Skocz do zawartości

GTA V - co wam się nie podoba?


Rekomendowane odpowiedzi

No jak dla Ciebie internet taki sirius biznes to się odłącz jak Ci przeszkadza jak ktoś sobie DLA JAJ pisze o ludach dla typów z ultimy(a widywałem gorsze wpisy na tym forum). 

Serio, widzę, że bardzo Cie boli, że dla większości ludzi GTA V jest spełnieniem growych marzeń i wybrało tę grę jako GOTG, a nie np. TLOU i na każdym kroku typy takie jak TY muszą dać o sobie znać wpisem napisanym któryś już raz, że są zje.bami i prawda jest zupełnie inna. 

Jak Cie boli, że ludzie czerpią z tej gry czysty fun to nie wiem, może pora zmienić hobby? 

Bo jakby mnie takie coś bolało, że komuś podoba się jakaś gra to musiałbym pomyśleć nad wizytą u specjalisty. 

Każdy jest inny, lubi to co chce i szanuję jego wybór, natomiast takie zachowania jak Twoje to zwykła, nie bójmy się tego słowa użyć, dysmózgia i ból dupy. Dziękuję za uwagę. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

No jak dla Ciebie internet taki sirius biznes to się odłącz jak Ci przeszkadza jak ktoś sobie DLA JAJ pisze o ludach dla typów z ultimy(a widywałem gorsze wpisy na tym forum). 

Serio, widzę, że bardzo Cie boli, że dla większości ludzi GTA V jest spełnieniem growych marzeń i wybrało tę grę jako GOTG, a nie np. TLOU i na każdym kroku typy takie jak TY muszą dać o sobie znać wpisem napisanym któryś już raz, że są zje.bami i prawda jest zupełnie inna. 

Jak Cie boli, że ludzie czerpią z tej gry czysty fun to nie wiem, może pora zmienić hobby? 

Bo jakby mnie takie coś bolało, że komuś podoba się jakaś gra to musiałbym pomyśleć nad wizytą u specjalisty. 

Każdy jest inny, lubi to co chce i szanuję jego wybór, natomiast takie zachowania jak Twoje to zwykła, nie bójmy się tego słowa użyć, dysmózgia i ból dupy. Dziękuję za uwagę. 

Ty płaczesz? Jestem według ciebie zj.ebem?

no atak ze strony kanabisa o byle co to nic nowego, powinnismy wszyscy byc dla niego cierpliwi, jak musi to niech na wszystkich najezdza, byle znowu nie latał nago nayebany  ze skarpetami na uszach po wsi.

Nie mam skarpet, twoja dzieciarnia mi pod.pier.doliła

Odnośnik do komentarza

Wyjasniam gimbusom, ktorzy przygode z grami zaczeli wczoraj - wlaczcie sobie call of duty, tam macie 60 fps. Teraz wlaczcie sobie gta i sprobujcie sie nie porzygac.

 

Dziekuje za wspolprace.

 

Na dniach powrzucam tekstury rodem z super mario 64.

To sie w pale nie miesci jak mozna byc az tak zyebanym fanbojem, zeby mowic, ze ta gra jest plynna i ladna :|

 

Wisienka na torcie sa oczywiscie modele samochodow, przy ktorych standardy z gran turismo wygladaja jak uss voyager przy kutrze rybackim.

Edytowane przez Jaczes
Odnośnik do komentarza

Wyjasniam gimbusom, ktorzy przygode z grami zaczeli wczoraj - wlaczcie sobie call of duty, tam macie 60 fps. Teraz wlaczcie sobie gta i sprobujcie sie nie porzygac.

 

Dziekuje za wspolprace.

 

Na dniach powrzucam tekstury rodem z super mario 64.

To sie w pale nie miesci jak mozna byc az tak zyebanym fanbojem, zeby mowic, ze ta gra jest plynna i ladna :|

 

Wisienka na torcie sa oczywiscie modele samochodow, przy ktorych standardy z gran turismo wygladaja jak uss voyager przy kutrze rybackim.

 

No przecież to są jakieś jaja. Na 8-letnich konsolach chcesz grę, która ma 60 FPS, modele samochodów z Gran Turismo, otwarty świat trzy razy większy od tego ze Skyrima i może jeszcze opcje je*ania w tyłek przechodniów?

 

Nie wierze, że piszesz to serio.

Odnośnik do komentarza

 

 

dalej, wyrzuc to z siebie

 

Kocham Cie

 

 

Masz jakies problemy zyciowe, brak zycia towarzyskiego, z facetem sie poklóciles albo chvj wie co, ze tak bardzo ci zalezy na zyskaniu czyjegos poparcia sredniowiecznymi docinkami?

 

Zjedz kalafior boś marudny

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

 

Wyjasniam gimbusom, ktorzy przygode z grami zaczeli wczoraj - wlaczcie sobie call of duty, tam macie 60 fps. Teraz wlaczcie sobie gta i sprobujcie sie nie porzygac.

 

Dziekuje za wspolprace.

 

Na dniach powrzucam tekstury rodem z super mario 64.

To sie w pale nie miesci jak mozna byc az tak zyebanym fanbojem, zeby mowic, ze ta gra jest plynna i ladna :|

 

Wisienka na torcie sa oczywiscie modele samochodow, przy ktorych standardy z gran turismo wygladaja jak uss voyager przy kutrze rybackim.

 

No przecież to są jakieś jaja. Na 8-letnich konsolach chcesz grę, która ma 60 FPS, modele samochodów z Gran Turismo, otwarty świat trzy razy większy od tego ze Skyrima i może jeszcze opcje je*ania w tyłek przechodniów?

 

Nie wierze, że piszesz to serio.

 

 

A teraz wlacz infamousa 2 i zobacz jak chodzi i wyglada.

 

Sorry stary, "Mesjasz gier" nie idzie na kompromisy. A to tylko fajne GTA.

 

Tylko kolejne GTA. Rewolucji nie ma w jakimkolwiek aspekcie. Jak gotg moze byc tylko kolejna czescia tasiemca, na dodatek technicznie kulawa?

 

8/10 dla weterana gier.

12/10 dla 9latkow.

 

Chociaz sorry, nawet oni wola saints rowa.

Edytowane przez Jaczes
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Po jakiś 10 godz rozgrywki mogę powiedzieć, że w moim odczuciu fizyka prowadzenia pojazdów zawodzi. Zdecydowanie krok w tył w porównaniu do poprzedniczki (jazda i przyczepność ATV to już istna tragedia). Spaki fps-ów są ale nie ma tragedii. To tyle jak dotąd. Nie żałuję złotówki wydanej na tą grę ;-) 

 

ps. jak się włącza klawiaturę numeryczną w telefonie?  

Działa wam robienie zdjęć fonem? Czy też macie problem z socialclubem? Jak tak to zapewne wszystko ruszy razem z uruchomieniem online. 

Edytowane przez Pejas123
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...