Skocz do zawartości

GTA V - pytania i odpowiedzi


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli już padł to pytanie to przepraszam, ale czy w mesjoszu zawsze się zmieniają ubrania  bohaterom po misjach fabularnych?

Tzn. Przebiorę sobie franklina w takie szmaty jak chcę, a po jakimś czasie jak się przełączę postacią i wrócę to on jest inaczej ubrany.

 

Tak, postaci przebierają się. Niby realistyczne, ale jak ktoś chce "odpicować" bohatera, to trochę to irytuje.

Odnośnik do komentarza

Granie w tenisa coś daje poza tymi drobnymi za wygrane ? W sensie czy można jakoś odblokowywać coraz trudniejszych przeciwników czy coś w ten deseń ?

 

W ogóle też tak macie, że grając mecz na hardzie jest dokładnie odwrotnie niż w rzeczywistości, czyli własne serwy nie dają żadnej przewagi ? O ile nie wpadnie as, a prawie nigdy nie wpada nawet przy idealnej sile uderzenia, to zawodnik returnujący jest w bardzo uprzywilejowanej sytuacji i kończy się to tak, że w secie są same przełamania xD

Odnośnik do komentarza

Tokar - Tenis zwiększa siłę jeśli dobrze pamiętam - jeśli postać ma siłę na maksa to pozostają tylko drobne i gra dla zabawy.

 

Często jak coś znika, przestaje działać etc. to dobrze na chwilę jest się przełączyć na inną postać po czym wrócić - kilka razy już mi coś znikało (oznaczenie misji, oznaczenie miejsca etc.)

Odnośnik do komentarza

można, chyba w urbanos (czy jak to sie tam nazwya), jest kilka do wyboru z różnymi paskami i elementami ozdobnymi, nie znalazłem całej czarnej , bardziej takie kótki jak noszą motocykliści na ścigaczach niż ci na chpperach, ale można wybrać coś dla siebie

 

tu masz fotke (ta wersja akurat ma najwiecej białego, pozostale są bardziej czarne)

0_0.jpg

 

btw kiedy sie pojawiają nowe ubrania w sklepach? czy jest tego dużo czy raptem kilka rzeczy?

 

troche mi brakuje bardziej kozackich ubrań, wiekszość jest ograniczona do stylu danej postaci, z czego styl murzyński i styl tatuśka średnio mi podchodzą, więc tylko dla treva znalazlem coś ciekawego

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Pytanie odnośnie terapeuty, uwaga na spoiler!

 

Co zrobiliście pod koniec? Ja go zabiłem, ale nie wiem, co to dało.

 

 

 

Ja go chciałem zabić, ale mi uciekł. Po skończeniu gry przysyła potem SMSa, żeby mu nie mieć za złe i się pogodzić blabla, odpisałem, że jak go znajdę to go oskalpuje xD

 

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie co do misji pobocznych dla Epsilonu

 

 

Dostarczyłem 5 pojazdów do garażu, minęło kilka dni w grze i nie ma znacznika. Mam się martwić czy trzeba jeszcze dłużej poczekać?

 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...