Skocz do zawartości

GTA V - pytania i odpowiedzi


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Faranell - dzięki, ale czegoś tu nie rozumiem, czym dokładnie są te nazwy po myślnikach? Firma eCola jest na giełdzie właśnie pod taką nazwą i samochody również jeżdżą z reklamą tej firmy, to mam rozumieć, że rozwalenie takiego auta w tym przypadku mi nic nie da i mam szukać samochodów z napisem "Raine" i je wysadzać jeżeli chcę się dorobić na eColi? 

Saptis - wydaje mi się, że od początku to jest dostępne (nie wiem czy akurat od samego początku), jak wybierzesz jakąś firmę z listy i ją klikniesz to co nie masz tam opcji kupna? Ile masz % gry i ile głównych misji przeszedłeś? 

Edytowane przez popiol
Odnośnik do komentarza

Faranell - dzięki, ale czegoś tu nie rozumiem, czym dokładnie są te nazwy po myślnikach? Firma eCola jest na giełdzie właśnie pod taką nazwą i samochody również jeżdżą z reklamą tej firmy, to mam rozumieć, że rozwalenie takiego auta w tym przypadku mi nic nie da i mam szukać samochodów z napisem "Raine" i je wysadzać jeżeli chcę się dorobić na eColi? 

 

Saptis - wydaje mi się, że od początku to jest dostępne (nie wiem czy akurat od samego początku), jak wybierzesz jakąś firmę z listy i ją klikniesz to co nie masz tam opcji kupna? Ile masz % gry i ile głównych misji przeszedłeś?

 

Po myślniku masz firmę z tej samej branży, to tak jak Pepsi - CocaCola. I dokładnie tak jest, jeśli chcesz poprawić notowania eColi to rozawalasz samochody firmy Rain, i odwrotnie działa tak samo;)

 

Ja tam większy hajs robię na giełdzie BAWSAQ, ale jest dużo większe ryzyko, wczoraj zarobiłe na czysto prawie 600 tysięcy.

Odnośnik do komentarza

Saptis - no to kliknij albo na skrót jakiejś dowolnej firmy albo na wartość/kurs (nie pamiętam teraz czy to czy to ale na pewno któreś z tych albo może nawet to i to) i wtedy Cię powinno przekierować dalej i tam będzie opcja kupna i ustalenie wartości jaką chcesz przeznaczyć na zakup. 

Faranell - okej sprawdzę to dzisiaj :) To pochwal się na jakiej firmie i w jaki sposób trzepiesz ten hajs na giełdzie BAWSAQ. 

Edytowane przez popiol
Odnośnik do komentarza

 

 

Nie ma żadnego samouczka odnośnie grania na giełdzie (...)

 

Ok, ale czy mozna grac na gieldzie od poczatku gry czy dopiero na jakims etapie wyskoczy powiadomienie, ze mozna ?

Ja wchodzilem na strone w grze i nic tam sie nie da kliknac zeby grac.

Jak to nie da sir grac? Chyba zle rozumiesz to slowo. Żeby grac to poprostu musisz kupowac aukcje a potem je sprzedawac. A zeby to zrobic wchodzisz nanliste firm i wybierasz jakąś a potem kupujesz aukcje

Odnośnik do komentarza

Nie no wiem o co tam choczi - tylko nie wiem czy na etapie gry na ktorym obecnie jestem mozna juz grac na gieldzie.

Wchodzilem na strone BAWSAQ, ale nie widzialem zeby dalo sie tam cos klikac i tyle, pozniej sprawdze bo moze trzeba wejsc na podstrone czy cos - tak tylko zagladalem ostatnio, wiec moze po prostu nie wiedzialem ze mozna kliknac, albo bedzie to dostepne dopiero po jakies misji.

 

Sprawdze, ale przeciez na jakims etapie gry musza powiadamiac o mozliwosci grania na gieldzie, przeciez to nie jest ukryte.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Nie ma żadnego samouczka odnośnie grania na giełdzie, ogólnie wydaje się to samo w sobie banalnie proste, wchodzisz na neta w grze - środkowa zakładka na stronie głównej (finanse i coś tam jeszcze) i dwie pierwsze pozycje (strony) to jest właśnie giełda, upatrujesz sobie jakąś firmę z listy, najlepiej taką która zanotowała spadek (wartości są na czerwono) i kupujesz jej udziały za dowolną kwotę, sęk jest w tym, żeby mieć nosa i wybrać taką firmę, której lada moment akcje zaczną rosnąć (wartości są wtedy na zielono), jeżeli to będzie mały wzrost to zarobisz grosze, jak będzie większy wzrost to oczywiście więcej zarobisz. A kiedy je sprzedasz to już zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Ja do tej pory kupiłem akcje dwóch firm lifeinvader - gdy akcje spadły aż o ponad 80% po jednej z misji (i nie wiem czy w przyszłości coś z tego będzie i ta firma jeszcze stanie na nogi, powie mi ktoś kto jest daleko w grze albo przeszedł całą?) i kupiłem też eCole, ale kurde nie wiem jak sprawić żeby akcje skoczyły. Widziałem, że jeżdżą ciężarówki po mieście tej firmy, są też automaty z napojami, ale ktoś ma jakiś pomysł co zrobić żeby się na tym dorobić? 

 

 

 

Odnośnie akcji LifeInvadera.

 

Ile wynosiła cena akcji po tym spadku? U mnie pod koniec gry ceny wahają się w przedziale 50-70 dol.

 

Edytowane przez Snake1996
Odnośnik do komentarza
ale przeciez na jakims etapie gry musza powiadamiac o mozliwosci grania na gieldzie, przeciez to nie jest ukryte.

 

nie przypominam sobie takiego komunikatu

 

poprostu wchodzisz na liste firm a potem na konkretną firme i klikasz kupuj, a potem w portfolio masz swoje kupione akcje i możesz je sprzedawać

Odnośnik do komentarza

1 - da się sensownie zarobić na giełdzie mając hajs po zakończeniu gry (misje lestera skończyłem, a chcę dobić do aczika wydaj 200 mln)? wiem jak działa mechanizm, chcę tylko wiedzieć, czy się da.

 

2 - jak działają te 3 garaże bohaterów z social clubu? gra zjada mi auta w tych 'przydomowych'. można tam trzymać znalezione na ulicy wozy? czy jeśli kupię auto w necie, to ono się tam będzie respawnować? jeśli tak, to czy mogę je jakoś 'na stałe' zmodyfikować tak jak defaultowe wozy?

 

3 - czy michael odzyskuje w trakcie gry swój pierwszy samochód, czy jestem skazany na bujanie się premierem?

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

czy jakies trofea sa do przeoczenia?

 

 

zakonczenie zrobilem C, wiec mam wszystkich

 

 

 

Wybierając takie zakończenie masz tylko 2 do pominięcia. Musisz dostarczyć jednego zbiega żywego(a są 4 misje) i zawieźć "zbłąkaną duszyczkę" do Anarchistów, ale tylko TREVOREM. Misji takich jest 6, 4 osoby, które się zgubiły i 2 pijane. Na poprzedniej strone dla c0r-a opisywałem gdzie takie eventy są.

 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

1 - da się sensownie zarobić na giełdzie mając hajs po zakończeniu gry (misje lestera skończyłem, a chcę dobić do aczika wydaj 200 mln)? wiem jak działa mechanizm, chcę tylko wiedzieć, czy się da.

 

Jak skończyłeś misje Lestera to pozostaje Ci jedynie zabawa na giełdzie. Nie ma większego mnożnika pieniędzy niż misje z nim.

Edytowane przez Komar
Odnośnik do komentarza

Ja do tej pory kupiłem akcje dwóch firm lifeinvader - gdy akcje spadły aż o ponad 80% po jednej z misji (i nie wiem czy w przyszłości coś z tego będzie i ta firma jeszcze stanie na nogi, powie mi ktoś kto jest daleko w grze albo przeszedł całą?) 

 

 

 

Wychodź z Lifeinvadera najszybciej jak się da. Ta spółka traci przez całą grę.

 

Odnośnik do komentarza

Ok to ja moze jeszcze dodam małe ostrzeżenie apropo tuningowania aut, które nie są od początku przypisane do postaci.

 

Niech Was przypadkiem nie podkusi parkowac takiej odpicowanej fury w garażu przy domu np. u Franklina, i zostawić ją tam, albo zapisać grę z nadzieją, że tam będzie. Niestety taki samochód przepada bezpowrotnie, nie będzie go i na parkingu policyjnym i w garażu na mieście.

Edytowane przez Xymek
Odnośnik do komentarza

no właśnie z mojego doświadczenia fury są zjadane w garażach przy domu michaela, franklina i trevora w LS - w Sandy Shores nic mi nie zjadło. A jak działają te garaże z social clubu z ikonkami - fury też wsiąkają, czy można spokojnie parkować?

 

i z tą giełdą  - została mi ostatnia misja u lestera, którą mam zamiar zrobić po zakończeniu gry. dam radę w miarę spokojnie dobić do 150 mln na 1 postaci grając potem normalnie na giełdzie?

Edytowane przez Khadgar
Odnośnik do komentarza

W garażach z Social Clubu nic nie znika. 

 

Też zostawiłem sobie ostatnią misję Lestera, a mogłem zostawić wszystkie. Najlepiej nabić dużo pieniędzy z misji, a potem zainwestować w akcje wszystkimi postaciami. 

Odnośnik do komentarza

W tych garażach kolorowych fury nie przepadają. ;)

 

Ja mam pytanie gdzie mogę znaleźć te fury:

Pegassi Vacca

Enus Super Diamond

Dinka Double-T

?

 

 

Enusa i Dinke spotkałem kręcąc się w okolicach chaty Michaela/Vinewood/Rockford Hills.

Pegassi Vacca kupiłem przez internet (pozostałe dwa też można).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.