulica :P.

 

No i naprawdę, to są konsole z 2005/2006 roku z 512 MB RAM ;).

Odnośnik do komentarza

No ale Jaczes ma racje , nie dla każdego szczytem ambicji w grach jest przewożenie z miejsca w miejsce i postrzelanie. Mi Gta 4 znudziło sie po godzinie, GTA 5 jest o niebo lepsze bo przypomina mi klimatem San Andreas ale żeby o obu grach mówić że sa najlepsze na konsole to po prostu smieszne , tak zwany fanatyzm.

 

I co z tego ze jest przeogromny swiat skoro gra doczytuje świat jak na psxa i wali pokaz slajdów. Przeciez to nawet nie umywa sie do takiego TLOU.

 

Wydaje mi sie że po prostu ci którzy wydali te cięzko uzbierane z kieszonkowego 220zł na siłe próbuja z tej tylko dobrej gry zrobić ch.uj wie co. Ah co ten marketing i hype robi z mózgiem

  • Plusik 6
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Przez ponad 10h nie miałem ani spadek animacji(a miałem akcje, że w ciągu 3 minut było kilkadziesiąt wybuchów) i żadnego doczytywania. 

Zalecam niektórym udanie się do apteki, bo lubią robić wokół siebie szum hejtując GOTG. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...